وقت سفارت لهستان

سالانه متقاضیان زیادی برای دریافت انواع ویزای لهستان درخواست می‌دهند. به‌منظور دریافت ویزای لهستان، باید برای رزرو وقت سفارت لهستان اقدام کنید. این کار به‌صورت آنلاین و ازطریق وبسایت رسمی سفارت لهستان انجام می‌شود. بررسی درخواست ویزا و ارائه آن برعهده سفارت لهستان قرار دارد.

مشاوره تلفنی 021-43859
2024/3/63e24f04-0e4c-468e-b03b-b22bb7f30c45.jpg

مشاوره دریافت وقت سفارت لهستان

سفارت لهستان در تهران واقع شده است و متقاضیان دریافت ویزاهای لهستان می‌توانند با تعیین وقت سفارت، برای ارائه مدارک و مصاحبه به آنجا مراجعه کنند. تعیین وقت سفارت لهستان به‌صورت آنلاین و ازطریق وبسایت رسمی سفارت انجام می‌شود. فرایند دریافت وقت سفارت این کشور ساده است؛ اما احتمال دارد کمی زمان‌بر باشد؛ به‌همین‌دلیل، بهتر است ۳ ماه پیش از زمان سفر خود، برای گرفتن آن اقدام کنید.

متخصصان موسسه مهاجرتی بالدانو طی سال‌ها فعالیت خود، به افراد زیادی برای دریافت وقت سفارت لهستان کمک کرده‌اند.

برای مشاوره دریافت وقت سفارت لهستان، کافی است فرم رایگان مشاوره را تکمیل کنید تا متخصصان بالدانو در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و راهنمایی‌های لازم را ارائه دهند.

اطلاعات خود را برای مشاوره وارد کنید. مشاوران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.
{{service.error}}
{{fullName.error}}
{{phone.error}}
{{error}}
فهرست مطالب

  نحوه دریافت وقت سفارت لهستان

  نحوه دریافت وقت سفارت لهستان به‌صورت آنلاین و ازطریق وبسایت رسمی سفارت لهستان است. با ورود به وبسایت سفارت این کشور، باید نوع ویزای مدنظرتان و از میان‌ وقت‌های خالی موجود، گزینه مناسب خود را انتخاب کنید. هنگام گرفتن وقت سفارت لهستان، باید اطلاعات خود را در فرم مرتبط وارد کنید. فراموش نکنید که این اطلاعات باید کامل باشند؛‌ وگرنه ممکن است وقت سفارت لهستان لغو شود و مجددا مجبور شوید وقت بگیرید.

  مدارک لازم برای دریافت وقت سفارت لهستان

  • دراختیار داشتن کد پیگیری ارائه‌شده در فرم درخواست آنلاین
  • گذرنامه فعلی به‌علاوه گذرنامه‌های قبلی
  • ۲ قطعه عکس ۳٫۵ در ۴٫۵
  • اصل و ترجمه مدارک هویتی
  • تمکن مالی و گردش حساب ۳ ماه اخیر
  • اصل و ترجمه اسناد ملکی
  • بلیت رفت‌و‌برگشت هواپیما
  • بیمه مسافرتی با حداقل پوشش ۳۰هزار یورو
  • واچر هتل
  • دعوت‌نامه (در‌صورت وجود)
  • اصل و ترجمه گواهی شغلی

  مراحل دریافت وقت سفارت لهستان

  1. مراجعه به وبسایت سفارت لهستان و انتخاب نوع ویزا
  2. تعیین وقت سفارت از میان وقت‌های خالی موجود
  3. تکمیل فرم اطلاعات شخصی (درصورت ناقص‌بودن امکان لغو وقت سفارت لهستان فراهم است)
  4. پرینت فرم تاییدیه و همراه داشتن آن در سفارت
  5. حضور در سفارت لهستان در زمان تعیین‌شده، ارائه مدارک، مصاحبه و انگشت‌نگاری
  6. انتظار برای اعلام نتیجه نهایی و دریافت ویزا (بین ۱۴ تا ۲۱ روز)

  هزینه دریافت وقت سفارت لهستان

  سفارت لهستان برای تعیین وقت و ارائه خدمات از افراد هزینه دریافت می‌کند. هزینه دریافت وقت سفارت لهستان برای گروه‌های سنی مختلف، یکسان نیست. برای نمونه، هزینه دریافت وقت سفارت لهستان برای افراد بزرگ‌سال ۶۰ یورو و کودکان ۶ تا ۱۲ سال ۳۵ یورو و برای کودکان کوچک‌تر از ۶ سال رایگان است. 

  هزینه دریافت وقت سفارت لهستان بسته به نوع خدمات و ویزای هر شخص ممکن است متفاوت باشد. همچنین، برخی هزینه‌ها مانند هزینه رفت‌و‌آمد به سفارت و هزینه ترجمه مدارک را باید مدنظر قرار دهید. هزینه‌های مربوط به سفارت لهستان در زمان تعیین‌شده به‌صورت نقدی از شما دریافت می‌شود؛ بنابراین، بهتر است همراه خود پول نقد داشته باشید.

  اخذ وقت سفارت لهستان چقدر طول می‌کشد؟

  مدت‌زمان اخذ وقت سفارت لهستان به تعداد تقاضاها بستگی دارد. در برخی فصول سال که گردشگران زیادی به این کشور سفر می‌کنند، ممکن است با شلوغی سفارت مواجه شوید. اخذ وقت سفارت لهستان معمولا حدود ۱ تا ۲ ماه طول می‌کشد. بنابراین، بهتر است ۳ تا ۶ ماه پیش از تاریخ سفر خود، برای دریافت وقت سفارت لهستان اقدام کنید. 

  پیشنهاد می‌کنیم که تمامی اطلاعات خود را به‌درستی درج کنید؛ چراکه درصورت واردکردن اطلاعات نادرست، ممکن است وقت شما لغو شود و فرایند اخذ وقت سفارت لهستان چند ماه به‌تعویق بیفتد. 

  لغو وقت سفارت لهستان

  لهستان شرایطی را برای لغو وقت سفارت در نظر نگرفته است. اگر اطلاعات و مدارک شما ناقص باشد و به اصلاح کلی نیاز داشته باشد، وقت سفارت لغو می‌شود و تا ۳ ماه بعد مجاز به تعیین وقت نخواهید بود. درواقع، لغو وقت سفارت لهستان ممکن نیست و تنها ۲۴ ساعت پیش از زمان تعیین‌شده، درصورت وجود وقت خالی، امکان جابه‌جایی وجود دارد. 

   آدرس سفارت لهستان در تهران

  سفارت لهستان در تهران، بزرگراه حقانی، بلوار آفریقا (نلسون ماندلا) خیابان پیروز، پلاک ۲ واقع شده است.

  روزهای کاری سفارت لهستان یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت ۹ تا ۱۵ است و ازطریق شماره تلفن ۰۲۱۸۸۷۸۷۲۶۲ می‌توانید با آن در ارتباط باشید. 

  جمع‌بندی

  لهستان ازجمله کشورهای اروپایی است که سالانه افراد زیادی با اهداف مختلف به آنجا سفر می‌کنند. تعیین وقت سفارت لهستان ازطریق وبسایت رسمی سفارت و به‌صورت آنلاین انجام می‌شود. برای افزایش بخت پذیرش درخواست ویزا، مدارک موردنیاز را به‌طور کامل دراختیار داشته باشید تا در روز تعیین‌شده به سفارت تحویل دهید. 

  هزینه تعیین وقت سفارت لهستان برای افراد بزرگ‌سال ۶۰ یورو است که به‌صورت نقدی در سفارت پرداخت کنید. ازآنجاکه مدت‌زمان اخذ وقت سفارت لهستان بین ۱ تا ۲ ماه طول می‌کشد، بهتر است چند ماه قبل از سفر، رزرو وقت را انجام دهید. موسسه مهاجرتی بالدانو در تمامی مراحل اخذ وقت سفارت لهستان همراه شما است. 

  سوالات کاربران درباره وقت سفارت لهستان

  اخذ وقت سفارت لهستان چقدر طول می‌کشد؟
  اخذ وقت سفارت لهستان معمولا بین ۱ تا ۲ ماه طول می‌کشد.
  هزینه دریافت وقت سفارت لهستان چقدر است؟
  هزینه دریافت وقت سفارت لهستان برای افراد بزرگ‌سال ۶۰ یورو و برای کودکان ۶ تا ۱۲ سال ۳۵ یورو و برای کودکان کوچک‌تر از ۶ سال رایگان است.
  مدارک لازم برای دریافت وقت سفارت لهستان چیست؟
  مدارک لازم برای دریافت وقت سفارت لهستان عبارت‌اند از: نسخه پرینت‌شده فرم درخواست ویزای لهستان همراه با کد دریافتی، گذرنامه فعلی به‌علاوه گذرنامه‌های قبلی، ۲ قطعه عکس ۳٫۵ در ۴٫۵، اصل و ترجمه مدارک هویتی، تمکن مالی و گردش حساب ۳ ماه اخیر، اصل و ترجمه اسناد ملکی، بلیت رفت‌و‌برگشت هواپیما، بیمه مسافرتی با حداقل پوشش ۳۰هزار یورو، واچر هتل، دعوت‌نامه (در‌صورت وجود) و اصل و ترجمه گواهی شغلی.
  آیا درصورت مراجعه‌نکردن در روز قرار ملاقات به سفارت، هزینه درخواست وقت سفارت عودت داده می‌شود؟
  خیر، درصورت مراجعه‌نکردن در روز قرار ملاقات به سفارت، هزینه درخواست وقت سفارت به شما عودت داده نمی‌شود.
  آیا وقت سفارت فوری برای ویزای لهستان در‌حال‌حاضر صادر می‌شود؟
  بله، در‌حال‌حاضر وقت فوری سفارت برای افرادی‌ صادر می‌شود که با دلایل قانع‌کننده باید در سریع‌ترین زمان ممکن ویزای خود را دریافت کنند.
  چگونه وقت سفارت لهستان بگیریم؟
  برای دریافت وقت سفارت لهستان، باید به وبسایت رسمی سفارت لهستان مراجعه و از میان وقت‌های خالی موجود، زمان مدنظرتان را تعیین کنید.
  کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شماهستند
  021-43859

  سایر خدمات بالدانو در کشور لهستان