کشور امارات

کشور امارات به دلیل برخورداری از شرایط اقتصادی قدرتمند، توانسته در لیست بهترین کشورهای مهاجرتی جهان قرار بگیرد. برای دستیابی به اقامت امارات، این مطلب را از دست ندهید.

مشاوره تلفنی 021-43859
2024/3/6d0993d9-ed49-42b4-a4c3-741664955c63.png

آشنایی با کشور امارات

کشور امارات به عنوان یکی از کشورهای جنوب غربی آسیا شناخته می شود که به شیوه پادشاهی اداره می شود. امارت به دلیل موقعیت جغرافیایی خود و داشتن مرز دریایی، یکی از کشورهای حساس و مهم منطقه شناخته می شود.

کشور امارات برای زندگی، یکی از بهترین انتخاب ها است. چرا که شرایط اقتصادی مناسب و روبه پیشرفت این کشور، بستر مناسبی را برای زندگی فراهم خواهد کرد. اما برای اخذ اقامت این کشور چه کارهایی باید انجام داد؟

برای مشاوره درزمینه انتخاب بهترین روش مهاجرتی به کشور امارات، فرم مشاوره رایگان را تکمیل کنید تا کارشناسان بالدانو با شما تماس بگیرند.

اطلاعات خود را برای مشاوره وارد کنید. مشاوران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.
{{service.error}}
{{fullName.error}}
{{phone.error}}
{{error}}
فهرست مطالب

  اطلاعات کلی کشور امارات

  قبل از انتخاب کشور امارات برای زندگی و یا اخذ اقامت کشور امارات، باید با اطلاعات مختلفی در رابطه با این کشور آشنا شوید. در ادامه، اطلاعات کلی امارات را به اختصار مورد بررسی قرار داده ایم:

  پایتختابوظبی
  زبان رسمی مردم اماراتعربی
  جمعیتحدود ۱۰ میلیون نفر
  مساحت کلی کشور امارات۸۳۶۰۰ کیلومتر مربع
  تعداد شیخ نشینان۷ شیخ نشین
  نوع آب و هواشرجی و بیابانی
  روش اداره کشورپادشاهی مشروطه فدرال
  رئیس جمهورخلیفه بن زاید آل نهیان
  نخست وزیرمحمد بن راشد آل مکتوم
  واحد پولدرهم امارات
  دامنه اینترنتی.ae
  پیش شماره تلفن+۹۷۱
  شاخص امید به زندگی۷۹٫۲ سال

  شهرهای مهم و بزرگ امارات

  امارات شهرهای زیبای متعددی را در دل خود جای داده است. از این رو توانسته به یکی از کشورهای گردشگری جهان تبدیل شود. هر یک از شهرهای امارات از جنبه های مختلفی برای این کشور حائز اهمیت هستند که در ادامه به بررسی مهمترین آنها پرداخته ایم:

  ابوظبی

  ابوظبی به عنوان پایتخت کشور امارات دارای مساحت ۹۷۲ کیلومتر مربع بوده و به دلیل نوار ساحلی بزرگی که دارد، زیبایی های بسیاری را برای گردشگران خلق کرده است. عوامل متعددی دست به دست همدیگر داده اند تا ابوظبی را برای گردش و زندگی در امارات مناسب کنند.

  دبی

  چنانچه به دنبال مدرنیته در امارات هستید، دبی را فراموش نکنید. دبی به عنوان یکی از شهرهای فوق پیشرفته جهان شناخته می شود و هرساله خیل عظیمی از گردشگران از جای جای نقاط جهان را پذیرا است. دبی به عنوان یکی از شیخ نشینان امارات است که جاذبه های گردشگری و طبیعی بسیاری را به نمایش گذاشته است. توجه داشته باشید که هزینه های زندگی در دبی، از سایر شهرهای کشور امارات بالاتر خواهد بود.

  العین: العین با زیبایی ها و جاذبه های تاریخی بسیاری که دارد، گشت و گذاری فراموش نشدنی برای توریست ها رقم خواهد زد. العین چشمه های طبیعی بسیاری داشته و طبیعت گردان، بیشترین لذت را از گشت و گذار در آن خواهند برد.

  شارجه

  شارجه به عنوان یکی دیگر از شیخ نشینان امارات، در فاصله ۱۶ کیلومتری از ساحل امارات قرار گرفته است. این شهر با مساحت ۲۳۵٫۵ کیلومتر مربع، جاذبه های تفریحی و گردشگری بسیاری را در خود جای داده است.

  عجمان

  عجمان به عنوان وسیع ترین شهر امارات، حدود ۳۳ درصد از خاک کشور امارات را به خود اختصاص داده است. چنانچه به تاریخ علاقه مند باشید، گشت و گذار در عجمان شما را به دنیای دور خواهد برد.

  فجیره

  فجیره که در بخش شرقی شبه جزیره امارات واقع شده، تاریخ دور و درازی را با خود به یدک می کشد و می توانید مساجد و بافت های قدیمی متعددی را در آن نظاره کنید. نگران میزان هزینه های گشت و گذار در فجیره نیز نباشید چرا که به عنوان یکی از کم هزینه ترین شهرهای امارات از آن یاد می شود.

  راس الخیمه

  راس الخیمه، شهری ساحلی و زیبا در امارات است که در ساحل ۶۵ کیلومتری خود بخش های تفریحی بسیاری دارد. بسیاری از مردم امارات نیز راس الخیمه را برای گشت و گذار خود انتخاب می کنند.

  اقتصاد کشور امارات

  کشور امارات با اینکه وسعت کمی دارد، اما با این حال توانسته رونق اقتصادی چشمگیری داشته باشد. پتانسیل درآمدزایی در این کشور بسیار بالا بوده و به عقیده بسیاری از تحلیلگران اقتصادی، طی چند سال روبرو، می تواند پیشرفت های بیشتری نیز داشته باشد. به دلیل تصمیمات قاطعانه و دقیق بزرگان این کشور، روز به روز شاهد پیشرفت امارات و تبدیل شدن به یکی از کشورهای قدرتمند اقتصادی جهان هستیم.

  بخش اعظمی از درآمد امارات مربوط به فروش نفت و سایر محصولات طبیعی می شود. به دلیل صادرات بیش از ۲ میلیون بشکه نفت در روز، کشور امارات به عنوان اقتصاد دوم بزرگ جهان عرب محسوب می شود. کشور امارات برای مهاجرت، یکی از بهترین انتخاب ها خواهد بود. چرا که شرایط زندگی در کشور امارات و همچنین سطح درآمد بالای آن، رضایت مهاجران را نیز در پی خواهد داشت.

  فرهنگ مردم کشور امارات

  آشنایی با کشور امارات و شرایط زندگی در آن و همچنین فرهنگ مردم این کشور، اولین اقداماتی است که برای مهاجرت به امارات باید به آن توجه داشته باشید. با سفر به امارات ممکن است با دو نوع حجاب مواجه شوید! با اینکه دولت امارات، حجاب را مقوله ای آزاد تلقی می کند، اما برخی افراد معتقدند که باید حجاب کامل داشته باشند.

  کلیه مردم امارات از دستورهای پادشاه کشور اطاعت کرده و به گونه ای فرهنگ پادشاهی دارد. مردم کشور امارات به هزینه های اضافی عادت کرده و زندگی تجملاتی دارند. در امارات، ارز مرد از زن بیشتر است و زن ها به گونه ای تحت امر مردان خود هستند. کشور امارات از فرهنگ کسب و کار قوی برخوردار است.

  قوانین جالب کشور امارات

  هر یک از کشورهای جهان، قوانین خاصی دارند که از جمله مهمترین قوانین جالب کشور امارات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • به هیچ وجه اجازه نوشیدن الکل در اجتماع وجود ندارد و به شدت با این کار برخورد می شود.
  • چنانچه به هر دلیلی از اهالی کشور امارات عکسبرداری کنید، جرایم سنگینی خواهید شد.
  • در خرید نیز باید به نکات بسیاری توجه کنید چرا که خرید اجناس جعلی جرم تلقی می شود.
  • دولت امارات به ماه رمضان ارزش خاصی قائل می شود و خوردن و نوشیدن در ماه رمضان جرم تلقی می شود.
  • شایعه پراکنی در امارات، پیگرد قانونی دارد و با خاطی ها، برخورد شدیدی خواهد شد.
  • نشان دادن عشق در خیابان های کشور امارات ممنوع است. در صورت مشاهده پلیس این کشور، با جریمه های دولت مواجه خواهید شد.
  • در کشور امارات اجازه عکسبرداری از ماشین های تصادفی و ساختمان های دولتی را نخواهید داشت.
  • توهین به مردم امارات، جرم تلقی شده و پیگرد قانونی دارد.
  • حمل دارو بدون داشتن نسخه، غیرقانونی است.

  خدمات موسسه مهاجرتی بالدانو برای کشور امارات

  در بخش های قبل، با ویژگی های کلی کشور امارات و شرایط زندگی در این کشور تا حدودی آشنا شدیم. به دلیل شرایط اقتصادی رو به پیشرفت و همچنین فرهنگ غنی مردم این کشور، بسیاری از هم میهنانمان قصد مهاجرت به این کشور را دارند. اما برای مهاجرت به امارات از چه راه هایی می توان اقدام کرد؟

  مهاجرت به امارات از راه های مختلفی امکان پذیر است. هریک از روش های مهاجرتی، شرایط متفاوتی با یکدیگر خواهند داشت. از این رو باید با توجه به شرایط خود، اقدامات مهاجرت را به انجام برسانید. در حالت کلی، روش های مهاجرت به امارات را می توان به: توریستی، کاری،تحصیلی، سرمایه گذاری، ازدواج، تولد و... دسته بندی کرد.

  برای انتخاب بهترین روش مهاجرت به امارات، می توانید از راهنمایی های کارشناسان موسسه مهاجرتی بالدانو استفاده کنید. کارشناسان بالدانو، به دلیل تجربه و اطلاعاتی که دارند، مسیر مهاجرت شما را هموارتر خواهند کرد.

  مشاوره اخذ ویزای امارات

  ویزا، مجوز عبور به خاک کشور خواهد بود. بدون داشتن ویزا، امکان وارد شدن به خاک کشور امارات را نخواهید داشت. با توجه به نوع روشی که برای مهاجرت به امارات انتخاب کرده اید، ویزای متفاوتی برای متقاضیان صادر خواهد شد. برای اخذ ویزای امارات نیاز به وقت سفارت این کشور خواهید داشت.

  ارائه کلیه مدارک و برخورداری از شرایط تعیین شده توسط امارات، از جمله ضروریات خواهد بود. داشتن اطلاعات در رابطه با اخذ ویزای امارات، به شما کمک می کند تا در مدت کوتاه تری ویزای این کشور را دریافت کنید. با استفاده از راهنمایی های ارائه شده توسط کارشناسان موسسه مهاجرتی بالدانو می توانید اقدامات اخذ ویزای امارات را به درستی به انجام برسانید.

  در صورت بروز هرگونه مشکل و ریجکت شدن ویزای امارات نیز می توانید از کارشناسان بالدانو کمک دریافت کنید.

  مشاوره کاریابی در امارات

  کاریابی در کشور امارات، امکان اخذ اقامت این کشور را به متقاضیان خواهد داد. برای اخذ ویزای کاری کشور امارات، باید از طریق یکی از کارفرمایان این کشور دعوتنامه دریافت کرده باشید. اما چگونه می توان کارفرمایان امارات را شناسایی کرد؟ موسسه مهاجرتی بالدانو در همین راستا، در کنار متقاضیان بوده و بهترین خدمات را برای متقاضیان ویزای کاری کشور امارات ارائه خواهد کرد.

  بالدانو به دلیل روابطی که در امارات دارد، شغل مناسب شما را پیدا کرده و کارفرمایی مطمئن برای متقاضیان خود شناسایی می کند. افرادی که به دنبال کارکردن در امارات و کسب درآمد از این طریق هستند، با مراجعه به وب سایت موسسه مهاجرتی بالدانو می توانند درخواست خود را به ثبت برسانند. پس از بررسی درخواست و مدارک ارسال شده، با فرد متقاضی تماس گرفته شده و اطلاعات کامل در این زمینه ارائه خواهد شد.

  مشاوره سرمایه گذاری در امارات

  سرمایه گذاری در کشور امارات به دلیل شرایط اقتصادی قوی این کشور، بسیار مورد توجه قرار گرفته است. برای سرمایه گذاری در امارات می توانید از طریق روش های زیر اقدام کنید:

  • سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی
  •  سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت
  • سرمایه گذاری در صندوق های سرمایه گذاری
  • سرمایه گذاری از طریق خرید ملک

  هریک از روش های سرمایه گذاری ذکر شده، ویژگی های متفاوتی نسبت به یکدیگر داشته و مزایای منحصر به فردی را برای متقاضیان در پی خواهند داشت. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت سرمایه گذاری به امارات، از کارشناسان بالدانو کمک بگیرید.

  مشاوره سرمایه گذاری در امارات

  مشاوره مهاجرت و اقامت در امارات

  چنانچه به دنبال اخذ اقامت دائم کشور امارات هستید با راه پر پیچ و خمی روبرو خواهید شد. امارات، شرایط ویژه ای را برای ارائه اقامت دائم به مهاجرین در نظر گرفته است.

  به گونه ای که تنها از طریق ازدواج، کاری و یا سرمایه گذاری مناسب در این کشور، امکان اخذ اقامت دائم امارات را خواهید داشت. آسان ترین روش مهاجرت به کشور امارات، روش تحصیلی است. اما باید بدانید که ویزای تحصیلی امارات نیز به عنوان روش مهاجرتی موقت شناخته می شود. به گونه ای که پس از اتمام مدت ویزای تحصیلی خود، باید به کشور مبدا برگردید.

  کارشناسان موسسه مهاجرتی بالدانو با توجه به شرایط فرد متقاضی، بهترین روش را برای مهاجرت اعلام خواهند کرد. از این رو نباید نگران هیچ موردی باشید.

  مشاوره تحصیل در امارات

  دانشگاه های کشور امارات از کیفیت آموزش مناسبی برخوردار هستند. از این رو متقاضیان تحصیل در این کشور نیز روز به روز در حال افزایش است. برای تحصیل در دانشگاه های امارات باید نامه رسمی دانشگاه مورد نظر را دریافت کرده باشید.

  ویزای تحصیلی امارات یکی از ویزاهای بلند مدت این کشور محسوب می شود. ویزای تحصیلی کشور امارات، اجازه اقامت ۵ ساله را به فرد متقاضی خواهد داد. قبل از اقدام، توصیه می کنیم که اطلاعاتی در رابطه با هزینه های تحصیل و هزینه زندگی در کشور امارات کسب کرده باشید. موسسه مهاجرتی بالدانو به همین دلیل در کنار متقاضیان است تا اطلاعات کامل را در اختیار آنها قرار دهد.

  مشاوره اخذ تابعیت امارات

  کشور امارات به عنوان یکی از کشور هایی است که علاقه ای به پذیرش مهاجران ندارد. از این رو با شرایط دشواری برای اخذ تابعیت امارات مواجه خواهید بود. البته طرح های ویژه ای طی چند سال اخیر جهت ارائه تابعیت امارات ارائه شده است. برای کسب اطلاعات کامل در این زمینه و اخذ تابعیت کشور امارات، می توانید از راهنمایی های مشاوران موسسه مهاجرتی بالدانو استفاده کنید.