وقت سفارت مجارستان

سالانه افراد زیادی برای دریافت انواع ویزای مجارستان نسبت به اخذ وقت سفارت مجارستان اقدام می‌کنند. اخذ وقت سفارت از اولین مراحلی است که باید برای دریافت ویزای مجارستان و سفر به این کشور اروپایی طی کنید.

مشاوره تلفنی
2024/3/7913b117-48c7-4c1a-b17e-fdce4f397d1a.jpg

مشاوره دریافت وقت سفارت مجارستان

دریافت وقت سفارت مجارستان برای ویزاهای کوتاه‌مدت از طریق کارگزاری VFS Global و ویزاهای بلند‌مدت از طریق سفارت مجارستان انجام می‌شود. متقاضیان دریافت انواع ویزای مجارستان باید مدارک خود را تکمیل کنند و در زمان تعیین‌شده به سفارت مجارستان یا کارگزاری VFS Global تحویل دهند.

متخصصان ما در موسسه مهاجرتی بالدانو راه‌های دریافت وقت سفارت مجارستان را کاملا می‌شناسند و تا به حال به افراد زیادی در این زمینه کمک کرده‌اند.

برای اخذ مشاوره دریافت وقت سفارت مجارستان تنها کافی است فرم رایگان مشاوره را پر کنید تا متخصصان ما در بالدانو در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و راهنمایی‌های لازم را ارائه دهند.

اطلاعات خود را برای مشاوره وارد کنید. مشاوران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.
{{service.error}}
{{fullName.error}}
{{phone.error}}
{{error}}
فهرست مطالب

  نحوه دریافت وقت سفارت مجارستان

  نحوه دریافت وقت سفارت مجارستان به نوع ویزای مورد نظر شما بستگی دارد. ارائه خدمات مربوط به ویزاهای کوتاه‌مدت مجارستان بر عهده کارگزاری VFS Global است.

  کارگزاری VFS Global در زمینه ارائه خدمات مربوط به ویزاهای کوتاه‌مدت مجارستان فعالیت می‌کند. از طریق این کارگزاری می‌توانید وقت سفارت بگیرید و مدارک خود را به آن‌ها تحویل دهید. بررسی درخواست و اعلام نتیجه نهایی بر عهده خود سفارت مجارستان خواهد بود. 

  اگر قصد گرفتن ویزای کوتاه‌مدت دارید، به‌صورت آنلاین از طریق سایت کارگزاری وقت خود را رزرو کنید و مدارک مورد نیاز را در زمان تعیین‌شده در اختیار کارگزاری قرار ‌دهید. بررسی مدارک و پاسخ نهایی بر عهده سفارت مجارستان است. 

  برای دریافت ویزاهای بلندمدت مجارستان، مانند ویزاهای کاری و تحصیلی، باید به‌طور مستقیم با سفارت مجارستان در تهران ارتباط برقرار کنید. رزرو وقت برای ویزاهای بلندمدت از طریق تماس تلفنی با سفارت انجام می‌شود. 

  نحوه دریافت وقت VFS Global برای سفارت مجارستان

  کارگزاری VFS Global این امکان را در اختیار متقاضیان دریافت ویزاهای کوتاه‌مدت مجارستان قرار داده است که بسیار ساده و به‌صورت آنلاین، وقت مورد نظرشان را انتخاب کنند. با ورود به سایت و تکمیل اطلاعات فردی، می‌توانید از میان زمان‌های خالی، وقت سفارت مجارستان را تعیین کنید. کارگزاری VFS Global خدمات متنوعی به متقاضیان ارائه می‌دهد تا کارهایشان به بهترین شکل پیش برود.

  مدارک لازم برای دریافت وقت سفارت مجارستان

  برای دریافت وقت سفارت مجارستان به عکس واضح و اسکن صفحات پاسپورت نیاز است.

  در زمان مراجعه به سفارت باید مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزا را همراه داشته باشید. برای هریک از ویزاهای مجارستان ممکن است مدارک خاصی نیاز باشد. با این حال برخی از مدارک به‌صورت عمومی برای دریافت وقت سفارت تمامی ویزاهای مجارستان لازم است. در تکمیل مدارک دقت کنید؛ چراکه در صورت ناقص‌بودن مدارک، درخواست ویزای شما رد خواهد شد و باید مجددا وقت سفارت بگیرید.

  مدارک لازم برای دریافت ویزای مجارستان از این قرارند:

  • نسخه ترجمه‌شده مدارک هویتی
  • تکمیل فرم درخواست ویزا
  • دو قطعه عکس برای ۶ ماه اخیر
  • گذرنامه با حداقل ۶ ماه اعتبار
  • اثبات وضعیت تاهل
  • کارت پایان خدمت یا معافیت
  • گواهی اشتغال به کار
  • سابقه بیمه
  • رزرو هتل
  • رزرو بلیت هواپیما
  • دعوت‌نامه (در‌ صورت وجود)

  مراحل دریافت وقت سفارت مجارستان

  1. انتخاب نوع ویزا
  2. تکمیل فرم اطلاعات فردی
  3. تعیین وقت سفارت مجارستان

  هزینه دریافت وقت سفارت مجارستان

  هزینه دریافت وقت سفارت مجارستان برای هر نفر ۲۰۰هزار تومان است که باید به‌صورت نقدی پرداخت ‌شود. پس از انجام کارهای مربوط به ویزا، این هزینه به متقاضی بازگردانده می‌شود. هزینه‌های دیگر دریافت ویزا مانند رزرو هتل و بلیت هواپیما به عهده شخص است. کارگزاری VFS Global خدمات مختلفی در اختیار افراد قرار می‌دهد که هریک از آن‌ها هزینه جداگانه‌ای دارند.

  هزینه های خدمات VFS Global برای سفارت مجارستان

  کارگزاری VFS Global در ازای ارائه خدمات خود،‌ از متقاضیان هزینه دریافت می‌کند. قرار‌های ملاقات بعد از ساعت ۱۴:۰۰ تحت عنوان وقت ملاقات پرایم شناخته می‌شوند و هزینه آن‌ها ۴۰ یورو است. در جدول زیر به هزینه های خدمات VFS Global برای سفارت مجارستان اشاره کرده‌ایم.

  خدمات VFS Global هزینه خدمات VFS Global 
  سالن انتظار VIP۵۰ یورو
  ارسال پیامک۳ یورو به‌ازای هر پیام
  خدمات پستیداخل شهر ۱۰ یورو

  خارج شهر ۱۴ یورو

  عکاسی۹ یورو برای ۴ قطعه عکس
  فتوکپی از مدارک۵۰ سنت برای هر صفحه

  دریافت وقت سفارت مجارستان چقدر طول می‌کشد؟

  دریافت وقت سفارت مجارستان حدود یک هفته طول می‌کشد اما با احتساب مدت‌زمان بررسی پرونده، دریافت نتیجه نهایی ممکن است یک ماه تا یک ماه و نیم طول بکشد. به همین دلیل توصیه می‌شود که حداقل سه هفته پیش از زمان سفر خود، نسبت به دریافت وقت سفارت مجارستان اقدام کنید. 

  لغو وقت سفارت مجارستان

  لغو وقت سفارت مجارستان امکان‌پذیر نیست و در صورتی که در ارسال مدارک یا واردکردن اطلاعات اشتباهی رخ داده باشد، باید مجددا نسبت به دریافت وقت سفارت مجارستان اقدام کنید. امکان تغییر وقت سفارت مجارستان حداکثر دو بار و دو روز قبل از زمان تعیین‌شده وجود دارد. اگر زمان خالی وجود داشته باشد، می‌توانید قرار ملاقات خود را به زمان دیگری موکول کنید. 

   آدرس سفارت مجارستان در تهران

  سفارت مجارستان در تهران، خيابان شريعتي، ‌دوراهي يخچال، ميدان هدايت، كوچه شادلو، پلاك ۱۰ قرار دارد.

  می‌توانید از طریق شماره تلفن ۰۲۱۲۲۵۵۰۴۵۲ با سفارت در تماس باشید.

  روزهای کاری سفارت مجارستان یک‌شنبه تا پنج‌شنبه از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۲:۳۰ و ۱۳:۳۰ تا ۱۵:۳۰ است. 

  آدرس VFS Global

  کارگزاری VFS Global در تهران، میدان هروی، خیابان موسوی (گلستان پنجم)، مرکز تجاری هروی سنتر، طبقه چهارم قرار دارد.

  روزهای کاری کارگزاری یک‌شنبه تا پنج‌شنبه از ساعت ۸:۰۰ تا ۱۷:۰۰ است.

  زمان دریافت خدمات از کارگزاری به شرح زیر است:

  • زمان تحویل مدارک: ۸:۰۰ تا ۱۷:۰۰
  • زمان تحویل‌دادن گذرنامه: روزهای یک‌شنبه ساعت ۸:۰۰ تا ۱۳:۰۰
  • زمان پاسخگویی به سوالات: ۸:۰۰ تا ۱۷:۰۰

  برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید از طریق شماره تماس ۰۲۱۹۱۳۱۴۲۰۷ و ۰۲۱۹۱۰۰۸۰۴۸ و ایمیل info.hungaryiran@vfshelpline.com با کارگزاری VFS Global در ارتباط باشید.

  جمع‌بندی

  متقاضیان دریافت انواع ویزاهای کوتاه‌مدت، مانند ویزای توریستی می‌توانند از طریق سایت کارگزاری VFS Global وقت خود را رزرو کنند. برای دریافت ویزاهای بلندمدت مجارستان باید به‌طور مستقیم با سفارت مجارستان تماس بگیرید. هزینه دریافت وقت سفارت مجارستان ۲۰۰هزار تومان است که در نهایت به متقاضی بازگردانده می‌شود. 

  دریافت وقت از کارگزاری VFS Global حدود یک هفته زمان می‌برد. بهتر است حداقل سه هفته پیش از زمان سفر خود، نسبت به دریافت وقت سفارت مجارستان اقدام کنید. متخصصان بالدانو می‌توانند در زمینه دریافت وقت سفارت مجارستان راهنمایی‌های لازم را در اختیارتان قرار دهند.

  سوالات کاربران درباره وقت سفارت مجارستان

  اخذ وقت سفارت مجارستان چقدر طول می‌کشد؟
  اخذ وقت سفارت مجارستان حدود یک هفته طول می‌کشد اما مدت‌زمان پردازش درخواست و اعلام نتیجه حدود یک ماه تا یک‌ماه و نیم زمان می‌برد.
  هزینه دریافت وقت سفارت مجارستان چقدر است؟
  هزینه دریافت وقت سفارت مجارستان برای هر شخص ۲۰۰هزار تومان است که در نهایت به او بازگردانده می‌شود.
  مدارک لازم برای دریافت وقت سفارت مجارستان چیست؟
  برای دریافت وقت سفارت مجارستان به عکس واضح و اسکن صفحات پاسپورت نیاز است؛ اما در زمان مراجعه به سفارت باید تمام مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزا را همراه داشته باشید.
  در صورت ارسال ناقص مدارک به VFS Global آیا می‌توان نواقص پرونده را برطرف کرد؟
  در صورت ارسال ناقص مدارک به VFS Global باید مجددا نسبت به دریافت وقت سفارت اقدام کنید.
  آیا در صورت مراجعه‌نکردن در روز قرار ملاقات به سفارت، هزینه درخواست وقت سفارت به شما عودت داده می‌شود؟
  خیر، در صورت مراجعه‌نکردن در روز قرار ملاقات به سفارت، هزینه درخواست وقت سفارت به شما عودت داده نمی‌شود.
  آیا در حال حاضر وقت فوری سفارت برای ویزای مجارستان صادر می‌شود؟
  بله، در حال حاضر وقت فوری سفارت برای ویزای مجارستان صادر می‌شود که با استفاده از آن ۲۴ تا ۴۸ ساعت بعد از درخواست می‌توانید در کارگزاری حاضر شوید.
  چگونه وقت سفارت مجارستان بگیریم؟
  دریافت وقت سفارت مجارستان برای ویزاهای کوتاه‌مدت از طریق کارگزاری VFS Global و برای ویزاهای بلند‌مدت از طریق سفارت مجارستان امکان‌پذیر است.
  کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شماهستند
  021-43859