کشور استرالیا

کشور استرالیا برای کسانی گزینه‌ای ایدئال است که به‌دنبال زندگی آرام و پیشرفته و باکیفیت هستند. اقتصاد استرالیا پویا است؛ به‌همین‌دلیل، به نیروی کار مهاجر نیاز دارد. اگر قصد دارید مهاجرت کنید و زندگی تازه‌ای برای خود بسازید، کشور استرالیا انتخاب هوشمندانه‌ای است.

مشاوره تلفنی 021-43859
2024/1/a317e459-4a87-4ad8-a1ee-5308088d20bc.jpg

معرفی خدمات بالدانو در کشور استرالیا

اولین قدم برای مهاجرت موفق به کشور استرالیا این است که هر متقاضی باتوجه‌به شرایط ویژه‌اش، سریع‌ترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین و مطمئن‌ترین راه مهاجرت به این کشور را پیدا کند. ازاین‌رو، آشنایی با کشور استرالیا به متقاضیان کمک می‌کند تا در بهترین و مناسب‌ترین راه برای مهاجرت کاری یا تحصیلی به استرالیا قدم بگذارند. مشاوره درزمینه آشنایی با کشور استرالیا از خدمات و تخصص‌های بالدانو است. در مطلب حاضر، کارشناسان موسسه بالدانو اطلاعات لازم درباره اقتصاد و فرهنگ و قوانین جالب استرالیا را جمع‌آوری و شهرهای مهم و بزرگ استرالیا را به شما معرفی کرده‌اند. برای مشاوره درزمینه آشنایی با کشور استرالیا، فرم مشاوره رایگان را تکمیل کنید تا کارشناسان بالدانو با شما تماس بگیرند.

اطلاعات خود را برای مشاوره وارد کنید. مشاوران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.
{{service.error}}
{{fullName.error}}
{{phone.error}}
{{error}}
فهرست مطالب

  شهرهای مهم و بزرگ استرالیا

  کشور استرالیا یا کشور مشترک‌المنافع استرالیا به‌دلیل داشتن آب‌وهوای گرم و دلپذیر، خدمات پزشکی و درمانی باکیفیت، نرخ اندک جرم و جنایت،‌ سیستم آموزشی مطلوب و پیشرفته و اقتصاد باثبات و پویا جزو کشورهای باکیفیت جهان برای زندگی قرار می‌گیرد. به‌همین‌دلیل، هر سال نام ۲ شهر مهم و بزرگ استرالیا، یعنی ملبورن و سیدنی، در فهرست شهرهای برتر و باکیفیت جهان برای زندگی به‌چشم می‌خورد. علاوه‌براین،‌ شاخص توسعه انسانی (HDI) استرالیا بسیار عالی است. درواقع، استرالیا پنجمین کشور جهان با شاخص توسعه انسانی مطلوب به‌شمار می‌آید.

  استرالیا کشوری بسیار پهناور با جمعیتی درحدود ۲۷میلیون نفر و نوع حکومت آن پادشاهی مشروطه‌ فدرال است. در سطح فدرال،‌ استرالیا زبان رسمی ندارد؛ اما زبان ملی آن انگلیسی استرالیایی است. واحد پول کشور استرالیا نیز دلار استرالیا (AUD) است.

  کشور استرالیا به ۶ ایالت و ۳ قلمرو تقسیم شده است. سیدنی و ملبورن و دیگر شهرهای مهم و بزرگ استرالیا هر یک مرکز یکی از ۶ ایالت استرالیا هستند. شهر کانبرا، از شهرهای مهم و بزرگ استرالیا‌، پایتخت کشور است. قلمرو پایتخت استرالیا (ACT) و قلمرو شمالی (NT) و قلمرو خلیج جرویس (JBT) قلمروهای اصلی استرالیا هستند. ۶ ایالت استرالیا عبارت‌اند از:

  • ایالت‌ نیو ساوت ولز (New South Wales, NSW) که مرکز آن شهر سیدنی است.
  • ایالت کوئینزلند (Queensland, Qld) که مرکز آن شهر بریزبن است.
  • ایالت استرالیای جنوبی (South Australia, SA) که مرکز آن شهر آدلاید است.
  • ایالت تاسمانی (Tasmania, Tas) که مرکز آن شهر هوبارت است.
  • ایالت استرالیای غربی (Western Australia, WA) که مرکز آن شهر پرت است.
  • ایالت ویکتوریا (Victoria, Vic) که مرکز آن شهر ملبورن است.

  درادامه، شهرهای مهم و بزرگ استرالیا را معرفی می‌کنیم.

  معرفی شهر سیدنی استرالیا

  سیدنی پرجمعیت‌ترین شهر استرالیا و مهم‌ترین مرکز فعالیت‌های اقتصادی و تجاری آن است. سیدنی شهر موزه‌ها و معماری‌های خیره‌کننده و شناخته‌شده در جهان و مناظر طبیعی دیدنی است. آب‌وهوای این شهر در تمام سال گرم و آفتابی است؛ به‌همین‌دلیل، زندگی در سیدنی برای دوستداران طبیعت و ورزش در فضای باز و طبیعت ایدئال است.

  سیدنی فقط شهری زیبا و آفتابی نیست و ازجمله شهر‌های چندفرهنگی جهان است. درحقیقت، بیش از ۴۰درصد از ساکنان سیدنی مهاجرند. همچنین، سیدنی در فهرست گران‌ترین شهرهای جهان برای زندگی قرار دارد. ازاین‌رو، کسانی که می‌خواهند این شهر را برای زندگی انتخاب کنند،‌ باید توانایی مالی مناسبی داشته باشند.

  علاوه‌براین، یکی دیگر از ویژگی‌های مهم شهر سیدنی سیستم حمل‌ونقل عمومی پیشرفته آن است. وسایل حمل‌ونقل عمومی تمام نقاط این شهر را به‌هم وصل کرده‌اند. به‌همین‌دلیل،‌ ساکنان این شهر بدون نیاز به استفاده از خودرو شخصی، به تمام مراکز مهم شهر دسترسی دارند.

  معرفی شهر ملبورن استرالیا

  ملبورن پایتخت فرهنگی و ورزشی استرالیا و دومین شهر گران این کشور برای زندگی است. این شهر کافه‌ها و رستوران‌های بسیار زیادی دارد که غذاهای متنوعی از سراسر جهان را به مشتریان عرضه می‌کنند. پس ملبورن انتخابی عالی برای دوستداران ورزش و غذا و زندگی پرجنب‌وجوش و فعالیت‌های متنوع است.

  ملبورن شهر چهارفصل استرالیا است؛ البته‌ بیشتر شهرهای استرالیا کم‌وبیش ۴ فصل را دارند. این شهر بهار و تابستان گرم و مطبوع و پاییز رنگارنگ و زمستان نه‌چندان سرد و سختی دارد. همچنین، ملبورن شهری است که برای زندگی پایدار با کمترین آسیب به محیط‌زیست و طبیعت طراحی شده است. علاوه‌بر سیستم حمل‌ونقل عمومی ملبورن که تمام شهر را پوشش می‌دهد، مسیرهای مخصوص دوچرخه‌سواری در بیشتر نقاط شهر وجود دارند.

   معرفی شهر کانبرا استرالیا

  کانبرا پایتخت استرالیا و شهری سبز است که برای زندگی پایدار و سالم شهروندانش ساخته شده است. کیفیت زندگی در کانبرا درست مانند سیدنی و ملبورن در سطح بسیار مطلوبی قرار دارد. علاوه‌براین، کانبرا ازجمله شهرهای امن‌ استرالیا برای زندگی است؛ چون این شهر نرخ جرم و جنایت بسیار کمی دارد.

  امنیت و کیفیت مطلوب آموزش در مدرسه‌ها و کالج‌های کانبرا این شهر را به بهترین انتخاب برای کسانی تبدیل کرده است که فرزند دارند و برای ساختن آینده فرزندشان می‌خواهند به استرالیا مهاجرت کنند. علاوه‌بر کیفیت آموزش، زندگی در پایتخت استرالیا در‌مقایسه‌با ملبورن و سیدنی مقرون‌به‌صرفه‌تر است.

  موزه ملی استرالیا در شهر کانبرا قرار گرفته است و هر سال جشنواره‌های متعددی در آن برگزار می‌شود. علاوه‌بر فعالیت‌های فرهنگی، کانبرا با مناظر طبیعی زیادی احاطه شده است و همین به ساکنان آنجا فرصت می‌دهد تا در پارک جنگلی یا کوهستان پیاده‌روی و ورزش کنند.

  معرفی شهر بریزبن استرالیا

  بریزبن شهری با آب‌وهوای نیمه‌گرم‌سیری و بسیار آرام است. بریزبن بهترین انتخاب برای کسانی است که هیجان و شلوغی شهرهایی مانند سیدنی و ملبورن را دوست ندارند. باوجوداین، بریزبن شهر مهاجرپذیر و چندفرهنگی است؛ چراکه ساکنان این شهر از ۲۰۰ ملیت گوناگون هستند.

  بریزبن در‌مقایسه‌با سیدنی و ملبورن شهر ارزان‌تری برای زندگی است. ناگفته نماند که بریزبن شهری در مسیر پیشرفت است و بازار کار پررونقی برای متخصصان حوزه فناوری و بهداشت و درمان دارد. ازاین‌رو، این شهر مناسب‌ترین انتخاب برای کسانی است که می‌خواهند ازطریق مهاجرت کاری به استرالیا بروند.

  معرفی شهر پرت استرالیا

  شهر پرت شهر تفریح و سرگرمی و آرام‌گرفتن در سواحل بی‌پایان است. پرت شهری آرام و آفتابی با ۱۹ کیلومتر خط ساحلی است. ساکنان پرت کسانی هستند که میان کار و زندگی تعادل برقرار و با دیگران بسیار گرم و دوستانه برخورد می‌کنند؛ شاید به‌همین‌دلیل، پرت شهری مهاجرپذیر و چندفرهنگی است.

  زندگی در شهر پرت در‌مقایسه‌با سیدنی و ملبورن ارزان‌تر و مقرون‌به‌صرفه‌تر است. این شهر بهترین انتخاب برای دانشجویان بین‌المللی و کسانی محسوب می‌شود که هدفشان مهاجرت تحصیلی به استرالیا است. همچنین، ارزان‌بودن زندگی در شهر پرت آن را به انتخاب مناسبی برای کسانی تبدیل کرده است که قصد مهاجرت خانوادگی به استرالیا را دارند.

  معرفی شهر آدلاید استرالیا

  آدلاید شهری آفتابی و گرم است. آب‌وهوای آدلاید بیشتر تابستانی است و این شهر زمستان‌های بسیار معتدلی دارد. ساختمان‌های آدلاید معماری اروپایی دارد که بیننده را به‌یاد شهرهای اروپا می‌اندازد. علاوه‌بر زیبایی ساختمان‌ها و آب‌وهوای معتدل، آدلاید شهری زنده و شلوغ است. لقب شهر آدلاید «پایتخت جشنواره استرالیا» است؛ زیرا هرساله در آنجا بیش از ۸۰۰ جشنواره برگزار می‌شود.

  مهم‌ترین ویژگی آدلاید زندگی ارزان و مقرون‌به‌صرفه در آن است. در آدلاید، اجاره‌خانه و هزینه‌ مواد غذایی و وسایل حمل‌ونقل عمومی ارزان‌تر از دیگر شهرهای استرالیا است. به‌همین‌دلیل، این شهر برای دانشجویان بین‌المللی و کسانی که می‌خواهند با خانواده به استرالیا مهاجرت کنند، انتخاب بسیار مناسبی است.

  معرفی شهر هوبارت استرالیا

  هوبارت دومین شهر تاریخی استرالیا و شهری با مناظر طبیعی بسیار زیبا و معماری خیره‌کننده و اروپایی و موزه‌های فراوان است. این شهر بهترین انتخاب برای طبیعت‌دوستان و هنردوستان است.

  هوبارت در‌مقایسه‌با ملبورن و‌ سیدنی و کانبرا شهر کوچک‌تر و آرام‌تری است. همچنین، هزینه زندگی در این شهر مقرون‌به‌صرفه‌تر است؛ ازاین‌رو، به انتخاب مناسبی برای دانشجویان بین‌المللی تبدیل شده است. اگر برای ادامه تحصیل در رشته‌های هنری یا رشته تاریخ یا معماری می‌خواهید به استرالیا مهاجرت کنید، دانشگاه‌های هوبارت و زندگی در این شهر مناسب‌ترین گزینه برای شما است.

  اقتصاد کشور استرالیا

  اقتصاد کشور استرالیا قوی و پویا است. استرالیا کشوری پیشرفته و توسعه‌یافته است که فعالیت‌های اقتصادی بسیار متنوعی در زمینه‌های گوناگون دارد. مهم‌ترین نکات درباره اقتصاد کشور استرالیا عبارت‌اند از:

  • استرالیا دوازدهمین اقتصاد جهان برپایه سرانه تولید ناخالص داخلی است.
  • اقتصاد و بازار کار استرالیا با کمبود نیروی کار ماهر در حوزه‌های گوناگون مواجه است.
  • استرالیا ذخایر طبیعی عظیمی دارد؛ اما اقتصادش فقط برپایه بهره‌برداری از آن ذخایر نیست. فعالیت‌های اقتصادی خدماتی نیمی از فعالیت‌های اقتصادی در این کشور است.
  • استرالیا بازار کار بزرگی دارد که در حوزه‌‌های متنوع مانند بهره‌برداری و استخراج از معادن، فناوری، کشاورزی، گردشگردی و صنعت بهداشت و درمان به نیروی کار مهاجر احتیاج دارد.
  • جذب نیروی کار بین‌المللی برای اقتصاد پویای استرالیا لازم است؛ به‌همین‌دلیل، دولت این کشور برنامه‌های متعددی برای جذب نیروی کار مهاجر دارد.

  سیستم مهاجرتی استرالیا بسیار دقیق و براساس نیازهای اقتصادی و بازار کار استرالیا طراحی شده است. برای مهاجرت نیروی کار متخصص شیوه‌های گوناگونی در نظر گرفته و ویزاهای متفاوتی نیز تعریف شده است. در این سیستم، حتی مدرک زبان موردنیاز برای مهاجرت به استرالیا را شیوه مهاجرت و نوع ویزا مشخص می‌کند.

  فرهنگ مردم کشور استرالیا

  فرهنگ مردم کشور استرالیا را می‌توان در ۵ مورد زیر خلاصه کرد:

  • در فرهنگ مردم استرالیا، رک‌گویی و صریح‌بودن ارزش است. آنان در تعامل با دیگران، صادقانه هرآنچه را بیان می‌کنند که در فکرشان می‌گذرد.
  • در فرهنگ مردم کشور استرالیا، ورزش و عشق و علاقه به فعالیت‌های ورزشی از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است. تماشای مسابقات راگبی و کریکت و فوتبال استرالیایی بخش مهمی از زندگی و فرهنگ مردم این کشور است.
  • مردم کشور استرالیا مهاجردوست و مهاجرپذیرند. آنان برای شناختن و زندگی‌کردن درکنار مردم فرهنگ‌های مختلف مشتاق‌اند؛ به‌همین‌دلیل، استرالیا از کشورهای چندفرهنگی جهان به‌حساب می‌آید.
  • در فرهنگ استرالیا برابری همه انسان‌ها با یکدیگر ارزش مهمی است. مردم استرالیا آرام و صلح‌طلب و انسان‌دوست هستند.
  • در فرهنگ مردم استرالیا رسوم و قواعد خشک و دست‌و‌پاگیر جایی ندارد.

  اگر هدفتان مهاجرت به استرالیا است، خود را برای صراحت‌لهجه استرالیایی‌ و زندگی در میان مردمانی آرام و ورزش‌دوست آماده کنید.

  قوانین جالب کشور استرالیا

  کشور استرالیا قوانین جالبی دارد. ۵ نمونه از ‌قوانین جالبی که تاکنون در ایالت‌های مختلف استرالیا تصویب شده است، عبارت‌اند از:

  • در ایالت استرالیای جنوبی، داشتن بیش ‌از ۵۰ کیلوگرم سیب‌زمینی تخلف است. اگر متخلف نتواند دلیل موجهی برای داشتن این مقدار سیب‌زمینی ارائه دهد، به پرداخت جریمه‌ای معادل ۲هزار دلار استرالیا محکوم می‌شود.
  • در ایالت ویکتوریا، خواندن آواز‌های توهین‌آمیز در مکان‌های عمومی ممنوع است و فرد خاطی به پرداخت جریمه‌ای معادل ۷۷۷ دلار استرالیا محکوم می‌شود.
  • در ایالت‌ نیو ساوت ولز، رانندگی‌کردن با ماشینی که پلاکش کثیف و ناخوانا است، تخلف به‌حساب می‌آید و متخلف به پرداخت جریمه‌ای معادل ۲۲۰ دلار استرالیا محکوم می‌شود.
  • در ایالت ویکتوریا، اگر بادبادک‌بازی کسی را آزار دهد و ناراحت کند، به کاری غیرقانونی تبدیل و متخلف به پرداخت جریمه محکوم می‌شود.
  • در ایالت نیو ساوت ولز، رانندگان ماشین‌های سواری نباید به‌گونه‌ای رانندگی کنند که آب یا گِل به مسافرانی بپاشد که منتظر اتوبوس ایستاده‌اند. رانندگان متخلف به پرداخت جریمه‌ای معادل ۲۲۰۰ دلار استرالیا محکوم می‌شوند.

  خدمات موسسه مهاجرتی بالدانو برای کشور استرالیا

  موسسه مهاجرتی بالدانو با شما است تا آسان‌ترین و‌ مناسب‌ترین و سریع‌ترین مسیر مهاجرت به استرالیا را طراحی کند. بالدانو کامل‌ترین خدمات را برای مهاجرت به استرالیا و ساختن زندگی تازه در این کشور پیشرفته به شما ارائه می‌دهد و در تمام طول مسیر مهاجرت، همراهی‌تان خواهد کرد. خدمات موسسه مهاجرتی بالدانو برای کشور استرالیا عبارت‌اند از:

  • مشاوره اخذ ویزای استرالیا
  • مشاوره کاریابی در استرالیا
  • مشاوره سرمایه گذاری در استرالیا
  • مشاوره مهاجرت و اقامت در استرالیا
  • مشاوره تحصیل در استرالیا
  • مشاوره اخذ تابعیت استرالیا

  مشاوره اخذ ویزای استرالیا

  مشاوره اخذ ویزای استرالیا از خدمات مهم بالدانو به‌حساب می‌آید. اخذ ویزا در هر روش مهاجرتی، مدارک و مراحل ویژه‌ای دارد. اگر مدارک ناقص باشند یا مراحل به‌درستی انجام نشوند، درخواست ویزای شما رد می‌شود. در این ‌صورت، وقت و هزینه بسیار زیادی را از دست می‌دهید.

  اگر با مشاوره اخذ ویزای استرالیا و همراه با کارشناسان ما برای دریافت ویزای استرالیا قدم بردارید، خیلی آسان و در سریع‌ترین زمان ممکن و بدون نگرانی از ردشدن درخواست، ویزای استرالیا را دریافت می‌کنید.

  مشاوره کاریابی در استرالیا

  مشاوره کاریابی در استرالیا موسسه مهاجرتی بالدانو سریع‌ترین و مطمئن‌ترین مسیر برای مهاجرت کاری به استرالیا را برای شما پیدا می‌کند. بازار کار استرالیا به نیروی کار ماهر و متخصص نیاز دارد و همین فرصتی عالی برای مهاجرت کاری به استرالیا است.

  در مشاوره کاریابی در استرالیا، کارشناسان ما شرایط شما را به‌دقت بررسی می‌کنند و براساس تحصیلات و سوابق شغلی و حرفه‌ای و مهارت‌ها و توانایی‌هایتان بهترین مسیر مهاجرت کاری به استرالیا را پیش روی شما می‌گذارند.

  مشاوره سرمایه گذاری در استرالیا

  در مشاوره سرمایه گذاری در استرالیا، بالدانو مطمئن‌ترین و کم‌خطرترین مسیر و شیوه سرمایه‌گذاری در استرالیا را به‌منظور مهاجرت به این کشور برای شما طراحی می‌کند. مهاجرت ازطریق سرمایه‌گذاری راهی پرخرج و پرخطر است و احتمال دارد تمام سرمایه‌تان در این راه نابود شود. پس، ضروری است آگاهانه برای مهاجرت به استرالیا ازطریق سرمایه‌ گذاری اقدام کنید.

  در مشاوره سرمایه‌ گذاری در استرالیا، کارشناسان ما شرایط شما را به‌دقت بررسی می‌کنند و تمامی اطلاعات لازم را دراختیارتان می‌گذارند تا آگاهانه و برنامه‌ریزی‌شده برای سرمایه گذاری در استرالیا قدم بردارید.

  مشاوره مهاجرت و اقامت در استرالیا

  مشاوره مهاجرت و اقامت در استرالیا رویای زندگی در کشوری امن و پیشرفته و باثبات را برای شما و خانواده‌تان به‌ حقیقت تبدیل می‌کند. شرایط شما درست مانند هر متقاضی دیگر، برای مهاجرت و اقامت در استرالیا منحصربه‌فرد است. به‌همین‌دلیل، انتخاب بهترین و مناسب‌ترین شیوه برای مهاجرت و اقامت در استرالیا برای هر متقاضی کاری تخصصی است و به تجربه و آگاهی کامل از قوانین‌ و مقررات استرالیا نیاز دارد.

  در مشاوره مهاجرت و اقامت در استرالیا با کارشناسان باتجربه و‌ متخصص و آگاه بالدانو، بهترین و مناسب‌ترین شیوه برای مهاجرت شما و خانواده‌تان طراحی می‌شود.

  مشاوره تحصیل در استرالیا

  مشاوره تحصیل در استرالیا سریع‌ترین و آسان‌ترین راه برای یافتن بهترین مدرسه و‌ کالج یا دانشگاه برای ادامه تحصیل و مهاجرت تحصیلی به استرالیا است. استرالیا مدرسه‌ها و‌ کالج‌ها و دانشگاه‌های معتبر و شناخته‌شده زیادی دارد؛ البته هزینه تحصیل در هر‌یک از آن‌ها با بقیه متفاوت است. همچنین، هزینه تحصیل در هر شهر استرالیا با شهر دیگر فرق می‌کند.

  در مشاوره تحصیل در استرالیا، کارشناسان بالدانو پس از بررسی دقیق شرایط و امکانات شما، بهترین موسسه آموزشی معتبر را در ارزان‌ترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین شهر استرالیا برای مهاجرت تحصیلی به شما معرفی می‌کنند.

  مشاوره اخذ تابعیت استرالیا

  مشاوره اخذ تابعیت استرالیا راه شما برای رسیدن به شهروندی این کشور است. اخذ تابعیت استرالیا فرایند پیچیده و سختی دارد که نمی‌‌توانید آن را بدون مشورت با کارشناسان و متخصصان آگاه طی کنید. به‌همین‌دلیل، باید قبل از هر اقدامی با کارشناسان بالدانو مشورت کنید.

  در مشاوره اخذ تابعیت استرالیا، کارشناسان بالدانو پس از بررسی دقیق شرایطتان، تمامی مدارک و مراحل لازم برای اخذ تابعیت استرالیا را به اطلاع شما می‌رسانند و سریع‌ترین و آسان‌ترین مسیر دریافت تابعیت را برایتان طراحی می‌کنند.

  سوالات کاربران درباره کشور استرالیا

  کشور استرالیا چند فصل دارد؟
  تعداد فصل‌ها در کشور استرالیا به این بستگی دارد که کدام قلمرو و ایالت این کشور پهناور را مدنظر گرفته‌اید. گفتنی است که بیشتر مناطق استرالیا کم‌وبیش ۴ فصل را دارند.
  کشور استرالیا چگونه کشوری است؟
  کشور استرالیا کشوری است با آب‌وهوای گرم و دلپذیر، خدمات پزشکی و درمانی باکیفیت، نرخ اندک جرم و جنایت، سیستم آموزشی مطلوب و پیشرفته و اقتصادی باثبات و پویا.
  آیا اقتصاد کشور استرالیا قوی است؟
  بله، اقتصاد کشور استرالیا پویا و قوی و باثبات است.
  پایتخت استرالیا کدام شهر است؟
  پایتخت استرالیا شهر کانبرا است.
  مدرک زبان موردنیاز برای مهاجرت به استرالیا چیست؟
  مدرک زبان موردنیاز برای مهاجرت به استرالیا به شیوه مهاجرت به استرالیا و نوع ویزایی بستگی دارد که می‌خواهید برای آن درخواست بدهید.
  بهترین شهر استرالیا برای تحصیل کدام شهر است؟
  بهترین شهر استرالیا برای تحصیل به این بستگی دارد که شما می‌خواهید در کدام مقطع و رشته و با چه میزان بودجه‌ در استرالیا تحصیل کنید.
  واحد پول در کشور استرالیا چیست؟
  واحد پول در کشور استرالیا دلار استرالیا (AUD) است.
  تفاوت زمانی کشور استرالیا با ایران چقدر است؟
  تفاوت زمانی کشور استرالیا با ایران به این بستگی دارد که کدام شهر استرالیا را برای سنجش تفاوت زمانی در نظر می‌گیرید. برای مثال، ساعت در ایران ۷:۳۰ ساعت جلوتر از سیدنی و ملبورن است.
  کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شماهستند
  021-43859

  خدمات بالدانو در کشور استرالیا