مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در قبرس شمالی

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری قبرس شمالی یکی از گزینه‌های ایدئال برای اخذ اقامت و تابعیت این کشور محسوب می‌شود؛ زیرا با سرمایه‌گذاری در قبرس شمالی، علاوه‌بر کسب سود مناسب می‌توانید در کمتر از ۱ سال اقامت این کشور را اخذ کنید.

مشاوره تلفنی
2024/5/3203d855-b46a-4ace-852c-7176aaaf31de.jpg

مشاوره برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در قبرس شمالی

 متخصصان ما در بالدانو با سال‌ها تجربه در زمینه مشاوره برای مهاجرت، می‌توانند به شما در مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در قبرس شمالی کمک کنند.

ما در این مطلب تمام اطلاعات لازم برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در قبرس شمالی را برای شما گردآوری کرده ایم که با خواندن آن می‌توانید پاسخ تمام سوالات خود را دریافت کنید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر و دریافت راهنمایی از کارشناسان ما در بالدانو، فرم مشاوره رایگان را پر کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

شما می‌توانید در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۷ و در روز پنجشنبه از ساعت ۹ الی ۱۴ برای مشاوره تلفنی رایگان با شماره ۰۲۱۴۳۸۵۹ تماس بگیرید.

اطلاعات خود را برای مشاوره وارد کنید. مشاوران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.
{{service.error}}
{{fullName.error}}
{{phone.error}}
{{error}}
فهرست مطالب

  دلایل انتخاب قبرس شمالی برای مهاجرت سرمایه گذاری

  اقتصاد قبرس شمالی به‌سرعت در حال رشد است و سرمایه‌گذاری در این کشور می‌تواند در زمان کوتاهی به سود سرشاری منجر شود. علاوه‌بر‌این، سواحل زیبا و موقعیت استراتژیک و جاذبه‌های گردشگری قبرس شمالی موجب می‌شوند تا این کشور به مقصدی محبوب برای سرمایه‌گذاران خارجی تبدیل شود.

  یکی از دلایل انتخاب قبرس شمالی برای مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری، موقعیت استراتژیک آن در شرق مدیترانه است. نزدیکی قبرس شمالی به اروپا و آسیا و آفریقا این کشور را به پلی بین این سه قاره تبدیل کرده است که تجارت و فعالیت‌های اقتصادی با کشورهای همسایه‌‌اش را تسهیل می‌کند. قبرس شمالی مناظر طبیعی خیره‌کننده و سواحل بکر و میراث فرهنگی غنی دارد که باعث شده است تا به مقصد جذابی برای گردشگری تبدیل شود.

  اقتصاد رو‌به‌رشد یکی دیگر از دلایل انتخاب قبرس شمالی برای مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود. اقتصاد این کشور بیشتر متکی به گردشگری، املاک، آموزش و خدمات است. دولت قبرس شمالی نیز از مشوق‌های مالیاتی و ایجاد تنوع در اقتصاد و حمایت‌های مالی برای جذب سرمایه‌گذاران بین‌المللی استفاده می‌کند.

  شرایط مالیاتی مطلوب و اخذ آسان اقامت و شهروندی از دیگر دلایل مهم برای مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری قبرس شمالی به‌شمار می‌آید. نرخ مالیات شرکتی اندک و بدون مالیات بر ارث و معافیت‌های مالیاتی برای برخی فعالیت‌های سرمایه‌گذاری، جذابیت سرمایه‌گذاری در این کشور را افزایش می‌دهد. علاوه‌بر‌این، سرمایه‌گذاری در این کشور می‌تواند در مدت‌زمان کوتاهی به اخذ اقامت و شهروندی قبرس شمالی برای شما و خانواده‌تان منجر شود.

  روش های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری قبرس شمالی

  روش‌ های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری قبرس شمالی متنوع‌اند که هرکدام شرایط و ویژگی‌های خاص خود را دارند. بنابراین، باید اطلاعات لازم از روش‌های سرمایه‌گذاری در این کشور را به‌دست آورید تا بتوانید به‌درستی تصمیم بگیرید و بهترین و مناسب‌ترین روش را انتخاب کنید.

  نکته مهم درباره سرمایه‌گذاری در قبرس شمالی این است که اگر به حداکثر سرمایه تعیین‌شده برسید، در مدت کوتاهی می‌توانید اقامت و شهروندی این کشور را دریافت کنید.

  روش های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری قبرس شمالی عبارت‌اند از:

  • خرید ملک
  • ثبت شرکت
  • استارتاپ
  • خرید اوراق قرضه
  • کارآفرینی

  سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در قبرس شمالی

  سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در قبرس شمالی روشی مطمئن و سودآور و آسان برای مهاجرت به این کشور محسوب می‌شود. برای اخذ اقامت دائم قبرس شمالی باید ملک مسکونی یا تجاری را به ارزش حداقل ۳۰۰هزار یورو بخرید و هزینه‌های مربوط به مالیات بر ارزش افزوده را نیز پرداخت کنید.

  برای سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در قبرس شمالی، پیش از درخواست اقامت دائم باید حداقل ۲۰۰هزار یورو در ملک مدنظر خود سرمایه‌گذاری و هزینه‌های مربوط به مالیات بر ارزش افزوده را پرداخت کرده باشید. پس از تایید درخواست، مبلغ باقی‌مانده را می‌توانید بپردازید.

  سرمایه لازم برای خرید ملک در قبرس شمالی نباید در قالب وام از بانک‌های این کشور تامین و باید از بانک‌های خارجی به این کشور منتقل شده باشد. علاوه‌بر‌این، میزان سرمایه مدنظر باید به حساب فروشنده ملک در قبرس شمالی واریز شود.

  یکی از نکات مهم برای سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در قبرس شمالی این است که می‌توانید چند ملک در این کشور بخرید تا حداقل سرمایه لازم برای اخذ اقامت دائم این کشور را فراهم کنید. در‌واقع، نیازی نیست که تمام سرمایه خود را برای خرید ۱ ملک خرج کنید. در این شرایط علاوه‌بر اقامت دائم قبرس شمالی، می‌توانید سود بیشتری به‌دست آورید.

  مالیات بر ارزش افزوده در قبرس شمالی برای خرید املاک و مستغلات ۱۹درصد است؛ البته مالیات املاک مسکونی ممکن است تا ۵‌درصد کاهش پیدا کند. اگر خودتان در ملک مسکونی خریده‌شده سکونت کنید، به‌جای ۱۹‌درصد فقط ۵ درصد مالیات پرداخت خواهید کرد.

  سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در قبرس شمالی

  برای انجام هر نوع فعالیت تجاری و اقتصادی در قبرس شمالی، ابتدا باید شرکت خود را ثبت کنید. برای سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در قبرس شمالی، می‌توانید شرکت بین‌المللی یا محدود تاسیس کنید. بااین‌حال، پیش از هر اقدامی برای جلوگیری از پول‌شویی در سیستم مالی این کشور، باید فعالیت خود را به‌صورت رسمی ثبت کنید؛ حتی اگر مغازه‌ای کوچک یا سالن زیبایی باشد.

  حداقل مقدار سرمایه لازم برای اخذ اقامت دائم قبرس شمالی از طریق ثبت شرکت ۳۰۰هزار یورو است. شرکت شما باید حداقل ۵ نفر کارمند داشته باشد تا بتواند فعالیتش را آغاز کند. شرکت با مسئولیت محدود (LTD) پرطرفدارترین نوع شرکت برای ثبت بین‌المللی در قبرس شمالی محسوب می‌شود. حداقل سرمایه‌ای که برای ثبت این شرکت باید بپردازید، ۲۵هزار یورو است.

  تنها با ثبت شرکت می‌توانید چند شعبه از فروشگاه یا سالن زیبایی خود را داشته باشید؛ اما آن‌ها باید زیرمجموعه‌ شرکتی باشند که ثبت کرده‌اید. پس از ثبت شرکت در قبرس شمالی، واجد‌شرایط اخذ اقامت موقت این کشور خواهید شد و تا زمانی‌که مالیات و بیمه را بدون تاخیر پرداخت کنید، در قبرس شمالی می‌توانید اقامت کنید. ناگفته نماند که با گذشت زمان و در شرایط خاص، می‌توانید اقامت دائم این کشور را نیز دریافت کنید.

  سرمایه گذاری از طریق استارتاپ در قبرس شمالی

  برای سرمایه گذاری از طریق استارتاپ در قبرس شمالی، باید ایده‌ای خلاقانه و خاص ارائه دهید که بتواند به رشد اقتصادی این کشور کمک کند. در ابتدا باید بیزینس پلن (طرح تجاری) مناسبی برای استارتاپتان داشته باشید تا تاییدیه‌های قانونی را بتوانید دریافت کنید. اینکه سازمان یا شرکتی اقتصادی در قبرس شمالی طرح شما را تایید کند، بسیار اهمیت دارد.

  نکته دیگر در سرمایه گذاری از طریق استارتاپ در قبرس شمالی، تمکن مالی برای پوشش هزینه‌های اولیه است. دولت این کشور باید مطمئن شود که پس از اخذ ویزا، می‌توانید هزینه‌های اولیه زندگی‌تان را هم پرداخت کنید و به مشکل برنخواهید خورد. اگر قصد داشته باشید هم‌زمان با همسر و فرزندانتان برای ورود به این کشور اقدام ‌کنید، این هزینه بیشتر می‌شود.

  سرمایه گذاری از طریق خرید اوراق قرضه در قبرس شمالی

  مطمئن‌ترین روش برای سرمایه‌گذاری در قبرس شمالی سرمایه‌گذاری از طریق خرید اوراق قرضه است. حداقل میزان سرمایه لازم برای اخذ اقامت دائم قبرس شمالی از این روش ۵۰۰هزار یورو است. با خرید اوراق قرضه، به‌همراه خانواده درجه‌یک خود می‌توانید حداکثر ۳ سال به‌طور موقت در قبرس شمالی اقامت کنید.

  در مدت‌زمان اقامت موقتتان، سرمایه ۵۰۰‌هزار‌یورویی خود را نمی‌توانید خارج کنید و باید با سرمایه‌تان به اقتصاد قبرس شمالی کمک کنید. پس از این زمان و درصورت داشتن شرایط لازم، می‌توانید برای اخذ اقامت دائم درخواست دهید.

  برای اخذ اقامت دائم قبرس شمالی از طریق خرید اوراق قرضه، باید در صندوق‌های سازمان سرمایه‌گذاری جمعی قبرس سرمایه‌گذاری کنید. کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس مدیریت این صندوق‌ها را برعهده دارد. درصورت استفاده از مشاور و مدیر سرمایه‌گذاری، از به‌کارگیری موثر سرمایه خود در پروژه‌های اقتصادی سودآور و پررونق می‌توانید اطمینان پیدا کنید.

  سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی در قبرس شمالی

  سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی در قبرس شمالی به‌معنای ایجاد کسب‌وکار جدید در این کشور است. این کسب‌وکار می‌تواند ثبت شرکت جدید یا راه‌اندازی رستوران زنجیره‌ای یا فروشگاه و مغازه‌ای کوچک باشد. درهرصورت فعالیت اقتصادی شما باید برای کشور قبرس شمالی منفعت مالی داشته باشد.

  به این نکته باید توجه کنید که ویزای کارآفرینی قبرس شمالی برای اتباع ایرانی تعریف نشده است و برای کارآفرینی در این کشور باید مجوز کار دریافت کنید. در این صورت، اجازه اقامت ۱ساله به شما داده می‌شود که تا ۴ سال امکان ‌تمدیدش وجود دارد. پس‌از‌آن می‌توانید برای اخذ اقامت دائم قبرس شمالی درخواست دهید.

  شرایط مهاجرت از طریق سرمایه گذاری قبرس شمالی

  برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در قبرس شمالی، شرایط متفاوتی وجود دارد که براساس روش سرمایه‌گذاری متغیر است. به‌طور کلی، سرمایه‌گذاران خارجی باید پاسپورت معتبر داشته باشند و سنشان بیشتر از ۱۸ سال باشد.

  برای خرید ملک و اوراق قرضه در قبرس شمالی، تنها به سرمایه نیاز خواهید داشت؛ اما برای راه‌اندازی کسب‌وکار باید ابتدا به‌صورت رسمی فعالیت خود را ثبت کنید. ناگفته نماند که برای سرمایه‌گذاری از طریق استارتاپ، باید بیزینس ‌پلن (‌طرح تجاری) خلاقانه و کارآمد نیز داشته باشید.

  با‌این‌حال، مهم‌ترین و اصلی‌ترین شرط برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در قبرس شمالی، سرمایه اولیه مورد نیاز است که درادامه، درباره آن بیشتر صحبت می‌کنیم.

  سرمایه اولیه مورد نیاز

  سرمایه اولیه مورد نیاز برای سرمایه گذاری در قبرس شمالی در روش‌هایی که به اخذ اقامت و تابعیت این کشور منجر می‌شود، ۳۰۰هزار یورو است. درحقیقت، با سرمایه کمتر نیز می‌توانید در قبرس شمالی سرمایه‌گذاری کنید؛ اما زمانی‌که سرمایه‌تان به ۳۰۰هزار یورو برسد، برای اقامت دائم می‌توانید درخواست دهید.

  برای سرمایه‌گذاری از طریق خرید ملک در قبرس شمالی، می‌توانید ۲۰۰هزار یورو هنگام ثبت درخواست و مبلغ باقی‌مانده را پس از تایید درخواست پرداخت کنید. در‌هر‌صورت، اقتصاد قبرس شمالی به‌سرعت در حال رشد است و سرمایه‌گذاری با هر مبلغی، می‌تواند به سودآوری سریع منجر شود. ناگفته نماند که پس از گذشت ۵ سال، گاهی مبلغ سرمایه‌گذاری‌شده ممکن است ۲ برابر شود.

  مدارک لازم برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری قبرس شمالی

  مدارک لازم برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در قبرس شمالی بسته به روش سرمایه‌گذاری متفاوت است؛ اما به‌‌طور کلی این مدارک عبارت‌اند از:

  • پاسپورت معتبر
  • عکس پرسنلی
  • رزومه کاری و مدارک مرتبط
  • تمکن مالی با درآمد سالانه حداقل ۵۰هزار یورو
  • گواهی سلامت
  • گواهی عدم سوءپیشینه
  • گواهی نقض‌نکردن قوانین مهاجرتی و نداشتن منع قانونی برای ورود به اروپا
  • مدارک موردنیاز دیگر مانند سند ملک

  پس از ثبت درخواست و سرمایه‌گذاری در قبرس شمالی، می‌توانید برای اخذ اقامت دائم این کشور درخواست دهید.

  مدارک لازم برای اخذ اقامت دائم قبرس شمالی ازاین‌قرارند:

  • اصل و کپی پاسپورت معتبر
  • عکس پاسپورتی
  • فرم تکمیل‌شده درخواست اخذ اقامت دائم
  • گواهی درآمد قانونی سالانه حداقل ۵۰هزار یورو
  • مدرک معتبر برای اثبات سرمایه‌گذاری
  • اثبات مالکیت ملک یا قرارداد اجاره
  • بیانیه مربوط به کارنکردن در قبرس شمالی
  • گواهی عدم سوءپیشینه برای متقاضی اصلی و همسر
  • اسناد مدنی ازجمله گواهی تولد و ازدواج
  • بیمه درمانی معتبر

  مراحل مهاجرت برای سرمایه گذاری قبرس شمالی

  مراحل مهاجرت برای سرمایه گذاری در قبرس شمالی را باید به‌ترتیب طی کنید تا در این فرایند و برای اخذ اقامت و شهروندی به مشکلی برنخورید. درادامه، این مراحل را گام‌به‌گام توضیح می‌دهیم.

  ۱. با‌توجه‌به شرایط خود، روش سرمایه‌گذاری مناسب در قبرس شمالی را انتخاب کنید.

  ۲. پس از انتخاب روش مناسب سرمایه‌گذاری، الزامات و شرایط آن را بررسی کنید تا از واجد‌شرایط‌بودن خود مطمئن شوید.

  ۳. بخش احتیاط اولیه (Due Diligence) را بگذرانید. در این بخش، اطلاعات سرمایه‌گذاران در منابع باز و بانک‌های اطلاعاتی بین‌المللی ارزیابی می‌شوند. گذراندن احتیاط اولیه برای متقاضیان اقامت دائم قبرس شمالی اجباری است.

  ۴. مدارک لازم را با‌توجه‌به روش سرمایه‌گذاری مدنظرتان آماده کنید. برای مثال، برای خرید ملک باید توافق‌نامه را در‌دسترس داشته باشید.

  ۵. پس از فراهم‌کردن مدارک لازم، طبق روش سرمایه‌‌گذاری انتخابی‌تان، مراحل انجام سرمایه‌گذاری در قبرس شمالی را به‌پایان برسانید.

  ۶. بعد از سرمایه‌گذاری، مدارک لازم را برای درخواست اقامت دائم به دپارتمان ثبت‌نام مدنی و مهاجرت قبرس شمالی ارسال کنید.

  ۷. پس از تایید درخواستتان، در مدت ۱ سال به قبرس شمالی وارد شوید و بعد از ثبت اطلاعات بیومتریک خود و خانواده‌تان، اقامت دائم قبرس شمالی را دریافت کنید.

  مهاجرت از طریق سرمایه گذاری قبرس شمالی برای ایرانیان

  مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در قبرس شمالی برای ایرانیان گزینه مناسبی محسوب می‌شود؛ زیرا این کشور فاصله زیادی با ایران ندارد و رفت‌وآمد به آنجا دشوار نیست. علاوه‌بر‌این، در مدت‌زمان کوتاهی سرمایه‌گذاران ایرانی می‌توانند اقامت این کشور را برای خود و خانواده‌شان اخذ کنند.

  در قبرس شمالی، می‌توانید در مشاغل متفاوتی سرمایه‌گذاری یا کسب‌وکار خودتان را راه‌اندازی کنید. بسیاری از مشاغل خدماتی ایران مانند سالن‌های زیبایی و آرایشگری، در قبرس شمالی بازار کار مناسبی دارند و می‌توان از آن‌ها سود مناسبی به‌دست آورد.

  اخد ویزای سرمایه گذاری قبرس شمالی

  اخذ ویزای سرمایه گذاری قبرس شمالی پس از ثبت درخواست سرمایه‌گذاری در این کشور یا خرید ملک امکان‌پذیر است. در ابتدا باید از روش مدنظرتان سرمایه‌گذاری را انجام دهید. سپس برای اخذ ویزای سرمایه گذاری قبرس شمالی اقدام کنید. در ابتدا برای شما و خانواده‌تان اجازه اقامت ۱ساله صادر می‌شود.

  درصورت رسیدن به حداقل میزان سرمایه برای اخذ اقامت دائم، پس از ۳ ماه می‌توانید اقامت دائم قبرس شمالی را اخذ کنید. پس از ۷ سال زندگی و فعالیت اقتصادی در قبرس شمالی نیز، درصورت واجد‌شرایط‌بودن می‌توانید برای گرفتن تابعیت این کشور اقدام کنید.

  مزایای مهاجرت با سرمایه گذاری قبرس شمالی

  قبرس شمالی با‌توجه‌به شرایط استراتژیک و موقعیت جغرافیایی و اقتصاد روبه‌رشدش کشور مناسبی برای سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود.

  مزایای مهاجرت با سرمایه گذاری قبرس شمالی عبارت‌اند از:

  • مزایای مالیاتی

  اقامت و شهروندی در قبرس شمالی مزایای مالیاتی زیادی ازجمله نرخ‌ اندک مالیات و معافیت‌ها و کسری‌ها را برای سرمایه‌گذاران به‌ارمغان می‌آورد. قبرس شمالی سیستم مالیاتی رقابتی با نرخ مالیات شخصی و شرکتی اندک دارد که آن را به مقصدی جذاب برای سرمایه‌گذاری مالیاتی تبدیل می‌کند.

  • مجوز اقامت

  با ۳۰۰هزار یورو سرمایه‌گذاری در قبرس شمالی سرمایه‌گذاران بین‌المللی و خانواده‌هایشان می‌توانند واجدشرایط دریافت مجوز اقامت دائم شوند. علاوه‌بر مجوز اقامت، اجازه کار و تحصیل نیز به آنان داده خواهد شد.

  • اعطای شهروندی و تابعیت

  یکی از مزایای اصلی سرمایه گذاری در قبرس شمالی اعطای شهروندی و تابعیت در مدت‌زمان کوتاهی است. این امکان به سرمایه‌گذاران واجدشرایط اجازه می‌دهد تا ازطریق خرید ملک، کارآفرینی، ثبت شرکت و خرید اوراق قرضه، پس از اخذ اقامت دائم تابعیت این کشور را دریافت کنند.

  با دریافت شهروندی قبرس شمالی به تمام حقوق و امتیازهای شهروندان این کشور، ازجمله حق رای و خدمات بهداشتی و آموزشی دسترسی پیدا می‌کنید.

  • دسترسی به اتحادیه اروپا و بازارهای جهانی

  با اینکه قبرس شمالی در اغلب توافق‌نامه‌های اروپایی عضویت ندارد، سرمایه‌گذاران بین‌المللی می‌توانند از نزدیکی آن به کشورهای عضو اتحادیه اروپا و دسترسی به بازارهای اروپایی برای تجارت و سرمایه‌گذاری سود ببرند. علاوه‌بر‌این، قبرس شمالی به‌عنوان دروازه‌ای به بازارهای خاورمیانه و شمال آفریقا شناخته می‌شود و دسترسی به فرصت‌های جهانی را فراهم می‌کند.

  معایب مهاجرت با سرمایه گذاری قبرس شمالی

  مهاجرت به قبرس شمالی از طریق سرمایه‌گذاری علاوه‌بر مزایای متعددش، معایب و مشکلاتی دارد؛ بنابراین، بهتر است از معایب آن آگاهی کامل پیدا کنید تا براساس ترجیحات شخصی و وضعیت اقتصادی خود، بتوانید تصمیم مناسبی برای سرمایه‌گذاری در قبرس شمالی بگیرید.

  معایب مهاجرت با سرمایه‌گذاری قبرس شمالی عبارت‌اند از:

  • وضعیت سیاسی

  کشور قبرس شمالی وضعیت سیاسی نسبتا پیچیده‌ای دارد. اختلافات موجود بین قبرس شمالی و جمهوری قبرس ممکن است بی‌اعتمادی و خطرهای ژئوپلیتیکی را برای سرمایه‌گذاران به‌دنبال داشته باشد و بر ثبات سرمایه‌گذاری و حقوق مالکیت تأثیر بگذارد.

  • وابستگی اقتصادی

  قبرس شمالی اقتصاد تقریبا کوچک و آزادی دارد که تا حد زیادی به گردشگری و املاک و مستغلات و خدمات وابسته است. نوسان‌های اقتصادی و وقایع بین‌المللی می‌تواند بر سرمایه‌گذاری و فعالیت‌های تجاری تأثیر بگذارد و خطرهایی را برای سرمایه‌گذارانی ایجاد کند که به‌دنبال ثبات بلندمدت هستند.

  • فرصت‌های محدود سرمایه‌گذاری

  در‌حالی‌که قبرس شمالی فرصت‌های متفاوتی برای سرمایه‌گذاری ارائه می‌دهد؛ اما اندازه و تنوع اقتصاد آن در‌مقایسه‌با کشورهای بزرگ‌تر و توسعه‌یافته محدود است. سرمایه‌گذاران ممکن است در پیدا‌کردن پروژه‌های سرمایه‌گذاری مناسب یا تنوع‌بخشیدن به سبد سرمایه‌گذاری خود در قبرس شمالی با مشکل مواجه شوند.

  جمع‌بندی

  مهاجرت از طریق سرمایه گذاری قبرس شمالی گزینه مناسب برای سرمایه‌گذاری در کشوری با اقتصاد در حال ‌رشد و موقعیتی استراتژیک است که می‌تواند بسیار سودآور و پررونق باشد. روش‌های مختلفی برای سرمایه‌گذاری در قبرس شمالی وجود دارد که ازجمله آن‌ها می‌توان به ثبت شرکت، خرید ملک، کارآفرینی، خرید اوراق قرضه و استارتاپ اشاره کرد.

  بهترین و محبوب‌ترین روش برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری قبرس شمالی خرید ملک است. باوجوداین در‌صورت سرمایه‌گذاری حداقل ۳۰۰هزار یورو، واجد‌شرایط اخذ اقامت دائم و تابعیت این کشور خواهید شد.

  سرمایه‌گذاری در قبرس شمالی با‌توجه‌به مسافت کم با ایران و پررونق‌‌بودن برخی خدمات و فعالیت‌های حرفه‌ای، می‌تواند گزینه مناسبی برای ایرانیان محسوب شود.

  سوالات کاربران درباره مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در قبرس شمالی

  آیا مهاجرت از طریق سرمایه گذاری قبرس شمالی برای ایرانیان مناسب است؟
  بله، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری قبرس شمالی برای ایرانیان مناسب است.
  سرمایه لازم برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری قبرس شمالی چقدر است؟
  سرمایه لازم برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به قبرس شمالی متفاوت است؛ اما برای اخذ تابعیت حداقل ۳۰۰هزار یورو هزینه کنید.
  معیار انتخاب قبرس شمالی برای مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری چیست؟
  مبلغ سرمایه شما معیار انتخاب قبرس شمالی برای مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری است.
  مطمئن‌ترین روش سرمایه‌گذاری قبرس شمالی برای مهاجرت کدام است؟
  خرید اوراق قرضه مطمئن‌ترین روش سرمایه‌گذاری قبرس شمالی برای مهاجرت است.
  سریع‌ترین روش مهاجرت از طریق سرمایه گذاری قبرس شمالی چیست؟
  در هریک از روش‌های سرمایه‌گذاری، زمانی‌که به حداقل ۳۰۰هزار یورو سرمایه‌گذاری برسید، در مدت ۳ ماه اقامت دائم قبرس شمالی را می‌توانید اخذ کنید.
  آسان‌ترین روش مهاجرت از طریق سرمایه گذاری قبرس شمالی کدام است؟
  خرید ملک آسان‌ترین روش مهاجرت از طریق سرمایه گذاری قبرس شمالی است.
  بهترین روش مهاجرت از طریق سرمایه گذاری قبرس شمالی چیست؟
  خرید ملک بهترین روش برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به قبرس شمالی است.
  روش‌های مختلف مهاجرت از طریق سرمایه گذاری قبرس شمالی کدام‌اند؟
  خرید ملک، ثبت شرکت، کارآفرینی، خرید اوراق قرضه و استارتاپ ازجمله روش‌های مختلف مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در قبرس شمالی است.
  کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شماهستند
  021-43859