کشور کانادا

کانادا یکی از محبوب‌ترین کشورهای مهاجرپذیر جهان است. سالانه تعداد بسیار زیادی از افراد به این کشور مهاجرت می‌کنند تا تغییر بزرگی در زندگی خود به وجود بیاورند. کانادا هم با فرصت‌های کاری و شغلی متعدد و شرایط مساعد زندگی، میزبان خوبی برای مهاجران است. با بالدانو در فرآیند انتخاب مسیر درست مهاجرت قرار می‌گیرید.

مشاوره تلفنی 021-43859
2023/10/131167dd-088a-451f-b937-3b1ce26b74bb.png

معرفی خدمات بالدانو در کشور کانادا

سالانه تعداد بسیاری از ایرانی‌ها برای ادامه زندگی به کشور کانادا مهاجرت می‌کنند و در آنجا آینده و زندگی بسیار موفقی دارند. در واقع کانادا به‌عنوان کشوری شناخته می‌شود که فرصت‌های شغلی مناسب و شرایط زندگی مطلوبی برای شهروندان خود فراهم کرده است. مناظر طبیعی جذاب، جامعه متنوع و صمیمی و سیستم آموزش عالی، تنها بخشی از مزایای زندگی در کانادا است.

وضع اقتصادی مردم در کانادا به طور مستمر در حال بهبود است و دولت ثبات را با سیاست‌گذاری‌های متنوع به همراه آورده است. همچنین باید یادآوری کنیم که زبان کشور کانادا انگلیسی است و همین موضوع روند مهاجرت به این کشور را آسان‌تر می‌کند. بهترین شهر‌های کانادا برای مهاجرت تورنتو، ونکوور، مونترال و ادمونتون هستند.

در این مطلب از بالدانو بیشتر با کشور کانادا و راه های مهاجرت به این کشور آشنا خواهیم شد.

فرم مشاوره رایگان را پر کنید تا کارشناسان ما برای مشاوره بیشتر درباره خدمات بالدانو در کانادا با شما تماس بگیرند.

اطلاعات خود را برای مشاوره وارد کنید. مشاوران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.
{{service.error}}
{{fullName.error}}
{{phone.error}}
{{error}}
فهرست مطالب

  کشور کانادا

  جدول اطلاعات کلی درباره کشور کانادا

  پایتختاتاوا (Ottawa)
  مهم ترین شهرهاتورنتو (Toronto) و مونترال (Montreal)
  قارهآمریکای شمالی
  زبان رسمیانگلیسی و فرانسوی
  نوع حکومتفدرال پارلمانی – پادشاهی مشروطه
  مساحت۹٬۹۸۵ کیلومتر مربع
  جمعیت۳۸ میلیون نفر (طبق آمار سال ۲۰۲۳)
  تعداد استان۱۰
  واحد پولیدلار کانادا ($CAD)
  دینمسیحیت – اسلام
  منطقه زمانیGMT +۲
  جهت رانندگیسمت راست
  پیش شماره تلفنی
  دامنه اینترنتی.ca

  شهر‌های بزرگ و مهم کانادا

  شهرهای ونکوور، تورنتو و مونترال شرایط بسیار مساعدی برای زندگی ایرانی‌ها دارند. در ادامه این شهرها را بیشتر معرفی می‌کنیم.

  شهر‌های بزرگ و مهم کانادا

  ونکوور

  ونکوور یکی از مهم‌ترین شهرهای کشور کانادا برای مهاجرت محسوب می‌شود. شرایط شغلی و سبک زندگی مردم در ونکوور برای ایرانیان بسیار مناسب است. در این شهر مناظر طبیعی بسیار زیبایی وجود دارد. آب‌وهوای ونکوور معتدل است و امکانات شهری در آن به‌وفور یافت می‌شود. با وجود اینکه هزینه زندگی در شهر ونکوور کمی بالاتر از حد معمول است، بسیاری از ایرانیان زندگی در این شهر را ترجیح می‌دهند.

  تورنتو

  تورنتو با حدود ۶ میلیون نفر جمعیت، یکی از بزرگ‌ترین شهرهای کانادا است. بیش از نیمی از جمعیت شهر تورنتو را مهاجران تشکیل می‌دهند. به همین دلیل تنوع فرهنگ‌ها در این شهر زیاد است. فرصت‌های شغلی فراوانی هم در این شهر وجود دارد.

  مونترال

  بسیاری شهر مونترال را به‌عنوان شهری تمیز با مردمی شاد می‌شناسند. مونترال یکی از شهرهای مهم کانادا است که مردم آن علاوه بر زبان انگلیسی به زبان فرانسوی نیز مسلط هستند. اگر توانایی صحبت به زبان فرانسوی را دارید شهر مونترال مناسب‌ترین انتخاب برای مهاجرت شما محسوب می‌شود. بسیاری از کارفرمایان در این شهر به‌دنبال استخدام نیروهایی هستند که علاوه بر زبان انگلیسی به زبان فرانسوی نیز مسلط باشند.

  اقتصاد کشور کانادا

  کشور کانادا یکی از قدرتمندترین اقتصادهای دنیا را دارد. بر اساس آخرین گزارش‌ها نرخ تولید ناخالص داخلی کانادا بسیار بالا است و همچنین نرخ تورم آن نسبتاً پایین است. بسیاری کشور کانادا را به‌عنوان باثبات‌ترین اقتصاد دنیا می‌شناسند.

  صنعت نفت و گاز: کانادا به‌عنوان بزرگ‌ترین کشور تولیدکننده نفت و گاز نیز ‌شناخته می‌شود. درآمد این کشور از استخراج نفت و گاز بسیار قابل توجه است.

  صنعت خودروسازی: صنعت خودروسازی در کشور کانادا، قلب تپنده اقتصاد این کشور را تشکیل می‌دهد. شرکت کانادایی بسیار معتبر مگنا، یکی از برترین شرکت‌های تولیدکننده قطعه خودرو در دنیا است. این کمپانی با خودروسازان مطرح دنیا مانند جنرال، تسلا و بی‌ام‌و همکاری می‌کند. صنعت موفق خودروسازی در کانادا، چندین هزار شغل در این کشور به وجود آورده است.

  صنعت تولید مواد غذایی در کانادا: با توجه به پررونق بودن صنعت کشاورزی در کشور کانادا، صنعت تولید مواد غذایی در این کشور نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. سالانه مقدار بسیار زیادی مواد غذایی از کانادا به کشورهای دیگر صادر می‌شود. همچنین این صنعت جذب نیروی کار بسیار بالایی هم دارد.

  فرهنگ مردم کشور کانادا

  بسیاری از مردم کانادا با افراد مهاجر رفتار دوستانه‌ای دارند. کشور کانادا ایالت‌های مختلفی دارد که فرهنگ هرکدام از این ایالت‌ها با دیگری متفاوت است. چنانچه قصد مهاجرت به کانادا را دارید، لازم است به‌خوبی با فرهنگ هر کدام از ایالت‌های آن آشنا شوید.

  با مهاجرت افرادی با ملیت‌های مختلف به کانادا، این کشور به یک کشور چندفرهنگی تبدیل شده است. اما این تنوع فرهنگی بین مردم کشور کانادا، باعث ایجاد چنددستگی در آن‌ها نشده است. صبر، انعطاف‌پذیری و فروتنی، از جمله ویژگی‌های شاخص مردم این کشور است. مردم این کشور، معمولاً در مهمانی‌ها به‌صورت جمعی غذا می‌خورند. همچنین اگر در جمع آن‌ها یک فرد مسن حضور داشته باشد، قبل از اینکه او شروع به غذا خوردن کند، کسی چیزی نمی‌خورد. به‌طور کلی احترام به بزرگ‌تر در فرهنگ کانادا، جایگاه ویژه‌ای دارد.

  فرهنگ مردم کانادا

  قوانین جالب کشور کانادا

  هرکدام از ایالت‎‌های کشور کانادا قوانین و مقررات خاص خودشان را دارند. چنانچه قصد مهاجرت به این کشور را دارید، لازم است با قوانین آن آشنا شوید. چند نمونه از این قوانین را با هم مرور می‌کنیم:

  • قانون ممنوعیت پرداخت هزینه‌ها با استفاده از سکه: به این معنی که مثلاً شما نمی‌توانید هزینه غذای خود را در رستوران با استفاده از سکه پرداخت کنید.
  • قانون ممنوعیت چیدن گل در فضای عمومی: چنانچه در فضای عمومی گل بچینید، مجرم شناخته خواهید شد. در کانادا تنها حق چیدن آن گل‌هایی را دارید که در خانه شخصی خودتان پرورش داده باشید.
  • قانون محدودیت استفاده از رنگ در ساختمان: در کانادا استفاده از برخی رنگ‌ها در نمای بیرونی ساختمان ممنوع است. به‌عنوان مثال در شهر پترولیای کشور کانادا، شما اجازه استفاده از رنگ بنفش را در نمای بیرونی ساختمان خود ندارید.
  • قانون سروصدا: در بیشتر ایالت‎‌های کانادا، سوت زدن و ایجاد صدای زیاد در خیابان بعد از ساعت ۱۱ شب ممنوع است. انجام این کار در محدوده ۱۱ شب تا ۷ صبح، شامل جریمه نقدی خواهد شد.

  خدمات مؤسسه مهاجرتی بالدانو برای کشور کانادا

  بالدانو یک شرکت مهاجرتی است که خدمات متنوعی را در زمینه مهاجرت به کشور کانادا ارائه می‌دهد؛ از جمله آموزش اخذ ویزای تحصیلی، کاری، سرمایه‌گذاری و روش‌های دیگر مهاجرتی. این شرکت فقط خدمات مشاوره‌ای ارائه نمی‌دهد، بلکه در تمام مراحل مهاجرت همراه شما خواهد بود. کارشناسان مجرب این مجموعه با در نظر گرفتن شرایط شخصی شما، بهترین راه مهاجرتی را به شما پیشنهاد داده و راه دریافت ویزا را برای شما هموار خواهند کرد.

  بلافاصله بعد از ارتباط برقرار کردن با شرکت بالدانو، مشاوره رایگان دریافت خواهید کرد. در صورتی که شرایط مناسبی برای مهاجرت داشته باشید، کارشناسان برای شما پرونده تشکیل خواهند داد. بعد از گذر از این مرحله، پرونده شما توسط کارشناسان ارشد شرکت بررسی خواهد شد. انتخاب مناسب‌ترین و راحت‌ترین نوع مهاجرت برای شما، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

  شرایط مورد نیازمدرک زبان مورد نیازمحدودیت سنینوع ویزاروش مهاجرت به کانادا

  سابقه مرتبط

  جاب آفر

  بستگی به کار مورد نظر دارد۳۰ سالویزای کاری کانادامهاجرت کاری
  تمکن مالی حداقل یک میلیون دلارنسبت به شغل مورد نظر متفاوت استبدون محدودیت سنیویزای سرمایه گذاری کانادامهاجرت سرمایه گذاری
  سابقه سفرهای خارجی و تمکن مالینسبت به زمینه فعالیت متفاوت استبدون محدودیت سنیویزای توریستی کانادامهاجرت توریستی
  تمکن مالینیازی نیستحداقل ۱۸ سالویزای اسپانسرشیپمهاجرت با ازدواج
  ایده و خلاقیت قابل اجرا….بدون محدودیت سنیویزا تعلق نمی‌گیردمهاجرت پناهندگی
  نمره آزمون آیلتس ۴٫۵ الی ۵بدون محدودیت سنیویزای استارت آپ کانادامهاجرت استارت آپی

  تمکن مالی

  ریز نمرات خوب

  آیلتس نمره ۶٫۵

  تافل حداقل ۸۰

  ۱۸ الی ۳۰ سالویزای تحصیلی کانادامهاجرت تحصیلی

  در ادامه خدمات متنوع مؤسسه بالدانو را معرفی می‌کنیم.

  مشاوره اخذ ویزای کانادا

  برای اخذ ویزای کشور کانادا، ابتدا لازم است روش مهاجرتی خاصی را بر اساس شرایط شخصی خود انتخاب کنید. روش‌های مهاجرت به کانادا شامل مواردی چون مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کاری و مهاجرت سرمایه‌گذاری می‌شود. همچنین مدارک کلی مورد نیاز برای دریافت ویزای کانادا شامل پاسپورت معتبر، مدارک شناسایی و عکس پرسنلی مناسب است. در صورتی که قصد مهاجرت تحصیلی به کشور کانادا را داشته باشید، لازم است آخرین مدرک تحصیلی خود را نیز به شرکت ارائه دهید.

  به‌صورت کلی شرایط دریافت ویزا در روش‌های مختلف، متفاوت است. روند اخذ ویزا یک فرآیند بسیار پیچیده و زمان‌بر است. آگاهی از قوانین و مقررات مهاجرت به کانادا اهمیت بسیاری دارد. یک مشاور مهاجرتی متخصص، می‌تواند در جمع‌آوری مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزا به شما کمک کند، راهنمایی‌های لازم را در اختیار شما قرار دهد و راه مهاجرت را برای شما هموار کند.

  مشاوره کاریابی در کانادا

   با استفاده از مشاوره کاریابی کانادا، می‌توانید شغل مناسبی را در زمینه تخصصی خود پیدا کنید. ارائه مشاوره کاریابی باید توسط افراد حرفه‌ای و کاربلدی انجام شود که بازار کار کانادا را به‌خوبی می‌شناسند. این افراد می‌توانند در زمینه تدوین رزومه، آموزش مصاحبه و شرکت در دوره‌های آموزشی مناسب، اطلاعات مفیدی را به شما ارائه دهند. استفاده از خدمات مشاوره‌ای، دید عمیقی در مورد شرایط شغلی در کانادا به شما می‌دهد. شما می‌توانید با بهره‌گیری از خدمات مشاوره‌ای اهداف شغلی خود را روشن کرده و در مسیر آن‌ها قدم بردارید.

  افرادی که به‌صورت تخصصی در زمینه مشاوره کاریابی کشور کانادا کار می‌کنند، می‌توانند اطلاعات دقیقی در مورد بازار کار کانادا به شما ارائه دهند و اطلاعات شما را در زمینه فرصت‌های شغلی، حقوق و دستمزد و نحوه پذیرش، کامل خواهند کرد. همچنین مشاوران کاریابی کانادا، می‌توانند به‌عنوان یک واسطه بین شما و کارفرمایان عمل کنند. 

  مشاوره سرمایه‌گذاری در کانادا

  مشاوره سرمایه‌گذاری کانادا به‌معنای ارائه راهنمایی‌های دقیق و موثق در زمینه بازار سرمایه در کشور کانادا است. افرادی که به ارائه این‌گونه مشاوره‌ها می‌پردازند، تجربه بسیار خوبی در زمینه سرمایه‌گذاری دارند. این افراد می‌توانند میزان ریسک سرمایه‌گذاری را به‌صورت دقیق بسنجند و به شما کمک کنند که سرمایه خود را حفظ کنید. با استفاده از مشاوره تخصصی سرمایه‌گذاری می‌توانید بهترین فرصت‌های سودآور بازار را تشخیص دهید. در جلساتی که بین شما و مشاوران تشکیل می‌شود، بازار سرمایه‌گذاری به‌صورت دقیق تحلیل خواهد شد. این موضوع به شما کمک می‌کند تا بتوانید در زمینه سرمایه‌گذاری کانادا بهترین تصمیم را بگیرید.

  بنابراین چنانچه قصد سرمایه‌گذاری در بازار کشور کانادا را دارید، بهتر است از تخصص مشاوران سرمایه‌گذاری نهایت استفاده را ببرید.

  مشاوره مهاجرت و اقامت در کانادا

  مشاوره مهاجرت و اقامت کشور کانادا یکی از خدمات ارزشمندی است که توسط شرکت‌های مهاجرتی انجام می‌شود. افرادی که در زمینه ارائه مشاوره مهاجرتی فعالیت می‌کنند، اطلاعات مفیدی در زمینه شرایط اخذ ویزای تحصیلی کانادا، ویزای کار، ویزای توریستی و موارد دیگر ارائه می‌دهند. این مشاوران صلاحیت شما را برای درخواست ویزای کانادا بررسی کرده و بهترین راه مهاجرت را برای شما مشخص می‌کنند. همچنین این افراد راهنمایی‌های ارزشمندی در زمینه پر کردن فرم‌های مخصوص به شما ارائه می‌دهند و در خصوص مدارک مورد نیاز شما را راهنمایی می‌کنند. اگر قصد مهاجرت به کانادا و گرفتن اقامت این کشور را دارید، بهتر است صلاحیت شرکت‌های مهاجرتی مختلف را بررسی کنید و از کمک آن‌ها بهره‌مند شوید.

  مشاوره تحصیل در کانادا

  با استفاده از مشاوره تحصیلی می‌توان اطلاعات دقیقی در مورد مدارس و دانشگاه‌های موجود در کانادا به دست آورد. هرکدام از دانشگاه‌های کانادا شرایط ویژه‌‌ای برای پذیرش دانشجو دارند. افرادی که به ارائه مشاوره تحصیلی می‌پردازد، با تمامی شرایط پذیرش دانشجو آشنایی دارند و این اطلاعات را در اختیار شما قرار می‌دهند. کانادا کشوری است که سطح آموزش در آن بسیار بالا است. چنانچه قصد ادامه تحصیل در کشور کانادا را دارید، می‌توانید با استفاده از اطلاعاتی که مشاوران تحصیلی در اختیار شما قرار می‌دهند، بهترین دانشگاهی را که با شرایط شخصی شما سازگار است انتخاب کنید.

  مشاوره اخذ تابعیت کانادا

  اخذ تابعیت کانادا یک فرایند پیچیده و زمان‌بر است. برای دریافت اقامت کانادا لازم است در ابتدا برنامه مهاجرتی خود را مشخص کنید. همان‌طور که در بالا نیز اشاره کردیم، مهاجرت به کانادا از روش‌های مختلفی امکان‌پذیر است. مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کاری و مهاجرت سرمایه‌گذاری، از جمله روش‌های مهاجرت به این کشور هستند. یک مشاوره مهاجرتی، می‌تواند عبور از مشکلات مهاجرتی را برای شما آسان کند تا بتوانید بعد از گذشت سه سال از اقامت در کانادا، برای دریافت تابعیت این کشور اقدام کنید.

  سوالات متداول

  مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به کانادا کدام است؟
  مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به کانادا به روش مهاجرتی شما بستگی دارد. به عنوان مثال برای مهاجرت تحصیلی به کانادا، گواهی آخرین مدرک تحصیلی، یکی از اصلی‌ترین مدارک مورد نیاز است.
  بهترین راه مهاجرت به کشور کانادا کدام است؟
  بهترین روش مهاجرت به کانادا از شخصی به شخص دیگر متفاوت است. برای تشخیص بهترین راه مهاجرت به کانادا، لازم است از مشاوره‌های تخصصی مهاجرتی، بهره ببرید.
  کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شماهستند
  021-43859