وکیل مهاجرت به آمریکا

وکیل مهاجرت به آمریکا می‌تواند مسیر سخت مهاجرت به این کشور را برای شما هموار کند؛ به‌همین‌دلیل، انتخاب وکیل حرفه‌ای برای پیمودن این مسیر دشوار از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

مشاوره تلفنی
2024/2/86a2930d-eacc-408f-97f9-fa59c4334314.jpg

مشاوره با وکیل مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا به‌دلیل شرایط ویژه و محدودیت‌های وضع‌شده برای ایرانیان‌، یکی از مقاصد مهاجرتی دشوار محسوب می‌شود که بدون مشاوره با وکیل مهاجرت به آمریکا امری تقریبا غیرممکن است.

انتخاب درست و دقیق وکیل مهاجرت به آمریکا کار ساده‌ای نیست. مشاوران و کارشناسان ما در موسسه مهاجرتی بالدانو از تمام اطلاعات لازم برای انتخاب وکیل مهاجرتی باتجربه و کاربلد مطلع هستند.

برای کسب اطلاعات کافی درباره مشاوره با وکیل مهاجرت به آمریکا، فرم مرتبط را تکمیل کنید تا متخصصان ما در بالدانو در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و راهنمایی‌تان کنند.

اطلاعات خود را برای مشاوره وارد کنید. مشاوران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.
{{service.error}}
{{fullName.error}}
{{phone.error}}
{{error}}
فهرست مطالب

  چرا به وکیل مهاجرت به آمریکا نیاز دارید؟

  وکیل مهاجرت به آمریکا فرایند مهاجرت به ایالات متحده را برای ایرانیان تسهیل می‌کند و نقش محوری و مهمی در پیروی از قوانین حقوقی پیچیده و مقررات مهاجراتی آمریکا برعهده دارد. با‌توجه‌به سیاست‌های خاص ایران و آمریکا درقبال یکدیگر و محدودیت‌ها و سخت‌گیری‌های اعطای ویزا و شهروندی به ایرانیان و ملاحظات ژئوپولتیکی، تخصص و راهنمایی وکیل مهاجرت به آمریکا از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

  دانشجویان یا خانواده‌های ایرانی که می‌خواهند به آمریکا وارد شوند و ویزای ایالات متحده یا اجازه اقامت قانونی در این کشور را بگیرند، به‌کمک وکیل مهاجرتی آمریکا می‌توانند درک عمیق‌تری از مشکل‌ها و فرصت‌های ویژه مهاجرت ایرانیان به این کشور پیدا کنند. وکیل مهاجرت به آمریکا شما را از تمام مقررات و فرایندهای قانونی مهاجرتی ایالات متحده آمریکا آگاه می‌کند و درصد موفقیت پرونده‌تان را افزایش می‌دهد.

  عامل تعیین‌کننده و بسیار تاثیرگذار در موفقیت شما برای مهاجرت به آمریکا توانایی و تسلط و تجربه وکیل مهاجرتی است که به‌نمایندگی شما امور مربوط به مهاجرت به این کشور را پیش می‌برد. مشورت‌گرفتن از وکیل مهاجرت به آمریکا می‌تواند از اتلاف وقت و هزینه‌تان جلوگیری کند. حتی در‌صورت ریجکت‌شدن پرونده شما، وکیل مهاجرتی حرفه‌ای می‌تواند نواقص پرونده را برطرف کند تا برای تجدیدنظر پرونده‌تان درخواست دهید.

  ویژگی های وکیل مهاجرت به آمریکا

  وکیل مهاجرت به آمریکای منتخب شما باید ویژگی‌هایی داشته باشد تا بتواند به‌درستی روند پرونده‌تان را پیگیری کند و در شرایط سخت و بحرانی راه‌حل‌های مناسبی ارائه دهد. در‌ادامه، ویژگی های وکیل مهاجرت به آمریکا را با یکدیگر مرور می‌کنیم.

  پیگیری مداوم

  وکیل مهاجرت به آمریکا باید شرایط پرونده‌تان را به‌طور مداوم پیگیری کند. اینکه پرونده شما در کدام مرحله قرار دارد و باید چه اقداماتی برای آن انجام شود، برای وکیل مهاجرتی کاربلد بسیار اهمیت دارد. با پیگیری مداوم، پرونده شما فرایند بررسی را سریع‌تر طی می‌کند.

  در‌دسترس و پاسخ‌گو بودن

  دردسترس‌بودن و پاسخ‌گویی مناسب یکی از ویژگی‌های اساسی برای وکیل مهاجرت به آمریکا محسوب می‌شود. وکیل مهاجرتی ماهر باید همواره در‌دسترس و در هر مرحله‌ای پاسخ‌گوی پرسش‌هایتان باشد تا فشار روانی و اضطراب شما را کاهش دهد.

  رفع مشکلات مربوط به ریجکتی

  دریافت ویزای ایالات متحده آمریکا به‌دلیل نبود سفارت این کشور در ایران و محدودیت‌های ویژه ایرانیان دشوار است و پرونده‌های متقاضیان زیادی با مشکل رد‌شدن مواجه می‌شوند. بنابراین، وکیل مهاجرت به آمریکا باید بتواند مشکلات مربوط به ریجکتی پرونده را رفع و متقاضی را برای بررسی مجدد و تجدیدنظر راهنمایی کند.

  اطلاع‌رسانی

  اطلاع‌رسانی و در‌ارتباط‌بودن با متقاضی ویژگی مهم دیگری برای وکیل مهاجرت به آمریکا محسوب می‌شود. او باید بتواند تمام فرایندها و مرحله‌ها و مشکل‌ها را با موکل خود در میان بگذارد.

  معیارهای انتخاب وکیل مهاجرت به آمریکا

  وکیل مهاجرتی معمولا در تمام دنیا وکیل گرانی محسوب می‌شود و تنظیم قرارداد مشاوره و همکاری با وکیل مهاجرت به آمریکا نیز از قاعده مستثنی نیست. بنابراین، در انتخاب وکیل باید دقت لازم را به‌خرج دهید و معیارهایی را رعایت کنید تا هزینه و وقت شما تلف نشود و پرونده‌تان با موفقیت به پایان راه مهاجرت برسد.

  معیارهای انتخاب وکیل مهاجرت به آمریکا ازاین‌قرارند:

  • تخصص و دانش در حوزه قوانین مهاجرتی
  • داشتن تجربه و پرونده‌های مشابه و موفق
  • مسئولیت‌پذیری و پاسخ‌گویی
  • مهارت‌های ارتباطی موثر
  • حق‌الوکاله معقول و منصفانه

  تخصص و دانش در حوزه قوانین مهاجرتی

  اولین و مهم‌ترین معیار برای انتخاب وکیل مهاجرت به آمریکا تخصص و دانش در حوزه قوانین مهاجرتی ایالات متحده است. آگاهی از قوانین مهاجرتی باعث می‌شود تا وکیل از تمام مقررات مهاجرت به آمریکا و جدیدترین تغییرات در آن‌ها و رویه‌های این حوزه اطلاعات کامل و جامعی داشته باشد.

  داشتن تجربه و پرونده‌های مشابه و موفق

  یکی دیگر از معیارهای تعیین‌کننده برای انتخاب وکیل مهاجرت به آمریکا داشتن تجربه و پرونده‌های مشابه و موفق است که می‌تواند احتمال موفقیت پرونده شما را افزایش دهد. وکیل مهاجرتی فقط با آگاهی از جدیدترین قوانین و داشتن دانش کافی نمی‌تواند پرونده متقاضیان را به موفقیت برساند؛ بلکه باید از فرایند بررسی پرونده‌ها اطلاع داشته باشد و موفقیت و شکست پرونده‌های متفاوت را دیده و تجربه کافی به‌دست آورده باشد.

  مسئولیت‌پذیری و پاسخ‌گویی

  مسئولیت‌پذیری و پاسخ‌گویی معیار مهم دیگری برای انتخاب وکیل مهاجرتی است؛ زیرا باعث می‌شود تا متقاضیان همواره از فرایندها و مسئله‌های پرونده باخبر باشند. در مسیر پرپیچ‌وخم مهاجرت، ممکن است اتفاق‌های پیش‌بینی‌نشده زیادی رخ دهد؛ بنابراین، وکیل مهاجرت به آمریکا باید برای موکل خود زمان بگذارد و به پرسش‌های او پاسخ‌های کاملی بدهد. همچنین، برای حل مشکلات مختلف و ارائه راه‌حل‌های مناسب باید همیشه آماده باشد. فراموش نکنید که اگر وکیل شما به ایمیل‌ها و تماس‌هایتان دیر پاسخ می‌دهد یا جواب درستی برای سوال‌های شما ندارد، با وکیل مسئولیت‌پذیر و پاسخ‌گویی روبه‌رو نیستید.

  مهارت‌های ارتباطی موثر

  وکیل مهاجرت به آمریکا باید مهارت‌های ارتباطی موثر و درستی داشته باشد تا بتواند با متقاضیان و مسئولان اداره مهاجرت ایالات متحده آمریکا ارتباط درستی برقرار کند. همچنین، تعامل وی با کارمندان سفارت و اداره مهاجرت آمریکا باید سازنده و حرفه‌ای باشد تا در‌صورت بروز مشکلات احتمالی، بتواند مسائل را حل کند؛ زیرا در‌نهایت تصمیم‌گیری درباره وضعیت پرونده‌ها بر‌عهده مقام‌های اداره مهاجرت آمریکا است و آن‌ها هستند که مجوز ورود و اقامت شما در این کشور را صادر می‌کنند.

  حق‌الوکاله معقول و منصفانه

  حق‌الوکاله معقول و منصفانه یکی دیگر از معیارهایی است که نشان می‌دهد وکیل مهاجرتی شما می‌تواند باتجربه و کاربلد باشد؛ زیرا حق‌الوکاله زیاد نمی‌تواند ضامن تجربه و تخصص وکیل مهاجرت به آمریکا باشد. هزینه حق‌الوکاله به پیچیدگی پرونده و زمان صرف‌شده وکیل برای پیش‌بردن فرایند پرونده بستگی دارد. هرچه پرونده پیچیده‌تر و زمان‌برتر باشد، وکیل مهاجرتی می‌تواند حق‌الوکاله بیشتری دریافت کند.

  به‌صورت کلی، خدمات مشاوره و تنظیم قرارداد با وکیل مهاجرت به آمریکا تعرفه مشخصی دارد که پیش از آغاز همکاری باید به آن توجه کنید. بنابراین، قبل از انعقاد قرارداد حتما تحقیق کنید و از وکلای متخصص این حوزه درباره هزینه حق‌الوکاله آنان پرس‌وجو کنید تا بهترین و مناسب‌ترین وکیل را برگزینید.

  انواع خدمات وکیل مهاجرت به آمریکا

  وکیل مهاجرت به آمریکا خدمات مختلفی ارائه می‌دهد که بسته به نیاز و شرایط شما متفاوت است. مشاوره اولیه و بررسی شرایط، مشاوره اخذ ویزا، مشاوره اخذ اقامت، اقامت دائم و تابعیت آمریکا و حضور در مراجع اداری و قضایی به‌نمایندگی از شما ازجمله این خدمات هستند. در‌ادامه، درباره هریک از این خدمات بیشتر صحبت می‌کنیم.

  مشاوره اولیه و بررسی شرایط متقاضی مهاجرت

  تمام وکلای مهاجرت به آمریکا مشاوره اولیه و بررسی شرایط متقاضی مهاجرت به این کشور را ارائه می‌دهند؛ زیرا هر متقاضی شرایط خاص خود را دارد که با‌توجه‌به آن، وضعیت پرونده‌اش متفاوت است و مراحل ویژه‌ای را باید طی کند.

  به‌طور کلی، متقاضیان مهاجرت به آمریکا به ۳ دسته تقسیم می‌شوند:

  • متقاضیانی که قصد دارند به اعضای خانواده‌شان در آمریکا ملحق شوند.
  • کسانی که درباره شیوه مهاجرت خود به آمریکا تصمیم نهایی را گرفته‌اند؛ اما مراحل و مدارک لازم برای شروع را نمی‌دانند.
  • متقاضیانی که قصد دارند به آمریکا مهاجرت کنند؛ اما نمی‌دانند از کجا و چطور شروع کنند.

  وکیل مهاجرت به آمریکا با بررسی دقیق شرایط و موقعیت متقاضی شامل ارزیابی مدارک، سوابق تحصیلی، وضعیت مالی و خانوادگی و سایر مسائل قانونی و فردی، می‌تواند مشاوره اولیه را به وی ارائه دهد. در این مرحله، وکیل مهاجرتی نوع ویزا یا روش متناسب با شرایط شما برای مهاجرت به ایالات متحده را تعیین می‌کند و راهکارهای مختلفی برای موفقیت پرونده‌تان ارائه می‌دهد.

  همچنین، وکیل مهاجرت به آمریکا باید محدودیت‌ها و شرایط حقوقی و قانونی ویژه این کشور را برای متقاضی شرح دهد تا درک بهتری از فرایند درخواست مهاجرت و تعهدات خود به‌دست آورد.

  مشاوره اخذ ویزا

  اخذ ویزا یا مجوز ورود به کشور آمریکا مهم‌ترین مرحله در روند مهاجرت به این کشور محسوب می‌شود. مشاوره اخذ ویزا یکی از خدمات مهم وکیل مهاجرت به آمریکا است. این خدمات شامل مشاوره و آگاهی‌دادن درباره انواع ویزاها اعم از ویزای تحصیلی، کاری، سرمایه‌گذاری، ازدواج و خانوادگی است که دریافت هریک از آن‌ها شرایط منحصربه‌فرد خود را دارد.

  ارائه راهنمایی درباره شرایط و الزامات و مدارک مختلف هر‌یک از ویزاها، آماده‌سازی دقیق مدارک، پیگیری و مشاوره درباره درخواست ریجکت ویزا و آگاه‌کردن متقاضی از مشکل‌ها و اعتراض‌های احتمالی و راه‌حل‌های آن‌ها جزو خدمات بخش مشاوره اخذ ویزا محسوب می‌شود.

  مشاوره اخذ اجازه اقامت، اقامت دائم و تابعیت آمریکا

  مشاوره اخذ اجازه اقامت،‌ اقامت دائم و تابعیت آمریکا ازجمله خدمات دیگر وکیل مهاجرت به آمریکا است که در‌ادامه، آن‌ها را بیشتر توضیح می‌دهیم.

  مشاوره اخذ اجازه اقامت

  وکیل مهاجرت به آمریکا می‌تواند شما را در حوزه الزامات، مراحل درخواست اجازه اقامت، تمدید یا تبدیل ویزا راهنمایی کند. این شامل اجازه اقامت، تحصیل، کار و زندگی می‌شود. وکیل مهاجرتی تشخیص می‌دهد که کدام نوع اقامت برای شما مناسب است و چطور می‌توانید آن را دریافت کنید.

  مشاوره اخذ اقامت دائم

  هدف بسیاری از متقاضیان پس از ورود به ایالات متحده، اخذ اقامت دائم این کشور است. وکیل مهاجرت به آمریکا می‌تواند مشاوره لازم برای اخذ اقامت دائم را به شما ارائه دهد. اجازه اقامت دائم این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا ساکن دائمی کشور آمریکا شوید و از مزایای بیشتری بهره ببرید.

  وکیل مهاجرت به آمریکا هنگام ارائه مشاوره برای دریافت اقامت دائم، باید شرایط و الزامات و فرایند اخذ اقامت دائم را کاملا برای موکل خود شرح دهد. همچنین، باید وی را در مسیر جمع‌آوری مدارک موردنیاز راهنمایی و همراهی کند.

  تابعیت آمریکا

  پس از اخذ اقامت دائم آمریکا، متقاضی در‌صورت واجد‌شرایط‌بودن می‌تواند برای تابعیت و شهروندی این کشور اقدام کند و از حقوق و مزایای بسیاری بهره‌مند شود. وکیل مهاجرت به آمریکا می‌تواند علاوه‌بر شرح چگونگی درخواست تابعیت، او را در فرایند اخذ تابعیت نیز راهنمایی کند.

  حضور در مراجع اداری و قضایی به نمایندگی از متقاضی

  حضور در مراجع اداری و قضایی به نمایندگی از متقاضی یکی دیگر از خدمات مهم وکیل مهاجرت به آمریکا است؛ زیرا سفارت یا اداره مهاجرت ایالات متحده ممکن است درخواست ویزا، اجازه اقامت، تمدید و تبدیل ویزا یا درخواست اخذ تابعیت آمریکا را به‌دلایل مختلفی رد کند. در این شرایط، وکیل مهاجرتی به آمریکا می‌تواند به شما مشاوره دهد و مراحل و مدارک لازم برای درخواست تجدید‌نظر را برایتان توضیح دهد.

  علاوه‌براین، وکیل مهاجرتی آمریکا می‌تواند به‌‌نمایندگی از شما در مراجع اداری و قضایی حاضر شود و اقدامات لازم را انجام دهد. بعضی از مهاجران به‌دلایلی خاصی از کشور آمریکا اخراج می‌شوند. در این مواقع نیز، متقاضیان اخراج‌شده می‌توانند از خدمات وکیل مهاجرتی استفاده کنند و از او بخواهند تا به‌نمایندگی از آنان درخواست تجدید‌نظر بدهد.

  نحوه تنظیم قرارداد با وکیل مهاجرت به آمریکا

  در نحوه تنظیم قرارداد با وکیل مهاجرت به آمریکا، باید نکات زیر را مدنظر قرار دهید:

  • متن قرارداد را معمولا وکیل مهاجرتی تنظیم می‌کند و موکل فقط باید امضا کند؛ پس قبل از امضای قرارداد، تمامی تبصره‌ها و ماده‌ها و سایر مفاد آن را به‌دقت مطالعه کنید.
  • نحوه تنظیم قرارداد با وکیل مهاجرت به آمریکا براساس شرایط متقاضی و پرونده و خدمات موردنیاز‌ متفاوت است.
  • تعهدهای وکیل مهاجرتی و مسئولیت‌هایش و بازه زمانی موردنیاز، باید در متن قرارداد به‌صورت کامل و شفاف ذکر شده باشد.
  • مدت‌زمان اعتبار قرارداد وکالت باید در متن قرارداد به‌طور واضح نوشته و حق‌الوکاله توافق‌شده و هزینه‌ها به‌تفکیک مشخص شده باشد.
  • وکیل مهاجرتی باید متعهد شود که اطلاعات و مدارک موکل را محفوظ نگه می‌دارد و به‌جز با رضایت موکل و در مراجع قانونی و قضایی، آن‌ها را دراختیار شخصی قرار نمی‌دهد.
  • موکل باید حق فسخ یک‌طرفه قرارداد را داشته باشد تا اگر وکیل در بازه زمانی توافق‌شده به تعهداتش عمل نکرد، بتواند قرارداد را فسخ کند.

  هزینه وکیل مهاجرت به آمریکا

  هزینه وکیل مهاجرت به آمریکا برای هر پرونده متفاوت است و براساس خدمات وکیل مهاجرتی و شرایط و سختی هر پرونده و زمان صرف‌شده وکیل برای پرونده مشخص می‌شود. عوامل مختلفی مانند شهر محل کار و تجربه و اعتبار و شیوه دریافت حق‌الوکاله وکیل نیز بر هزینه وکیل مهاجرت به آمریکا تاثیر می‌گذارد.

  حق‌الوکاله وکیل مهاجرتی به آمریکا در شهرهای بزرگ مانند کالیفرنیا و نیویورک بیشتر از شهرهای کوچک و کم‌طرفدار است. ناگفته نماند هرچه وکیل مهاجرتی معروف‌تر و شناخته‌شده‌تر و پرونده‌های پیچیده و موفق بیشتری داشته باشد، هزینه مشاوره و قراردادش نیز بیشتر است.

  به‌طور کلی، هزینه‌ وکیل مهاجرت به آمریکا براساس نرخ ساعتی محاسبه می‌شود که از ساعتی ۱۵۰ تا ۵۰۰ دلار متغیر است. بعضی از وکلا برای خدمات خاصی که ارائه می‌دهند، هزینه ثابتی دریافت می‌کنند که بین ۳۵۰ تا ۱۵۰۰ دلار است.

  مزایای حضور داشتن وکیل مهاجرت به آمریکا

  حضور داشتن وکیل مهاجرت به آمریکا با‌توجه‌به محدودیت‌ها و سخت‌گیری‌های مربوط به اخذ ویزا و تابعیت ایالات متحده، مزایای بسیار زیادی برای ایرانیان دارد.

  مزایای حضور داشتن وکیل مهاجرت به آمریکا بدین‌شرح‌اند:

  افزایش بخت موفقیت

  با وجود اینکه تضمینی برای دریافت پاسخ مثبت از اداره مهاجرت و سفارت آمریکا وجود ندارد، پیشبرد کارها و ثبت درخواست شما به‌واسطه وکیل مهاجرت، می‌تواند باعث افزایش بخت موفقیتتان شود. وکلای مهاجرتی پیش از شروع فرایند درخواست، واجد‌شرایط‌بودن شما را برای ویزا ارزیابی می‌کنند و می‌توانند میزان تقریبی موفقیت شما را اعلام کنند.

  ارائه راه‌حل برای مشکلات

  وکلای مهاجرت به متقاضیان ایرانی کمک می‌کنند تا بر موانع قانونی احتمالی موجود در فرایند مهاجرت غلبه کنند. همچنین، آنان راه‌حل‌های کاربردی را برای رسیدگی به مسائل پیچیده ارائه می‌دهند.

  کاهش فشار روانی

  داشتن وکیل مهاجرت به آمریکا برای متقاضیان اطمینان‌خاطر بیشتری به‌ارمغان می‌آورد و باعث کاهش فشار روانی آنان می‌شود؛ زیرا وکیل آگاه و باتجربه از فرایندها و رویه‌های قانونی آگاه است و پیچیدگی‌ها را کم می‌کند.

  جمع‌بندی

  وکیل مهاجرت به آمریکا شخصی است که می‌تواند مسیر دشوار مهاجرت به این کشور را برایتان تسهیل کند؛ زیرا آمریکا یکی از مقاصد مهاجرتی دشوار محسوب می‌شود که بدون مشورت مهاجرت به آنجا امری تقریبا غیرممکن است.

  انتخاب درست و دقیق وکیل مهاجرت به آمریکا کار ساده‌ای نیست. برای انتخاب گزینه درست و مناسب باید به معیارهایی از‌جمله تخصص و دانش در حوزه قوانین مهاجرتی، داشتن تجربه و پرونده‌های مشابه و موفق، مسئولیت‌پذیری و پاسخ‌گویی، مهارت‌های ارتباطی موثر و حق‌الوکاله معقول و منصفانه توجه کنید.

  مشاوره اولیه و بررسی شرایط متقاضی، مشاوره اخذ ویزا، مشاوره اخذ اقامت، اقامت دائم و تابعیت آمریکا و حضور در مراجع اداری و قضایی به‌نمایندگی از متقاضی ازجمله خدماتی هستند که وکیل مهاجرت به آمریکا ارائه می‌دهد و می‌توانید براساس شرایطتان هریک از آن‌ها را انتخاب کنید.

  سوالات کاربران درباره وکیل مهاجرت به آمریکا

  مزایای حضور داشتن وکیل مهاجرتی به آمریکا چیست؟
  ارائه راه‌حل برای مشکلات و کاهش فشار روانی و افزایش بخت موفقیت پرونده متقاضی ازجمله مزایای داشتن وکیل مهاجرتی به آمریکا است.
  هزینه وکیل مهاجرت به آمریکا چقدر است؟
  هزینه‌ وکیل مهاجرت به آمریکا براساس نرخ ساعتی محاسبه می‌شود که از ساعتی ۱۵۰ تا ۵۰۰ دلار متغیر است.
  برای انتخاب وکیل مهاجرت به آمریکا چه نکاتی اهمیت بسیاری دارند؟
  برای انتخاب وکیل مهاجرت به آمریکا، دردسترس و پاسخ‌گو بودن، اطلاع‌رسانی، پیگیری مداوم و رفع مشکلات مربوط به ریجکتی اهمیت بسیاری دارند.
  انواع خدمات وکیل مهاجرت به آمریکا کدام‌اند؟
  مشاوره اولیه و بررسی شرایط متقاضی مهاجرت، مشاوره اخذ ویزا، مشاوره اخذ اجازه اقامت، اقامت دائم و تابعیت آمریکا و حضور در مراجع اداری و قضایی به‌نمایندگی از متقاضی انواع خدمات وکیل مهاجرت به آمریکا هستند.
  کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شماهستند
  021-43859

  سایر خدمات مهاجرتی بالدانو در کشور آمریکا