ویزای توریستی کانادا

ویزای توریستی کانادا سندی رسمی و قانونی برای ورود به کانادا است. این ویزا نشان می‌دهد که صاحب آن شرایط لازم برای ورود به خاک این کشور را دارد. غالب کسانی‌ که می‌خواهند به کانادا سفر کنند باید ویزای توریستی داشته باشند.

مشاوره تلفنی 021-43859
2023/11/2717a37a-40c7-4d69-b94a-8fd161b3163a.jpg

مشاوره اخذ ویزای توریستی کانادا

متخصصان ما در موسسه مهاجرتی بالدانو با سال‌ها تجربه درزمینه مشاوره برای دریافت ویزای توریستی کانادا، اطلاعات کاملی از شرایط آن دارند و می‌توانند در مسیر اخذ ویزای توریستی کانادا به شما کمک کنند.

در این مطلب، تمامی اطلاعات لازم را به‌منظور دریافت ویزای توریستی کانادا برایتان گردآوری کرده‌ایم که با خواندن آن می‌توانید پاسخ تمام پرسش‌های خود را دریافت کنید. در‌صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانید فرم مشاوره رایگان را تکمیل کنید تا کارشناسان موسسه مهاجرتی بالدانو در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

شما می‌توانید در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۷ و در روز پنجشنبه از ساعت ۹ الی ۱۴ برای مشاوره تلفنی رایگان با شماره ۰۲۱۴۳۸۵۹ تماس بگیرید.

اطلاعات خود را برای مشاوره وارد کنید. مشاوران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.
{{service.error}}
{{fullName.error}}
{{phone.error}}
{{error}}
فهرست مطالب

  انواع ویزای توریستی کانادا کدام است؟

  ویزای توریستی کانادا (Temporary Resident Visa) انواع مختلفی دارد. امتیازها و کاربردهای هریک از این ویزاها و شرایط و هزینه اخذ آن‌ها تا حدودی متفاوت است.

  به‌طور کلی، ویزای توریستی کانادا به ۲ دسته تقسیم می‌شود:

  • ویزای سینگل (کوتاه‌مدت)
  • ویزای مولتی (بلندمدت)

  ویزای سینگل

  ویزای سینگل (Single-Entry) که همان ویزای توریستی کوتاه‌مدت و یک‌بار‌ورود کانادا است، با اعتبار ۶ماهه صادر می‌شود. این ویزا به متقاضی اجازه می‌دهد تا در بازه ۱ساله حداکثر ۶ ماه در کشور کانادا اقامت کند. اگر در مدت ۶ ماه اعتبار ویزا متقاضی از کانادا خارج شود، به‌منظور ورود مجدد به این کشور باید دوباره برای ویزای توریستی کانادا درخواست بدهد.

  ویزای مولتی

  ویزای مولتی (Multiple-Entry) ویزای توریستی بلندمدت و چندبار‌ورود کانادا است که بسته به شرایط متقاضی، با اعتبار ۵ و ۱۰‌ساله صادر می‌شود. این ویزا به متقاضی اجازه می‌دهد تا پایان مدت اعتبار ویزایش بارهاوبارها وارد کشور کانادا شود؛ ولی در هر بار ورود به این کشور، حداکثر ۶ ماه می‌تواند در آنجا اقامت کند. با ویزای مولتی کانادا، متقاضی می‌تواند در مدت ۶ ماه اقامت خود، به دفعات دلخواه از این کشور خارج و مجددا وارد شود.

  سوپر ویزا

  سوپر ویزا (Super Visa) نوع دیگری از ویزای توریستی کانادا است که فقط به والدین و پدربزرگ و مادربزرگ افرادی تعلق می‌گیرد که اقامت یا شهروندی این کشور را دارند. این ویزا با اعتبار ۱۰‌ساله صادر می‌شود و به صاحب ویزا اجازه می‌دهد تا اولین‌باری که وارد کانادا می‌شود، ۲ تا ۵ سال در آنجا به‌طور مستمر اقامت کند؛ اما از دفعات بعد با هربار ورود می‌تواند حداکثر ۶ ماه در کانادا بماند.

  شرایط دریافت ویزای توریستی کانادا چیست؟

  شرایط دریافت ویزای توریستی کانادا بدین‌شرح‌اند:

  گذرنامه با حداقل اعتبار ۱ یا ۲ سال

  بسته به شرایط متقاضی و نوع ویزای درخواستی او، مدت اعتبار موردنیاز گذرنامه از ۱ تا ۲ سال متغیر است.

  نداشتن سوءپیشینه

  افرادی که در کشور یا کشورهای محل زندگی خود سوءپیشینه دارند، نمی‌توانند ویزای توریستی کانادا را دریافت کنند.

  تمکن مالی کافی

  برای اخذ ویزای توریستی کانادا، باید ماهانه حداقل ۱۵۰۰ دلار تمکن مالی ارائه کنید.

  دلایل کافی بازگشت به کشور مبدا

  برای دریافت ویزای توریستی کانادا باید اثبات کنید که دلیل کافی برای بازگشت به کشور مبدا خود را دارید؛ دلایلی مانند اشتغال به کار و تحصیل یا سند مالی به‌عنوان وثیقه.

  دلایل کافی برای سفر به کشور کانادا

  برای اینکه بتوانید با ویزای توریستی به کانادا سفر کنید، باید انگیزه خود از سفر به این کشور را توضیح بدهید و افسر پرونده را متقاعد کنید که دلایل کافی برای بازدید از این کشور دارید.

  سلامت جسمانی

  اثبات سلامت جسمانی و انجام آزمایش‌های پزشکی برای اخذ ویزای توریستی کشور کانادا الزامی است.

  داشتن بیمه درمانی

  تمامی افرادی که قصد دارند با ویزای توریستی به کانادا سفر کنند، باید بیمه درمانی این کشور را با ارزش ماهانه حداقل ۱۵۰ دلار تهیه کنند.

  محدودیت سنی

  افرادی که کمتر از ۱۸ سال دارند، نمی‌توانند به‌صورت مستقل برای دریافت ویزای توریستی کشور کانادا اقدام کنند و باید از‌طریق والدین خود تشکیل پرونده بدهند.

  مراحل اخذ ویزای توریستی کانادا

  مراحل اخذ ویزای توریستی کانادا به‌ترتیب ازاین‌قرارند:

  1. به وبسایت سفارت کانادا در یکی از کشورهای همسایه ایران (ترکیه، گرجستان، ارمنستان یا امارات متحده عربی) مراجعه و نوبت مراجعه حضوری خود را ثبت کنید.
  2. فرم درخواست ویزای توریستی کشور کانادا را تکمیل و هزینه فرم را پرداخت کنید. رسید پرداخت هزینه فرم را تا آخرین مرحله صدور و تحویل ویزا نزد خود نگه دارید.
  3. در نوبت تعیین‌شده، برای مصاحبه حضوری به سفارت کانادا در یکی از کشورهای همسایه مراجعه کنید و تمامی مدارک لازم را به سفارت تحویل بدهید. در این مرحله، عملیات بیومتریک و انگشت‌نگاری نیز انجام می‌شود.
  4. درصورت نیاز، آزمایش‌های پزشکی تعیین‌شده‌ سفارت را باید انجام و مدارک پزشکی‌تان را به سفارت کانادا تحویل دهید.
  5. پس از تحویل مدارک و پرداخت تمامی هزینه‌ها، منتظر بمانید تا سفارت نتیجه درخواست شما را اعلام کند. نتیجه پرونده از‌طریق ایمیل به شما اطلاع‌رسانی خواهد شد.
  6. درصورت موافقت با درخواست شما، ویزای توریستی‌تان در پاسپورت ثبت و صادر می‌شود.

  فراموش نکنید که برای انجام مراحل ارسال گذرنامه به یکی از مراکز پردازش ویزای کانادا در کشورهای همسایه (دفاتر VAC یا Visa Application Center)، می‌توانید از خدمات پیکاپ ویزا استفاده کنید. پیکاپ ویزا خدماتی است که شرکت‌های مهاجرتی ارائه می‌دهند. با پیکاپ ویزا می‌توانید بدون نیاز به سفر مجدد به کشورهای همسایه ایران، پاسپورت و ویزای خود برای کانادا را از دفاتر VAC تحویل بگیرید.

  مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای توریستی کانادا

  مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای توریستی کانادا عبارت‌اند از:

  • گذرنامه معتبر (حداقل ۱ تا ۲ سال اعتبار)
  • حداقل ۱۵۰۰ دلار تمکن مالی ماهانه
  • گردش حساب ۶ماهه
  • ترجمه رسمی شناسنامه
  • گواهی عدم سوءپیشینه
  • ۳ قطعه عکس پاسپورتی
  • ترجمه رسمی سوابق بیمه
  • ترجمه رسمی نامه اشتغال به کار یا تحصیل
  • دعوت‌نامه رسمی از کانادا (درصورت وجود)
  • گواهی سلامت پزشکی
  • نشانی محل اقامت در کانادا
  • بیمه درمانی ماهانه حداقل به‌مبلغ ۱۵۰ دلار
  • فرم تکمیل‌شده ویزای توریستی کشور کانادا

  هزینه دریافت ویزای توریستی کانادا

  مجموع هزینه دریافت ویزای توریستی کانادا حدود ۱۸۰ دلار است. هزینه اخذ ویزای توریستی این کشور شامل مراحل مختلفی می‌شود که جزئیات آن‌ها ازاین‌قرارند:

  • ۷۵ دلار: هزینه فرم درخواست ویزا
  • ۶۵ دلار: هزینه عملیات بیومتریک
  • ۴۰ دلار: هزینه درج ویزا در گذرنامه

  مدت زمان صدور ویزای توریستی کانادا

  مدت زمان صدور ویزای توریستی کانادا حداقل ۸ هفته و حداکثر ۱۲ هفته است. گاهی اوقات به‌دلیل شرایط خاص سیاسی کشورهای مبدا و مقصد و پیچیدگی‌های اداری و تعطیلات رسمی ممکن است این مدت از ۱۲ هفته هم بیشتر شود.

  مدت اعتبار ویزای توریستی کانادا

  مدت اعتبار ویزای توریستی کانادا طبق جدول زیر است:

  نوع ویزای توریستی کانادامدت اعتبار

  ویزای توریستی سینگل (Single-Entry)

  حداکثر ۶ ماه

  ویزای توریستی مولتی (Multi-Entry)

  ۵ تا ۱۰ سال

  ویزای توریستی سوپر (Super Visa)

  ۱۰ سال

  دریافت ویزای توریستی کانادا با دعوت‌نامه

  اگر قصد شما از سفر به کانادا گشت‌وگذار در این کشور باشد، به ارائه دعوت‌نامه نیازی نیست. درمقابل، اگر قصد دارید برای دیدار با اعضای خانواده یا اقوام به این کشور سفر کنید، باید دعوت‌نامه رسمی از اقوام مقیم کانادا داشته باشید.

  زمانی‌که با دعوت‌نامه رسمی به کانادا سفر می‌کنید، نیازی نیست رسید رزرو هتل را ارائه دهید؛ بلکه نشانی محل زندگی اقوام خود را نیز می‌توانید به‌جای اطلاعات هتل اعلام کنید. همچنین، باید اطلاعات کامل فرد مقیم در کانادا مانند محل دقیق زندگی، شماره تلفن، وضعیت کار یا تحصیل، میزان درآمد، وضعیت اقامت و شماره بیمه او در مدارک شما ذکر شود.

  با داشتن دعوت‌نامه از کانادا، فرد مقیم این کشور را نیز می‌توانید به‌عنوان حامی مالی خود به دولت کانادا معرفی کنید و دیگر نیازی نیست گواهی تمکن مالی ارائه دهید. بااین‌حال، فراموش نکنید که در این صورت باید تمامی مدارک مالی و حساب بانکی و گردش حساب آن فرد را در پرونده اظهار کنید. در‌صورتی‌که میانگین درآمد ماهانه یا سالانه این فرد برای حمایت مالی از شما در طول مدت اقامت کافی نباشد، درخواستتان برای دریافت ویزای توریستی کانادا با دعوت‌نامه رد خواهد شد.

  اخذ ویزای توریستی کانادا برای اعضای خانواده

  اخذ ویزای توریستی کانادا برای اعضای خانواده به نوع نسبت خانوادگی بستگی دارد و بدین‌شرح است:

  والدین و پدربزرگ/مادربزرگ فرد مقیم در کاناد:

  والدین و پدربزرگ و مادربزرگ افرادی که اقامت یا شهروندی کانادا را دارند، مشمول ویزای توریستی سوپر کانادا (Super Visa) می‌شوند. با این ویزا که اعتبار ۱۰ساله دارد، فرد صاحب ویزا در بار اولی که وارد کانادا می‌شود، ۲ تا ۵ سال می‌تواند به‌صورت مستمر در این کشور اقامت کند؛ اما در سفرهای بعدی حداکثر ۶ ماه می‌تواند در کانادا بماند.

  همسر فرد مقیم در کانادا:

  همسر فردی که ویزای کاری یا تحصیلی کانادا را دارد، مشمول ویزای همراه کانادا می‌شود که همان ویزای توریستی کانادا با اعتبار ۶‌ماهه است.

  فرزندان فرد مقیم در کانادا:

  فردی که با ویزای کاری یا تحصیلی در کانادا اقامت می‌کند، برای فرزندان کوچک‌تر از ۱۸ سال خود می‌تواند ویزای توریستی این کشور را اخذ کند. افرادی که کمتر از ۱۸ سال دارند و با ویزای همراه والدینشان وارد کانادا می‌شوند، بدون نیاز به دریافت ویزای تحصیلی می‌توانند در مقطع پیش‌دبستانی و دبستان یا متوسطه مدارس این کشور مشغول تحصیل شوند.

  خواهر یا برادر فرد مقیم در کانادا:

  خواهر یا برادر افرادی که ویزای کار یا تحصیلی کانادا را دارند، فقط با داشتن دعوت‌نامه رسمی و معتبر می‌توانند ویزای توریستی کانادا را دریافت کنند. فراموش نکنید که ارائه دعوت‌نامه رسمی به‌منزله اخذ قطعی ویزای توریستی کانادا برای خواهر یا برادر فرد مقیم کانادا نیست.

  دلایل رد شدن درخواست ویزای توریستی کانادا چیست؟

  دلایل رد شدن درخواست ویزای توریستی کانادا عبارت‌اند از:

  • نداشتن مدارک لازم
  • کافی‌نبودن مدارک پرونده
  • ناکافی‌بودن تمکن مالی
  • نداشتن دعوت‌نامه رسمی (در برخی مواقع)
  • داشتن سوءپیشینه
  • نداشتن دلایل کافی برای بازگشت به کشور مبدا
  • نداشتن سلامت جسمانی

  دقت کنید که اگر دلیل ریجکتی ویزای توریستی کانادا ناقص‌بودن بخشی از مدارک باشد، این نقص مدارک به شما اعلام خواهد شد و ممکن است با تکمیل مدارک در آینده بتوانید ویزا دریافت کنید. ناگفته نماند که درمجموع، اعتراض به رد شدن ویزای توریستی کانادا امکان‌پذیر نیست و رفع ریجکتی چنین ویزایی بلافاصله پس از اعلام ریجکتی فقط با درخواست مجدد برای اخذ ویزا ممکن خواهد بود.

  تمدید ویزای توریستی کانادا

  تمدید ویزای توریستی کانادا (Visitor Record) به‌ندرت و فقط در‌صورت وجود دلایل پزشکی امکان‌پذیر است. برای مثال، در شرایطی که مسافر یا اعضای خانواده‌اش که مقیم کانادا هستند، در طول مدت اعتبار ویزا دچار مشکلات پزشکی شوند، فرد صاحب ویزا می‌تواند با ارائه پرونده پزشکی و گواهی پزشک، از دولت کانادا بخواهد تا ویزای توریستی‌اش را تمدید کند.

  فراموش نکنید که حتی با وجود دلایل پزشکی نیز امکان رد شدن درخواست تمدید ویزای توریستی کانادا وجود دارد. تمدید این ویزا فقط تا ۳۰ روز قبل از اتمام اعتبار ویزا امکان‌پذیر است. اگر بعد از این بازه زمانی قصد داشته باشید ویزایتان را تمدید کنید، باید از کانادا خارج شوید و مجدد برای اخذ ویزای توریستی این کشور اقدام کنید.

  تبدیل ویزای توریستی کانادا به ویزای کاری

  تبدیل ویزای توریستی کانادا به ویزای کاری به ۲ روش امکان‌پذیر است:

  • اخذ Open Work Permit
  • اخذ Closed Work Permit

  اوپن ورک پرمیت کانادا (Open Work Permit)

  امکان تبدیل ویزای توریستی کانادا به ویزای کاری Open Work Permit برای ایرانیان از فوریه‌۲۰۲۳ آغاز شد و در‌حال‌حاضر تا سال ۲۰۲۵ تمدید شده است. مهم‌ترین شرط این روش تبدیل ویزا، این است که فرد با ویزای توریستی معتبر کانادا در این کشور حضور فیزیکی داشته باشد.

  ویزای Open Work Permit مجوز کاری ۳ساله است. پس از ورود به کانادا با ویزای توریستی، می‌توانید برای دریافت این مجوز درخواست دهید و ویزای کاری ۳‌ساله خود را دریافت کنید. توجه کنید که برای اخذ این ویزا و تغییر نوع ویزای توریستی به ویزای کاری، باید از کارفرمای کانادایی پیشنهاد کار (Job Offer) داشته باشید و مدرک زبان مورد‌نیاز (انگلیسی یا فرانسوی) کارفرمای خود را ارائه کنید.

  مهم‌ترین مزیت این نوع مجوز کار آن است که تمامی افراد حتی کسانی که مدرک دانشگاهی و سابقه کار مرتبط و تجربه کافی ندارند، می‌توانند برای اخذ آن اقدام کنند و در آن دسته از مشاغل عمومی (General) مشغول کار شوند که به تخصص نیاز ندارند.

  کلوزد ورک پرمیت کانادا (Closed Work Permit)

  برای اخذ ویزای کاری Closed Work Permit کانادا نیازی نیست متقاضی در کشور کانادا حضور فیزیکی داشته باشد. برای تبدیل ویزای توریستی کانادا به ویزای کاری Closed Work Permit، کافی است که ویزای توریستی متقاضی حداقل ۵ ماه اعتبار داشته باشد. در این صورت، وی می‌تواند از خارج از کشور کانادا نیز برای تغییر نوع ویزایش اقدام کند.

  در این روش، متقاضی باید نامه رسمی پیشنهاد کار (Job Offer) از کارفرمای کانادایی داشته باشد و علاوه‌بر مدرک زبان مورد‌نیاز (انگلیسی یا فرانسوی)، تجربه کار کافی، تخصص‌های لازم، سابقه کار مرتبط و مدارک دانشگاهی مرتبط داشته باشد.

  تبدیل ویزای توریستی کانادا به ویزای تحصیلی

  تبدیل ویزای توریستی کانادا به ویزای تحصیلی یا استادی پرمیت (Study Permit) امکان‌پذیر است. توجه داشته باشید که تبدیل ویزای توریستی به تحصیلی فرآیند جداگانه‌ و مدارک و تمکن مالی (۱۰ هزار دلار کانادا و توان پرداخت شهریه یک سال دانشگاه) ویژه خودش را دارد.

  متقاضی باید شرایطی را داشته باشد و بعد از دریافت نامه پذیرش از دانشگاه یا مؤسسه‌ای که در لیست تعیین‌شده اداره مهاجرت (DLI) آمده است، از داخل کانادا و در مدت زمانی که هنوز ویزای توریستی‌اش اعتبار دارد برای تبدیل ویزای توریستی به استادی پرمیت اقدام کند.

  تبدیل ویزای توریستی کانادا به ویزای تحصیلی (Study Permit) برای تمامی ایرانیان امکان‌پذیر است؛ اما باید تمامی شرایط زیر را داشته باشید:

  • تمکن مالی پرداخت شهریه
  • حداقل ۸هزار دلار تمکن مالی سالانه
  • پذیرش تحصیلی از یکی از موسسه‌های آموزشی DLI در کانادا (Designated Learning Institutions) یا داشتن نامه انتقالی یا دانشجوی مهمان از یکی از این موسسه‌ها
  • مدرک زبان انگلیسی یا فرانسوی موردنیاز دانشگاه
  • داشتن همسر یا والدی که ویزای کاری یا تحصیلی کانادا را داشته باشد
  • داشتن مدرک تحصیلی از یکی از مدارس دبستانی و متوسطه یا دبیرستانی کانادا
  • داشتن اظهارنامه و انگیزه‌نامه تحصیلی
  • نداشتن سوءپیشینه (متقاضیان بیشتر از ۱۸ سال)

  مزایای دریافت ویزای توریستی کانادا چیست؟

  • اقامت حداقل ۶ماهه در کانادا
  • امکان تمدید ویزا و اقامت توریستی در کانادا
  • امکان تغییر ویزای توریستی به ویزای کاری کانادا
  • امکان تغییر ویزای توریستی به ویزای تحصیلی کانادا
  • امکان اخذ ویزا بدون نیاز به دعوت‌نامه

  جمع‌بندی

  ویزای توریستی کانادا یکی از ویزاهای رایج این کشور است و اخذ آن برای ایرانیان از سایر ویزاهای کانادا راحت‌تر است. به‌طور کلی، کشور کانادا ۲ نوع ویزای توریستی دارد: ویزای توریستی سینگل (Single-Entry) و ویزای توریستی مولتی (Multi-Entry). هزینه دریافت ویزاهای توریستی کشور کانادا ۱۸۰ دلار و مدت‌زمان صدور آن از ۷ تا ۱۲ هفته متغیر است. متقاضیان ایرانی دریافت ویزای توریستی کانادا برای تحویل مدارک و عملیات بیومتریک، باید به یکی از دفاتر VAC سفارت کانادا در کشورهای همسایه مانند ترکیه، ارمنستان، گرجستان یا امارات متحده عربی مراجعه کنند؛ اما برای دریافت گذرنامه و ویزای خود، می‌توانند از خدمات پیکاپ ویزای کانادا استفاده کنند.

  سوالات کاربران درباره اخذ ویزای توریستی کانادا

  تا چه مدت پس از ریجکت شدن ویزا می‌توان درخواست تجدید‌نظر کرد؟
  حداکثر ۶۰ روز پس از ریجکت شدن ویزا می‌توان درخواست تجدید‌نظر کرد. توجه کنید که امکان اعتراض به ریجکتی ویزای توریستی کانادا وجود ندارد و برای رفع ریجکتی این ویزا، فقط می‌توانید در درخواست‌های بعدی نقص پرونده را رفع کنید.
  دریافت کدام ویزای توریستی کانادا برای ایرانیان آسان‌تر است؟
  دریافت ویزای توریستی سینگل و کوتاه‌مدت کانادا (Single-Entry) برای ایرانیان آسان‌تر است.
  مدارک لازم برای دریافت ویزای توریستی کانادا چیست؟
  مدارک لازم برای دریافت ویزای توریستی کانادا عبارت‌اند از: گذرنامه معتبر، تمکن مالی ماهانه ۱۵۰۰ دلار، گردش حساب ۶ماهه، ترجمه رسمی شناسنامه، گواهی عدم سوءپیشینه، سوابق بیمه، نامه اشتغال به کار یا تحصیل، گواهی پزشکی و بیمه درمانی.
  هزینه صدور ویزای توریستی کانادا چقدر است؟
  هزینه صدور ویزای توریستی کانادا ۱۸۰ دلار است.
  آیا با ویزای توریستی کانادا مجاز به تحصیل هستم؟
  خیر. باید قبل از اتمام ویزای توریستی برای تبدیل آن به استادی پرمیت اقدام کنید. البته با ویزای توریستی می‌توانید دوره‌های کوتاه‌مدت آموزشی را بگذرانید.
  حداکثر مدت مجاز اقامت با ویزای توریستی در کانادا چقدر است؟
  حداکثر مدت مجاز اقامت با ویزای توریستی در کانادا ۶ ماه است.
  چه مدت بعد از ریجکت شدن ویزای توریستی کانادا می‌توانیم دوباره اقدام کنم؟
  بعد از ریجکت‌ شدن ویزای توریستی کانادا،‌ هر زمان که نواقص و ابهامات پرونده را برطرف کردید، می‌توانید دوباره اقدام کنید.
  برای سفر توریستی به کانادا داشتن ویزای شینگن یا ویزای کشورهای دیگر الزامی است؟
  خیر. برای سفر توریستی به کانادا داشتن ویزای شینگن یا ویزای کشورهای دیگر الزامی نیست. داشتن ویزای شینگن فقط شانس پذیرش درخواست را افزایش می‌دهد.
  گرفتن ویزای توریستی کانادا چقدر طول می‌کشد؟
  گرفتن ویزای توریستی کانادا حداقل ۸ هفته طول می‌کشد.
  آیا اعضای یک خانواده می‌توانند در قالب یک پرونده برای ویزای توریستی کانادا اقدام کنند؟
  بله. اعضای یک خانواده می‌توانند در قالب یک پرونده برای ویزای توریستی کانادا اقدام کنند.
  تمکن مالی برای ویزای توریستی کانادا چقدر است؟
  برای اخذ ویزای توریستی کانادا، باید ماهانه حداقل ۱۵۰۰ دلار تمکن مالی ارائه کنید.
  آیا تمدید ویزای توریستی کانادا امکان‌پذیر است؟
  بله. برای تمدید ویزای توریستی کانادا باید قبل از تمام ‌شدن بازه زمانی ۶ ماهه اقدام کرد.
  آیا امکان تبدیل ویزای توریستی کانادا به کاری وجود دارد؟
  بله. ویزای توریستی کانادا را با اخذ ورک پرمیت (جاب آفر از کارفرمای کانادایی، اوپن ورک پرمیت یا از طریق سرمایه‌گذاری) می‌شود به ویزای کاری کانادا تبدیل کرد.
  مدت‌زمان اعتبار ویزای توریستی کانادا چقدر است؟
  اعتبار ویزای توریستی کانادا به نوع ویزای درخواستی بستگی دارد. ویزای توریستی سینگل (کوتاه‌مدت) کانادا اعتبار ۶ماهه دارد.
  کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شماهستند
  021-43859