ویزای سرمایه گذاری کانادا

  ویزای سرمایه گذاری در کانادا یکی از بهترین راه‌ها برای اخذ اقامت دائم این کشور است. سرمایه‌گذاران از این طریق می‌توانند همراه با خانواده‌ خود در کانادا زندگی، کار و تحصیل کنند. راه‌های مختلفی برای دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا وجود دارد.

  مشاوره تلفنی 021-43859
  2024/2/c9eee8f5-bd92-4f45-9805-4ec81cf4b806.jpg

  مشاوره اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا

  برخی از افراد، ترجیح می‌دهند با دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا، اقامت دائم این کشور را به دست آورند و همراه با خانواده‌شان به کشور کانادا مهاجرت کنند. خوشبختانه راه‌های مختلفی برای دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا وجود دارد و هر شخص براساس میزان سرمایه، هدف و توانمندی‌های خود، می‌تواند بهترین گزینه را انتخاب کند.

  متخصصان موسسه مهاجرتی بالدانو با راه‌های دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا آشنایی کامل دارند و به افراد زیادی کمک کرده‌اند که در کشور کانادا سرمایه‌گذاری مناسبی داشته باشند.

  برای دریافت مشاوره اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا کافی است فرم مشاوره را پر کنید تا متخصصان بالدانو در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

  اطلاعات خود را برای مشاوره وارد کنید. مشاوران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.
  {{service.error}}
  {{fullName.error}}
  {{phone.error}}
  {{error}}
  فهرست مطالب

   ویژگی های ویزای سرمایه گذاری کانادا

   سرمایه گذاری کانادا یکی از محبوب‌ترین راه‌های اخذ اقامت دائم برای افرادی است که سرمایه زیادی در اختیار دارند. ویزای سرمایه گذاری کانادا این امکان را به مهاجران می‌دهد که در هر نقطه‌ای از کشور کانادا به تحصیل، کار و زندگی بپردازند. 

   یکی دیگر از ویژگی‌های ویزای سرمایه گذاری کانادا این است که متقاضیان در این روش نسبت به سایر روش‌های مهاجرتی، می‌توانند در مدت‌زمان کمتری اقامت دائم کشور کانادا را به دست آورند. 

   سرمایه گذاری کانادا برای هر دو گروه متقاضیان و دولت کانادا منافعی را به‌همراه دارد و به همین دلیل دولت کانادا از طرح‌های سرمایه‌گذاری حمایت زیادی می‌کند. سرمایه‌گذاران با حداقل ۱۵۰هزار دلار سرمایه می‌توانند کسب و کار خود را در کانادا راه‌ بیندازند. 

   انواع ویزای سرمایه گذاری کانادا

   ویزای سرمایه گذار مهاجر (IIP) مسیری برای دریافت اقامت دائم کانادا است و راه‌های مختلفی برای اخذ آن وجود دارد. کانادا برنامه‌های سرمایه‌گذاری متنوعی را پیش روی سرمایه‌گذاران قرار داده است و همین موضوع به رونق اقتصادی کشور کانادا کمک می‌‌کند. برای دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا عموم متقاضیان، طرحی تجاری در نظر دارند و با دریافت ویزای کاری و مهاجرت به کشور کانادا، طرح خود را اجرا می‌کنند. 

   افرادی که کارت پی آر با اقامت پنج ساله کانادا را دارند، باید حداقل ۷۳۰ روز در خاک کانادا حضور داشته باشند. در این بازه زمانی می‌توانند همسر و فرزندان زیر ۲۲ سال را همراه با خود به کانادا ببرند. اعضای خانواده نیز حق تحصیل و کار در کشور کانادا را دارند. 

   روش های دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا

   • استارتاپ
   • کارآفرینی C11
   • خرید فرانچایز
   • سرمایه گذاری استانی
   • خوداشتغالی
   • برنامه انتقال درون شرکتی ICT
   • خرید بیزینس

   دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا از طریق استارتاپ

   ویزای سرمایه گذاری استارتاپ در کانادا یکی از محبوب‌ترین روش‌ها برای سرمایه‌گذاری در این کشور است. این روش برای صاحبان کسب و کار با ایده‌های جدید بسیار مناسب است. کانادا برای رونق اقتصادی کشور، از ایده‌های جدید برای کسب و کار استقبال می‌کند. بسیاری از افراد از طریق ویزای استارتاپ، اقامت دائم کانادا را دریافت کرده‌اند.

   در سال ۲۰۲۳ بیش از ۷۵درصد افراد واجد شرایط دریافت ویزای استارتاپ، این ویزا را دریافت کرده‌اند. گروه‌های استارتاپی پنج نفره می‌توانند از این طریق، اقامت دائم کانادا را دریافت کنند.

   اگر قصد دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا از طریق استارتاپ را دارید، ایده خود را در قالب بیزینس پلن ارائه دهید تا سازمان‌های مورد تایید اداره مهاجرت آن را بررسی کنند. مدرک آیلتس زبان انگلیسی و داشتن تمکن مالی برای تامین هزینه‌ها ازجمله شرایط دریافت ویزای استارتاپ کانادا است. حداقل سرمایه لازم در این نوع روش سرمایه‌گذاری ۱۰۰ تا ۲۰۰هزار دلار کانادا است. 

   دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا از طریق کارآفرینی

   برای گروهی از سرمایه‌گذاران که به‌دنبال ایجاد شرکت جدید در کانادا یا مشارکت در کسب و کارهای فعال موجود هستند، ویزای کارآفرینی C11 گزینه مناسبی است. برای فعالیت در شهرهای بزرگ، باید نوع کسب و کارتان متناسب با آن شهر باشد و سرمایه بیشتری نسبت به شهرهای کوچک‌تر داشته باشید.

   در صورتی که ایده مطرح‌شده، منفعت اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی برای جامعه به‌همراه داشته باشد، دولت کانادا حمایت خود را نشان می‌‌دهد. 

   سرمایه گذاران می‌توانند برای کسب و کارهای فصلی و غیرفصلی ویزای کار‌آفرینی C11 دریافت کنند و محدودیتی در این زمینه وجود ندارد. مدیران ارشد، صاحبان کسب و کار، خود‌اشتغال‌ها و کار‌آفرین‌ها می‌توانند نسبت به دریافت ویزای کاری C11 اقدام کنند. 

   با استفاده از ویزای کاری کانادا می‌توانید همسر و فرزندان زیر ۲۲ سال (مجرد) خود را به کانادا ببرید. همسر شخص متقاضی می‌تواند در کانادا مشغول به کار شود و فرزندان می‌توانند به تحصیل بپردازند. حداقل سرمایه لازم در این نوع روش سرمایه‌گذاری ۲۵۰ تا ۳۵۰هزار دلار کانادا است. 

   دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا از طریق خرید فرانچایز

   راه‌اندازی کسب و کار از صفر به زمان زیادی نیاز دارد. خرید فرانچایز این امکان را به سرمایه‌گذاران می‌دهد که با ریسک کمتر، کسب و کار موفقی راه بیندازند. در این روش یک کسب و کار نام تجاری خود را در اختیار امتیازگیرنده قرار می‌دهد. با خرید حق امتیاز فرانچایز علاوه‌بر بهره‌مندی از نام و نشان تجاری آن، کسب و کار خود را براساس استانداردها و تجربیات موفق آن شرکت راه‌اندازی می‌کنید. 

   با خرید فرانچایز در ازای مزایایی که دریافت می‌کنید، باید درصدی از فروش ناخالص خود را به ارائه‌دهنده فرانچایز بدهید. برای دریافت اقامت از طریق خرید فرانچایز، باید از برنامه‌های مهاجرتی مانند کارآفرینی و برنامه‌های استانی استفاده کنید. حداقل سرمایه لازم در این نوع روش سرمایه‌گذاری ۵۰ تا ۵۰۰هزار دلار کانادا است. 

    برای خرید فرانچایز لازم است مراحل زیر را طی کنید:

   • بررسی و تحلیل مهارت‌ها و علایق خود
   • بررسی فرانچایزهای مختلف
   • مشورت با سایر صاحبان امتیاز
   • توجه به شهرت برند و دسترسی به بازاریابی
   • مشورت با وکیل حق رأی

   دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا از طریق سرمایه ‌گذاری استانی

   سرمایه گذاری استانی راهی برای دریافت اقامت دائم کانادا است. کشور کانادا با جذب سرمایه‌‌گذاران علاوه‌بر کاهش نرخ بیکاری، به رونق اقتصادی خود کمک می‌‌کند. براساس همین استراتژی، هریک از استان‌های کانادا برنامه‌های سرمایه‌‌گذاری متنوعی برای جذب سرمایه‌گذاران دارند. 

   با دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا، می‌توانید همراه خانواده‌تان در کانادا اقامت داشته باشید. اگر تمایلی به اقامت در این کشور ندارید، می‌توانید هر چند وقت یک بار با دعوت‌نامه استانی و ویزای توریستی برای بازدید از کسب و کارتان به کانادا بروید. حداقل سرمایه لازم در این نوع روش سرمایه‌گذاری ۵۰۰ تا ۶۰۰هزار دلار کانادا است. 

   در جدول زیر به برخی از استان‌های کانادا و برنامه‌ سرمایه‌گذاری آن‌ها نگاهی می‌اندازیم.

   نوع سرمایه گذاریاستان
   خرید بیزینسبریتیش کلمبیا، نیوفاندلند و لابرادور، نوا اسکوشیا، انتاریو، پرنس ادوارد، نورث‌وست تریتوریز
   استارتاپآلبرتا، بریتیش کلمبیا، نیوفاندلند و لابرادور، نوا اسکوشیا، پرنس ادوارد، یوکان، مانیتوبا
   کارآفرینیآلبرتا، بریتیش کلمبیا، نیوبرانزویک، نیوفاندلند و لابرادور، نوا اسکوشیا، انتاریو، پرنس ادوارد، ساسکاچوان، یوکان، نورث‌وست تریتوریز، مانیتوبا
   ICTبریتیش کلمبیا، انتاریو، یوکان، نورث‌وست تریتوریز
   ثبت شرکتانتاریو

   هریک از استان‌های کانادا شرایط خاصی را برای سرمایه‌گذاران در نظر گرفته‌اند. این شرایط به شرح زیر است:

   • بریتیش کلمبیا: سابقه سه سال مدیریت یا چهار سال مالکیت کسب و کار در ۱۰ سال گذشته، ایجاد شغل برای یک شهروند بومی یا مقیم کانادا، مدرک زبان CLB 5
   • انتاریو: دو الی پنج سال سال سابقه مدیریت یا پنج سال سابقه مالکیت کسب و کار در ۱۰ سال گذشته، مدرک زبان CLB 5
   • کبک: دو سال سابقه مدیریت در پنج سال گذشته
   • ساسکاچوان: سه سال سابقه مدیریت در ۱۰ سال گذشته، مدرک زبان CLB 5
   • آلبرتا: داشتن مدرک دانشگاهی، قبولی در مصاحبه
   • پرنس ادوارد: داشتن سابقه مدیریت، بازدید از استان پرنس ادوارد طی دو سال اخیر، مدرک زبان CLB 4
   • نیوبرانزویک: سه سال سابقه مدیریت در پنج سال گذشته، حداقل مدرک تحصیلی دیپلم، مدرک زبان CLB 5
   • نوا اسکوشیا: سه سال سابقه مدیریت و مالکیت یک سوم کسب و کار در پنج سال گذشته یا پنج سال سابقه مدیریت در ۱۰ سال گذشته، مدرک زبان CLB 5

   دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا از طریق خوداشتغالی

   یکی از روش‌های رایج بین هنرمندان و ورزشکاران برای دریافت اقامت کانادا، دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا از طریق خوداشتغالی است. این نوع ویزا مناسب افرادی است که در زمینه‌های ورزشی، فرهنگی و هنری مشغول فعالیت هستند. شرایط دریافت ویزای خوداشتغالی به شرح زیر است:

   • داشتن حداقل دو سال سابقه کار در فعالیت‌های فرهنگی و هنری طی پنج سال گذشته
   • داشتن علاقه و توانایی برای شرکت در برنامه‌های ورزشی و فرهنگی یا هنری کانادا
   • کسب حداقل نمره ۳۵ از ۱۰۰ در سیستم امتیازبندی خوداشتغالی
   • تمکن مالی برای پرداخت هزینه‌های زندگی به‌مدت حداقل یک سال

   برنامه خوداشتغالی دولت فدرال کانادا و برنامه خوداشتغالی کبک، راه‌های دریافت ویزای خوداشتغالی هستند. در برنامه خوداشتغالی دولت فدرال کانادا شخص باید در یکی از زمینه‌های کشاورزی، هنری یا ورزشی مهارت داشته باشد. در برنامه خوداشتغالی کبک نیز به متقاضیان براساس معیارهای مختلفی امتیاز داده می‌شود و درصورت کسب امتیاز لازم، می‌توانند درخواست خوداشتغالی بدهند. 

   متقاضیان با دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا از طریق خوداشتغالی، می‌توانند اقامت دائم کانادا را دریافت کنند. محدودیت سنی دریافت ویزای خوداشتغالی حداقل ۱۸ سال است و حداقل سرمایه لازم در این نوع روش سرمایه‌گذاری ۱۰۰هزار دلار کانادا است. 

   دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا از طریق برنامه انتقال درون شرکتی ICT

   برخی شرکت‌هایی که شعبه‌ای از کسب و کار خود را در کانادا راه‌اندازی کرده‌اند و قصد انتقال کارمندان خود به کانادا را دارند، می‌توانند از ویزای ICT استفاده کنند. با واردشدن نیروی متخصص به کانادا، منافع اقتصادی قابل توجهی برای این کشور فراهم می‌شود. مدیران اجرایی، مدیران ارشد و کارمندان با دانش تخصصی می‌توانند از طریق دریافت ویزای ICT اقامت یک ساله کانادا را به دست آورند. 

   برای شروع فعالیت معمولا مجوز یک یا دو ساله ارائه می‌شود و این مجوز درمجموع تا هفت سال قابل تمدید است. شرایط دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا از طریق برنامه انتقال درون شرکتی عبارت‌اند از:

   • ثبت شرکت در کشور کانادا
   • استخدام حداقل یک شخص بومی یا مقیم دائم کانادا
   • فعال بودن شرکت در هر دو کشور مبدا و کانادا
   • داشتن حداقل سرمایه ۱۰۰ تا ۲۰۰هزار دلار کانادا
   • داشتن شعبه‌های فعال به‌جز ایران در کشورهای دیگر

   دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا از طریق خرید بیزینس

   خرید بیزینس در کانادا تا حدودی مشابه روش‌های قبلی است اما با این تفاوت که در این روش شما یک کسب و کار آماده را در کانادا می‌خرید. با خرید کسب و کار در کانادا می‌توانید ویزای کار کانادا را به دست آورید و سپس برای دریافت اقامت دائم کانادا درخواست دهید. 

   ویزای دریافتی از طریق خرید بیزینس یک تا دو سال اعتبار دارد و پس از سال اول می‌توانید برای دریافت اقامت دائم کانادا اقدام کنید. سرمایه‌گذاران با استفاده از این روش می‌توانند خانواده را همراه خود به کانادا ببرند. همسر متقاضی حق کار و فرزندان حق تحصیل در کانادا را دارند. شرایط لازم برای خرید بیزینس در کانادا به شرح زیر است:

   • داشتن حداقل مدرک تحصیلی دیپلم
   • سه سال سابقه کار مدیریتی
   • حداقل سرمایه ۱۵۰ تا ۳۵۰هزار دلار
   • خرید حداقل ۵۰درصد از سهام کسب و کار
   • آشنایی با زبان انگلیسی بدون نیاز به ارائه مدرک زبان

   شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا

   شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا به نوع برنامه‌ مد نظر شما بستگی دارد. هریک از روش‌های سرمایه‌گذاری شرایط خاصی را برای ارائه ویزا در نظر گرفته‌اند. اما شرایط عمومی اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا عبارت‌اند از:

   • تمکن مالی: بسته به نوع سرمایه‌گذاری از حداقل ۱۵۰هزار دلار تا ۸۰۰هزار دلار کانادا
   • دارایی خالص: داشتن حداقل ۱٫۶ میلیون دلار دارایی خالص
   • سابقه کار: سه تا پنج سال سابقه کار مدیریتی براساس نوع سرمایه گذاری
   • مهارت زبان: تسلط به زبان‌های انگلیسی و فرانسوی و ارائه مدرک درصورت نیاز
   • عدم سوءپیشینه: پاک بودن سوابق کیفری متقاضی
   • گواهی پزشکی: ارائه گواهی پزشکی شخص متقاضی و اعضای خانواده
   • سن: داشتن حداقل ۱۸ سال 

   مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا

   • مدارک مالی
   • مدارک تحصیلی
   • گواهی عدم سوءپیشینه
   • مدارک هویتی
   • اسناد مرتبط با کار و قراردادها
   • بیزینس پلن
   • نتیجه معاینات پزشکی
   • مدرک زبان حداقل در سطح CLB 4 (درصورت نیاز)

   برای اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا نسبت به سایر روش‌های مهاجرت به کانادا، مدرک زبان کمتر مورد توجه قرار می‌گیرد. در برخی از روش‌های سرمایه‌گذاری به ارائه مدرک زبان نیاز نیست اما در سایر روش‌ها باید مدرک زبان انگلیسی یا فرانسوی ارائه دهید. در جدول زیر به مدارک زبان مورد نیاز برای اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا اشاره می‌کنیم:

   نوع سرمایه گذاریمدرک زبان مورد نیاز
   استارتاپCLB 5
   کار‌آفرینیCLB 5
   خرید بیزینسCLB 4
   سرمایه گذاری استانیCLB 4
   ویزای خوداشتغالیCLB 5

   مراحل دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا

   1. انتخاب روش سرمایه‌گذاری
   2. جمع‌آوری و ترجمه مدارک مورد نیاز
   3. ارسال درخواست به اداره مهاجرت کانادا
   4. دریافت ویزای کار
   5. اجرای بیزینس در کانادا
   6. اقدام برای دریافت اقامت دائم کانادا پس از یک تا دو سال

   هزینه ویزای سرمایه گذاری کانادا

   در تمامی روش‌های اخذ ویزا برخی هزینه‌ها مشترک هستند. در جدول زیر به هزینه‌های مختلف ویزای سرمایه گذاری کانادا اشاره کرده‌ایم. 

   هزینه‌های مختلف ویزای سرمایه گذاری کاناداهزینه (دلار کانادا)
   پرداخت هزینه اجازه الکترونیکی سفر (آتوریزیشن)۷ دلار
   حق اقامت دائم۵۱۲ دلار
   انگشت‌نگاری به‌ازای هر نفر۸۵ دلار
   بررسی پرونده مهاجرت + هزینه حق اقامت دائم۲۱۴۰ دلار
   بررسی پرونده مهاجرت۱۶۲۵ دلار
   بررسی پرونده مهاجرت همسر + هزینه حق اقامت دائم همسر۱۳۶۵ دلار
   بررسی پرونده مهاجرت هر فرزند ۲۳۰ دلار

   بهترین شهرهای کانادا برای سرمایه گذاری

   شهرها و استان‌های مختلفی در کانادا وجود دارند که هریک پتانسیل سرمایه‌گذاری منحصربه‌فردی دارند. سرمایه‌گذاران بسته به میزان سرمایه و اهداف خود، می‌توانند در شهر مناسب سرمایه‌گذاری خود را انجام دهند. بهترین شهرهای کانادا برای سرمایه گذاری عبارت‌اند از:

   • تورنتو
   • ونکوور
   • مونترال

   تورنتو کانادا برای سرمایه گذاری

   شهر تورنتو کانادا با ۲٫۷ میلیون نفر جمعیت، پرجمعیت‌ترین شهر کانادا و چهارمین شهر پرجمعیت آمریکای شمالی است. تورنتو پایتخت مالی و اقتصادی کانادا محسوب می‌شود و در میان ۱۰ مرکز مالی برتر جهان قرار دارد. بسیاری از مهم‌ترین مراکز مالی و صنعتی کشور کانادا در شهر تورنتو قرار دارند. به‌ همین دلیل این شهر گزینه بسیار مناسبی برای سرمایه‌گذاران خارجی است. 

   در تورنتو فرصت‌های سرمایه‌گذاری متنوعی مانند راه‌اندازی و خرید کسب و کار، کارآفرینی و برنامه‌های استانی وجود دارد که سرمایه‌گذاران براساس موقعیت خود می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. 

   برای سرمایه‌گذاری در شهر تورنتو کانادا، مهارت کافی در زبان انگلیسی و سابقه کاری مدیریتی دو ساله لازم است. سرمایه‌گذاران برای خرید بیزینس در تورنتو باید به‌قصد آشنایی با شرایط و قوانین انجام این کار به کشور کانادا سفر کنند.

   ونکوور کانادا برای سرمایه گذاری

   شهر ونکوور با بیش از ۶۷۰هزار نفر جمعیت، یکی از مراکز اقتصادی پیشرفته در کانادا است. وجود فارغ‌التحصیلان از بهترین دانشگاه‌های کانادا و ورود صنایع مختلف به این شهر، آن را به بستر مناسبی برای راه‌اندازی استارتاپ تبدیل کرده‌‌اند. 

   شهر ونکوور در اقتصاد کانادا نقش پررنگی ایفا می‌کند و به همین دلیل بسیاری از سرمایه‌گذاران این شهر را برای سرمایه‌گذاری انتخاب می‌کنند. در ونکوور امکان سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف اقتصادی با پتانسیل سوددهی بالا برای سرمایه‌گذاران وجود دارد. نمونه‌‌هایی از فرصت‌های سرمایه گذاری در ونکوور عبارت‌اند از: برنامه‌های استانی، کارآفرینی و سرمایه‌گذاری از طریق پروژه‌های راهبردی.

   مونترال کانادا برای سرمایه گذاری

   شهر مونترال در استان کبک قرار گرفته و حدود ۱٫۸ میلیون نفر جمعیت دارد. این شهر از لحاظ اقتصادی بر حوزه‌های هوافضا، حمل و نقل، مالی، داروسازی، فناوری، طراحی، آموزش، هنر، فرهنگ، گردشگری، غذا، مد، ساخت بازی‌های ویدیویی و فیلم متمرکز است. 

   شهر مونترال کانادا به صنعت فناوری شهرت دارد و یک مرکز جهانی برای تحقیقات در زمینه هوش مصنوعی است. به‌طوری که بسیاری از افراد در این شهر در مشاغل مربوط به فناوری مشغول به کار هستند. اقتصاد در مونترال کانادا به‌سرعت در حال رشد است و سرمایه‌گذاری‌های تجاری مهاجران، نقش پررنگی در رشد اقتصادی آن دارند. 

   مزایای اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا

   • دسترسی به نیروی کار متخصص
   • سیستم اقتصادی باثبات
   • نرخ مالیات مناسب

   معایب اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا

   • اندازه نسبتا کوچک بازار در مقایسه با کشورهای دارای اقتصاد بزرگ‌تر
   • چالش دسترسی به بازارهای آسیا و خاورمیانه

   جمع‌بندی

   ویزای سرمایه گذار مهاجر (IIP) یکی از بهترین راه‌های مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دائم این کشور برای افرادی است که سرمایه زیادی در اختیار دارند. کانادا فرصت‌های سرمایه‌گذاری متنوعی پیش روی سرمایه‌گذاران قرار داده است تا از این طریق بتوانند در این کشور زندگی کنند و با ایجاد کسب و کار، به رونق اقتصادی آن بیفزایند.

   راه‌های مختلفی برای سرمایه گذاری کانادا وجود دارد؛ مانند کار‌‌آفرینی، خرید بیزینس و راه‌اندازی استارتاپ. هریک از برنامه‌های سرمایه‌گذاری شرایط مخصوص خود را دارند و حداقل سرمایه مورد نیاز برای سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف اقتصادی، ۱۰۰هزار تا ۸۰۰هزار دلار کانادا است.

   سرمایه‌گذاران با دریافت ویزای کاری می‌توانند به کانادا مهاجرت کنند و پس از گذشت یک تا دو سال درخواست اقامت دائم دهند. متخصصان موسسه مهاجرتی بالدانو بهترین راه‌های سرمایه گذاری کانادا را می‌شناسند و راهنمایی‌های لازم جهت دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا را ارائه می‌دهند.

   سوالات کاربران درباره ویزای سرمایه گذاری کانادا

   حداقل مبلغ لازم برای سرمایه گذاری در کانادا چقدر است؟
   حداقل مبلغ لازم برای سرمایه گذاری در کانادا ۱۰۰هزار دلار است.
   مزایای اخذ ویزای سرمایه گذاری در کانادا کدام است؟
   مزایای اخذ ویزای سرمایه گذاری در کانادا عبارت‌اند از: دسترسی به نیروی کار متخصص، سیستم اقتصادی باثبات، نرخ مالیات مناسب.
   مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای سرمایه گذاری در کانادا چیست؟
   مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای سرمایه گذاری در کانادا عبارت‌اند از: مدارک مالی، مدارک تحصیلی، گواهی عدم سوءپیشینه، مدارک هویتی، اسناد مرتبط با کار و قراردادها، بیزینس پلن، نتیجه معاینات پزشکی و مدرک زبان در صورت نیاز.
   آیا با سرمایه گذاری در کانادا امکان اخذ اقامت دائم وجود دارد؟
   بله. با سرمایه گذاری در کانادا و دریافت ویزای کاری، پس از یک تا دو سال می‌توان برای اقامت دائم کانادا درخواست داد.
   آیا برای سرمایه گذاری در کانادا به مدرک زبان نیاز است؟
   در برخی از انواع سرمایه‌گذاری‌ها برای سرمایه گذاری در کانادا به مدرک زبان در حداقل سطح CLB 4 نیاز است. در برخی به مدرک زبان نیاز نیست و آشنایی با زبان کفایت می‌کند.
   بهترین شهر برای سرمایه گذاری در کانادا کدام شهر است؟
   بهترین شهرها برای سرمایه گذاری در کانادا ونکوور، مونترال و تورنتو هستند.
   بهترین روش سرمایه گذاری در کانادا کدام است؟
   انتخاب بهترین روش سرمایه گذاری در کانادا به موقعیت متقاضی بستگی دارد اما در این کشور فرصت‌های سرمایه‌گذاری متنوعی پیش روی سرمایه‌گذاران قرار گرفته است؛ مانند کارآفرینی، خرید بیزینس و راه‌اندازی استارتاپ.
   کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شماهستند
   021-43859