هزینه زندگی در دبی

دبی، پرجمعیت‌ترین شهر امارات متحده عربی، به سبک زندگی مجلل و زیرساخت‌های پیشرفته و اقتصاد پررونق خود شناخته می‌شود. هزینه زندگی در دبی نسبتا گران است و بابت دریافت خدمات و استفاده از امکانات موجود در شهر، باید هزینه زیادی پرداخت کنید.

مشاوره تلفنی
2024/4/ec4a0ed6-b5f5-4827-bd57-bdedf49c0676.jpg

مشاوره محاسبه هزینه زندگی در دبی

دبی یکی از شهرهای محبوب ثروتمندان جهان است. جدیدترین امکانات و بهترین خدمات درمانی و تحصیلی دراختیار مردم این شهر قرار دارد. هزینه زندگی در دبی زیاد است و با وجود خدمات ارائه‌شده، این موضوع دور از انتظار نیست. اقتصاد دبی پررونق است و تمامی شهروندان از رفاه مطلوبی برخوردارند.

موسسه مهاجرتی بالدانو طی سال‌ها فعالیت خود، به افراد زیادی درزمینه زندگی در شهر دبی مشاوره داده است. هزینه زندگی در دبی یکی از دغدغه‌های اصلی افرادی است که قصد دارند به این شهر سفر یا مهاجرت کنند.

برای دریافت مشاوره محاسبه هزینه زندگی در دبی فرم مشاوره را تکمیل کنید تا متخصصان ما در بالدانو در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و راهنمایی‌های لازم را ارائه دهند.

اطلاعات خود را برای مشاوره وارد کنید. مشاوران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.
{{service.error}}
{{fullName.error}}
{{phone.error}}
{{error}}
فهرست مطالب

  شرایط زندگی در دبی

  بی‌شک زندگی در دبی برای آن دسته از افرادی گزینه مناسبی است که به‌دنبال داشتن زندگی رویایی و ایدئال هستند. با‌توجه‌به لوکس‌بودن کشور امارات متحده عربی و شرایط زندگی مطلوب در شهر دبی، هزینه زندگی در آن نسبتا زیاد است. این کشور در حوزه خلیج‌فارس قرار دارد و ازلحاظ امکانات با کشورهایی مانند نیویورک و لندن رقابت می‌کند.

  دبی اقتصاد پررونقی دارد و اقتصاد آن را گردشگران و سرمایه‌گذاران و تاجران هدایت می‌کنند. افراد با ملیت‌های مختلف در این شهر زندگی می‌کنند و فرصت‌های شغلی متنوعی پیش روی آنان قرار دارد. 

  کیفیت سیستم درمانی امارات متحده عربی، به‌ویژه شهر دبی، مطلوب است و بیمارستان‌ها و کلینیک‌های موجود در آنجا بهترین خدمات درمانی را ارائه می‌دهند. اداره بهداشت دبی بر خدمات درمانی ارائه‌شده نظارت می‌کند و داشتن بیمه درمانی برای تمام افراد ساکن در این شهر الزامی است. 

  بسیاری از افراد از سراسر دنیا دبی را برای تحصیل انتخاب می‌کنند. دانشگاه‌ها و موسسه‌های آموزشی بین‌المللی و مشهوری در این شهر وجود دارند که زبان اصلی آموزش در آن‌ها انگلیسی است. مدارک ارائه‌شده این مراکز آموزشی در بسیاری از کشورهای جهان معتبر شناخته می‌شوند. 

  متقاضیان برای سرمایه‌گذاری در بازار مسکن دبی گزینه‌های مختلفی مانند آپارتمان و ویلا و خانه‌های شهری را پیش رو دارند. قیمت ملک در این شهر بسته به موقعیت مکانی آن متفاوت است. براساس بودجه خود، می‌توانید ملک مناسبی را برای خرید یا اجاره پیدا کنید. با‌توجه‌به توضیحات داده‌شده، می‌‌توان نتیجه گرفت که شرایط زندگی در دبی برای افرادی‌ مطلوب است که از سرمایه کافی برخوردارند. اگر به‌دنبال زندگی در کشوری با اقتصاد پیشرفته و امکانات رفاهی متنوع هستید، دبی انتخاب مناسبی است.

  هزینه های زندگی در دبی

  هزینه های زندگی در دبی را مخارجی مانند مسکن، حمل‌و‌نقل، پوشاک، مواد غذایی، سرگرمی، درمان، خدمات رفاهی و غذا و رستوران تشکیل می‌دهند. درادامه، تمام هزینه های زندگی در دبی را جداگانه بررسی می‌کنیم.

  منبع هزینه‌هایی که درادامه ذکر می‌کنیم، وبسایت معتبر نامبئو (Numbeo) و براساس جدیدترین اطلاعات آن در سال ۲۰۲۴ است. همچنین، تمامی هزینه‌ها به ارز رایج امارات متحده عربی، یعنی (AED)،‌ ذکر شده‌اند. 

  هزینه زندگی هر نفر در شهر دبی بدون درنظرگرفتن اجاره مسکن، ۴۰۹۶ درهم تخمین زده می‌شود. با‌این‌حال، مقدار دقیق هزینه‌ های زندگی در دبی به کیفیت زندگی هر شخص نیز بستگی دارد. در جدول زیر، به برخی از هزینه‌های مهم‌ زندگی در دبی اشاره کرده‌‌ایم.

  هزینه های زندگی در دبی
  مسکناجاره خانه از ۴۷۷۵ تا ۱۵هزار و ۵۶۶ درهم

  خرید خانه از ۱۰هزار و ۷۲۷ تا ۱۹هزار و ۴۴۸ درهم برای هر متر‌مربع

  حمل‌و‌نقلماهانه حدود ۳۰۰ درهم
  پوشاک۲۲۰ تا ۳۵۸ درهم
  مواد غذایی و خوردوخوراکهر وعده غذایی ۶ تا ۳۰۰ درهم
  خدمات درمانی ۱۰۰ تا ۳۰۰ درهم
  خدمات رفاهی (قبوض مصرفی مثل آب و برق و گاز)ماهانه ۲۲۰ تا ۷۷۰ درهم
  رستوران و تفریحماهانه ۵۰ تا ۳۳۰ درهم

  قیمت مسکن در دبی

  یکی از هزینه‌های اصلی زندگی در دبی مربوط به مسکن است. بسته به بودجه خود، می‌توانید در این شهر ملک بخرید یا اجاره کنید. قیمت مسکن در دبی به نوع محله و ملک بستگی دارد. در‌ادامه، هزینه اجاره و خرید خانه در دبی را به‌طور جداگانه بررسی می‌کنیم. 

  هزینه اجاره خانه در دبی

  دبی یکی از مراکز تجاری مهم است که افراد از سراسر دنیا برای کار و تجارت به آن سفر می‌کنند. به‌همین‌دلیل، بسیاری از افراد در سال‌های اول مهاجرت خود به این شهر، اجاره مسکن را به خرید آن ترجیح می‌دهند. هزینه اجاره خانه در دبی به نوع ملک بستگی دارد. در جدول زیر، هزینه اجاره خانه در دبی را برای آپارتمان‌های معمولی ذکر کرده‌ایم. گفتنی است که هزینه اجاره واحد مسکونی در برج‌های لوکس این شهر ممکن است سالانه به ۱۵۰هزار درهم برسد.

  هزینه اجاره خانه در دبی
  اجاره خانه یک‌خوابه در مرکز شهرماهانه ۷۹۹۸ درهم
  اجاره خانه یک‌خوابه دور از مرکز شهرماهانه ۴۷۷۵ درهم
  اجاره خانه سه‌خوابه در مرکز شهرماهانه ۱۵هزار و ۵۶۶ درهم
  اجاره خانه سه‌خوابه دور از مرکز شهرماهانه ۱۰هزار و ۵۲۰ درهم 

  هزینه خرید مسکن در دبی

  خرید مسکن در دبی نوعی سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود که برخی از افراد از آن به‌عنوان راهی برای دریافت اقامت دبی استفاده می‌‌کنند. قیمت ملک در دبی به نوع آن و محل سکونت بستگی دارد. باوجوداین، میانگین قیمت مسکن در این شهر، ۲٫۸میلیون درهم تخمین زده می‌شود. در جدول زیر، به هزینه خرید مسکن در دبی اشاره کرده‌ایم.

  هزینه خرید مسکن در دبی
  خرید خانه در مرکز شهر۱۹هزار و ۴۴۸ درهم برای هر مترمربع
  خرید خانه دور از مرکز شهر۱۰هزار و ۷۲۷ درهم برای هر مترمربع

  هزینه حمل و نقل در دبی

  سیستم حمل‌و‌نقل عمومی دبی به ۲ بخش اصلی مترو و تاکسی تقسیم می‌شود. برای استفاده از مترو باید هر شخص به‌طور جداگانه بلیت تهیه کند و امکان استفاده از ۱ بلیت برای ۲ نفر وجود ندارد. درصورت داشتن گواهینامه بین‌المللی نیز، می‌توانید در این شهر خودرو اجاره کنید. هزینه تاکسی در شهر دبی نسبتا گران است و برای استفاده از آن باید مبلغی را به‌عنوان ورودیه تاکسی پرداخت کنید و بقیه کرایه براساس مسافت طی‌شده محاسبه می‌شود. در جدول زیر، به هزینه حمل و نقل در دبی اشاره کرده‌ایم.

  هزینه حمل و نقل در دبی
  بلیت روزانه وسایل حمل‌و‌نقل عمومی۶٫۷۵ درهم
  بلیت ماهانه وسایل حمل‌و‌نقل عمومی۳۰۰ درهم
  ورودیه تاکسی۱۲ درهم
  تاکسی (هر ۱ کیلومتر مسافت)۳ درهم
  تاکسی (هر ۱ ساعت انتظار)۳۵ درهم
  ۱ لیتر بنزین۳ درهم
  خرید خودرو گلف واگن و خودروهای مشابه۱۵۰هزار درهم
  خرید خودرو تویوتا کرولا و خودروهای مشابه۸۴هزار درهم

  هزینه پوشاک در دبی

  بسیاری از برندهای مطرح پوشاک دنیا در دبی شعبه دارند؛ به‌همین‌دلیل، می‌توانید بهترین پوشاک را در این شهر تهیه کنید. هزینه پوشاک در دبی به برند انتخابی شما نیز بستگی دارد. علاوه‌بر اجناس گران‌قیمت، می‌توانید پوشاک مقرون‌به‌صرفه را بخرید. در جدول زیر، به هزینه پوشاک در دبی اشاره کرده‌ایم.

  هزینه پوشاک در دبی
  ۱ دست شلوار جین برند لویس (Levis)۲۳۵ درهم
  پیراهن تابستانی برند زارا یا H&M۲۲۱ درهم
  ۱ جفت کفش ورزشی برند نایکی ۳۶۴ درهم
  ۱ جفت کفش مجلسی چرمی۳۵۸ درهم

  هزینه مواد غذایی در دبی

  هزینه مواد غذایی در شهر دبی تا حد زیادی به انتخاب‌های شما بستگی دارد. چه با هدف زندگی و مهاجرت و چه با هدف گشت‌وگذار به دبی می‌روید، ناگزیرید بابت خرید اقلام از سوپرمارکت هزینه‌های نسبتا زیادی بپردازید. در جدول زیر، به هزینه مواد غذایی در دبی اشاره کرده‌ایم.

  هزینه مواد غذایی در دبی
  ۱ لیتر شیر۷٫۵۵ درهم
  ۵۰۰ گرم نان سفید۶ درهم
  ۱ کیلوگرم برنج سفید۸٫۱۹ درهم
  ۱۲ عدد تخم‌مرغ۱۱٫۵۹ درهم
  ۱ کیلوگرم پنیر محلی۴۰ درهم
  ۱ کیلوگرم سیب۸٫۵۵ درهم
  ۱ کیلوگرم موز۷٫۲۴ درهم
  ۱ کیلوگرم پرتقال۶٫۸۸ درهم
  بطری آب‌معدنی ۱٫۵لیتری۲٫۳۶ درهم
  ۱ کیلوگرم سیب‌زمینی۳٫۷۱ درهم
  ۱ کیلوگرم گوجه‌فرنگی ۶٫۱۰ درهم
  ۱ کیلوگرم پیاز۴ درهم
  ۱ عدد کاهو۶٫۲۹ درهم
  ۱ کیلوگرم فیله مرغ۳۰ درهم

  هزینه سرگرمی در دبی

  هزینه سرگرمی در دبی به نوع تفریح انتخابی بستگی دارد. ازجمله سرگرمی‌های محبوب این شهر می‌توان به بازدید از برج خلیفه، تفریح در پارک آبی آکواونچر آتلانتیس، آکواریوم دبی و دلفیناریوم اشاره کرد. در جدول زیر، به هزینه سرگرمی در دبی و برخی تفریحات موجود در آنجا اشاره کرده‌ایم.

  هزینه سرگرمی در دبی
  بلیت سینما ۵۰ درهم
  اجاره زمین تنیس برای ۱ ساعت ۱۸۰ درهم
  بلیت پارک آبی۳۰۰ درهم
  بازدید از برج خلیفه۱۵۴ درهم
  دلفیناریوم ۷۵ درهم
  بازدید از موزه‌ها۱۴۵ درهم

  هزینه درمان در دبی

  تمامی افراد ساکن دبی به داشتن بیمه درمانی دولتی یا خصوصی ملزم هستند. بیمه‌های درمانی خصوصی طیف گسترده‌ای از خدمات را پوشش می‌دهند. با داشتن بیمه درمانی، بخش زیادی از هزینه‌های درمان کاهش پیدا می‌کند. هزینه بیمه درمانی برای هر شخص حدود ۱۰۰۰ درهم است. در جدول زیر، به هزینه درمان در دبی و برخی خدمات درمانی رایج اشاره کرده‌ایم.

  هزینه درمان در دبی
  خدمات درمانی دولتی۱۰۰ تا ۳۰۰ درهم
  خدمات درمانی خصوصی۳۰۰ تا ۱۰۰۰ درهم
  دندان‌پزشکی۱۱۰ تا ۳۶۷۲ درهم

  هزینه خدمات رفاهی در دبی

  خدمات رفاهی در دبی شامل خدماتی است که دولت برای رفاه حال شهروندان دراختیار آنان می‌گذارد. در اینجا، منظور از خدمات رفاهی آب، برق، گاز و اینترنت است. هزینه خدمات رفاهی در دبی به‌صورت ماهانه از‌این‌قرار است:

  هزینه خدمات رفاهی در دبی
  هزینه قبوض مصرفی مانند آب و برق و گاز۷۷۱ درهم
  اینترنت همراه۲۲‍۱ درهم
  اینترنت خانگی۳۵۳ درهم

  هزینه رستوران در دبی

  در شهر دبی، از فست‌فود گرفته تا رستوران‌های مجلل و لوکس فعالیت می‌کنند. معمولا برای هر نفر بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ درهم در روز بابت هزینه غذا باید پرداخت کنید. درصورت استفاده از رستوران‌های مجلل، این رقم بیشتر خواهد بود. درواقع، در بسیاری از مواقع هزینه اصلی بابت موقعیت مکانی رستوران از مشتریان دریافت می‌شود. در جدول زیر، به هزینه رستوران در دبی اشاره کرده‌ایم.

  هزینه رستوران در دبی
  ۱ وعده غذا در رستوران ارزان۴۰ درهم
  ۱ وعده غذا در رستوران مک دونالد۳۵ درهم
  غذا در رستوران ارزان برای ۲ نفر۳۰۰ درهم
  ۱ فنجان قهوه۲۱ درهم

  هزینه زندگی دانشجویی در دبی

  هزینه زندگی دانشجویی در دبی شامل هزینه‌های مربوط به شهریه، محل سکونت، کتاب و جزوه و رفت‌و‌آمد است. دبی یکی از شهرهای گران دنیا برای تحصیل محسوب می‌شود و برای تامین هزینه‌های خود باید از تمکن مالی کافی برخوردار باشید. 

  شهریه دانشگاه‌های دبی در مقطع کارشناسی سالانه بین ۴۵هزار تا ۷۰هزار درهم و در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری بین ۴۰هزار تا ۷۵هزار درهم است. مقدار دقیق شهریه به نوع دانشگاه و مقطع و رشته تحصیلی بستگی دارد. 

  دانشجویان برای اقامت ۳ گزینه پیش روی خود دارند‌:‌ 

  • مسکن دانشجویی با هزینه ماهانه ۲۶۷۹ تا ۴۴۵۹ درهم
  • آپارتمان‌های شخصی با هزینه ماهانه ۴۱۸۲ تا ۷۱۷۴ درهم
  • خوابگاه‌های عمومی دانشگاه با هزینه ماهانه ۴هزار تا ۱۰هزار درهم

  بخش دیگری از هزینه زندگی دانشجویی در دبی را هزینه خوردوخوراک تشکیل می‌‌دهد. میانگین هزینه ماهانه خوردوخوراک دانشجویان حدود ۶۲۷ درهم است. همچنین، بهترین راه برای رفت‌و‌آمد درون‌شهری استفاده از وسایل حمل‌و‌نقل عمومی است که هزینه کمتری از تاکسی دارد.

  ارزانترین محله های دبی برای زندگی

  دبی یکی از شهرهای گران دنیا برای زندگی محسوب می‌شود و به‌طور کلی، هزینه زندگی در آن زیاد است. بااین‌حال، همچنان برخی محله‌ها و منطقه‌ها در این شهر وجود دارند که زندگی در آن‌ها هزینه کمتری برایتان به‌همراه دارد. ارزانترین محله های دبی برای زندگی بدین‌شرح‌اند‌:

  اینترنشنال سیتی

  اینترنشنال سیتی در منطقه الورسان دبی قرار دارد و از هیاهوی شهری دور است. در این منطقه، املاک با قیمت‌های مختلفی وجود دارند؛ به‌همین‌دلیل، به یکی از گزینه‌های محبوب سرمایه‌گذاران برای خرید ملک تبدیل شده است. اینترنشنال سیتی با مرکز شهر دبی حدود ۲۰ دقیقه فاصله دارد و با استفاده از مترو به‌آسانی می‌توانید به آنجا بروید. هزینه اجاره ملک در اینترنشنال سیتی سالانه بین ۳۰هزار تا ۶۰هزار درهم است.

  حلقه روستای جمیرا

  حلقه روستای جمیرا یکی از مناطق تاریخی دبی به‌شمار می‌آید که در‌حال‌حاضر، در کانون توجه سرمایه‌‌گذاران قرار گرفته است. در اطراف این منطقه، فضاهای سبز و امکانات متنوعی مانند مدرسه، ‌بیمارستان، استخر و پارک در نظر گرفته شده است که برای اقامت افراد مجرد و خانواده‌ها بسیار مناسب است. در این منطقه، انواع مختلفی از املاک از آپارتمان‌های لوکس گرفته تا خانه‌های سنتی برای خرید و اجاره وجود دارند. هزینه اجاره ملک در حلقه روستای جمیرا سالانه بین ۴۳هزار تا ۹۲هزار درهم است. 

  دبی جنوبی

  یکی دیگر از ارزانترین محله های دبی برای زندگی دبی جنوبی است. موقعیت استراتژیک این منطقه به‌گونه‌ای است که امکان دسترسی آسان به مراکز حمل‌و‌نقل اصلی مانند فرودگاه بین‌المللی آل‌مکتوم و بندر جبل علی را فراهم می‌کند. در این بخش از دبی، طیف گسترده‌ای از املاک مدرن با قیمت‌های مقرون‌به‌صرفه وجود دارند. در دبی جنوبی، می‌توانید افراد با فرهنگ‌های مختلف را ملاقات کنید. هزینه اجاره ملک در دبی جنوبی سالانه بین ۳۵هزار تا ۷۴هزار درهم است.

  گرانترین محله های دبی برای زندگی

  محله‌های گران‌قیمت دبی مکانی برای اسکان ثروتمندان این شهر است. اگر ازلحاظ مالی دغدغه‌ای ندارید، با سکونت در این محله‌ها تجربه بی‌نظیری از زندگی در این شهر کسب خواهید کرد. گرانترین محله های دبی برای زندگی ازاین‌قرارند:

  دبی مارینا

  دبی مارینا منطقه‌ای محبوب برای قایق‌سواری و خرید از فروشگاه‌های لوکس و گران‌قیمت است. ساکنان دبی مارینا زندگی در آپارتمان را به ویلا ترجیح می‌دهند و قطعا آسمان‌خراش‌های این منطقه شگفت‌زده‌تان خواهند کرد. این منطقه ساحل و بیش از ۷۰ رستوران دارد که انواع غذاهای بین‌المللی را سرو می‌کنند. اجاره آپارتمان‌های دبی مارینا سالانه از ۴۷هزار و ۶۵۸ درهم شروع می‌شود. قیمت خرید ملک نیز بین ۴۴۵هزار تا ۳۵۰میلیون درهم است. 

  هیلز امارات

  دبی هیلز منطقه‌ای کاملا پیشرفته و نوساز است که ۱۵ دقیقه با مرکز شهر دبی فاصله دارد و منطقه‌ای ساکت و آرام محسوب می‌شود که به مکان دلخواه ثروتمندان جهان تبدیل شده است. در هیلز امارات، بیش از ۶۰۰ ویلا وجود دارد و یکی از مناطق مسکونی خانوادگی ایدئال در دبی محسوب می‌شود. هزینه اجاره ملک در این منطقه از ۲۲۷هزار درهم شروع می‌شود و قیمت خرید ملک نیز بین ۸میلیون تا ۲۲۵میلیون درهم متغیر است. 

  ام سقیم

  منطقه ام سقیم در غرب دبی و امتداد خط ساحلی جمیرا قرار دارد. این منطقه شیخ‌نشین یکی از گرانترین محله های دبی برای زندگی است. اجاره ملک در ام سقیم از ۱۶۰هزار درهم در سال شروع می‌شود. قیمت خرید ملک نیز بین ۷۸۰هزار تا ۳۰۰میلیون درهم است.

  مزایای زندگی در دبی

  • زندگی درکنار مردمی شاد با شرایط رفاهی بسیار مطلوب
  • معماری شهری بسیار زیبا
  • امنیت بسیار زیاد و کم بودن نرخ جرم و جنایت
  • نبود مالیات بر درآمد شخصی

  معایب زندگی در دبی

  • هزینه زندگی بسیار زیاد
  • آب‌و‌هوای گرم و مرطوب 
  • وجود قوانین و مقررات سخت‌گیرانه در جنبه‌های مختلف
  • وجود زبان عربی به‌عنوان زبان رسمی

  جمع‌بندی

  دبی یکی از گران‌ترین شهرهای دنیا است که برای تحصیل و زندگی در آن باید سالانه هزینه زیادی پرداخت کنید. بخش عمده‌ هزینه‌های زندگی در دبی را هزینه‌های مربوط به مسکن، حمل‌و‌نقل، پوشاک، مواد غذایی، سرگرمی، درمان، خدمات رفاهی و رستوران‌ها تشکیل می‌دهند. میانگین هزینه هر شخص برای زندگی در دبی ماهانه ۴۰۹۶ درهم است.

  دانشجویان علاوه‌بر پرداخت هزینه‌های ذکرشده، باید شهریه دانشگاه و جزوه و کتاب را پرداخت کنند. اگر قصد دارید در دبی اقامت و زندگی کنید‌، باید بدانید که علاوه‌بر محله‌های گران‌قیمتی مانند دبی مارینا و هیلز امارات و ام سقیم، مناطق ارزان‌قیمتی مانند اینترنشنال سیتی و حلقه روستای جمیرا و دبی جنوبی نیز برای زندگی وجود دارند. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره هزینه زندگی در دبی، می‌توانید با متخصصان بالدانو در تماس باشید.

  سوالات کاربران درباره هزینه زندگی در دبی

  مزایای زندگی در دبی چیست؟
  ازجمله مزایای زندگی در دبی می‌توان به زندگی در محیطی شاد، معماری شهری زیبا، امنیت زیاد و نبود مالیات بر درآمد شخصی اشاره کرد.
  هزینه زندگی در دبی برای خانواده‌های ۲نفره چقدر است؟
  هزینه زندگی در دبی برای خانواده‌های ۲نفره صرف‌نظر از اجاره مسکن، ماهانه حدود ۹هزار درهم است.
  آیا خدمات درمانی در دبی رایگان است؟
  خیر، خدمات درمانی در دبی رایگان نیست؛ اما با داشتن بیمه درمانی می‌توانید هزینه‌های درمان را کاهش دهید.
  آیا تحصیل در دبی رایگان است؟
  خیر، تحصیل در دبی رایگان نیست و برای تحصیل در تمام مقاطع تحصیلی باید شهریه پرداخت کنید.
  حداقل دستمزد در شهر دبی چقدر است؟
  حداقل دستمزد در شهر دبی ماهانه ۱۲هزار درهم است.
  متوسط هزینه ماهانه زندگی در دبی چقدر است؟
  متوسط هزینه ماهانه زندگی در دبی برای هر نفر صرف‌نظر از اجاره مسکن، ۴۰۹۶ درهم است.
  کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شماهستند
  021-43859