وقت سفارت آلمان

متقاضیان دریافت ویزا از سفارت آلمان می‌توانند از طریق کارگزاری ویزامتریک در داخل ایران، وقت سفارت آلمان را دریافت کنند و مدارک خود را در زمان تعیین‌شده به سفارت این کشور ارائه دهند.

مشاوره تلفنی 021-43859
2024/3/f3fda121-c4a2-4af2-a88b-03763c62f982.jpg

مشاوره دریافت وقت سفارت آلمان

با تاسیس شرکت کارگزاری ویزامتریک از سال ۲۰۱۸ در داخل ایران، متقاضیان دریافت وقت سفارت آلمان می‌توانند بسیار ساده‌تر از قبل، زمان مورد نظرشان را تعیین کنند. دریافت وقت سفارت آلمان از طریق ویزامتریک به‌صورت آنلاین انجام می‌شود و متقاضیان دریافت انواع ویزای آلمان می‌توانند از این طریق به‌راحتی وقت سفارت آلمان را دریافت کنند.

متخصصان ما در بالدانو روش‌های دریافت وقت سفارت آلمان را کاملا می‌شناسند و این موسسه طی سال‌ها فعالیت خود به متقاضیان دریافت وقت برای انواع ویزای آلمان کمک کرده است.

برای اخذ مشاوره دریافت وقت سفارت آلمان کافی است فرم مشاوره رایگان را پر کنید تا متخصصان ما در بالدانو در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و راهنمایی‌های لازم را در اختیار شما قرار دهند.

اطلاعات خود را برای مشاوره وارد کنید. مشاوران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.
{{service.error}}
{{fullName.error}}
{{phone.error}}
{{error}}
فهرست مطالب

  نحوه دریافت وقت سفارت آلمان

  درگاه رزرو نوبت سایت سفارت آلمان فقط یک بار در هفته باز می‌شود؛‌ به‌ همین دلیل برای دریافت وقت سفارت آلمان باید سایت کارگزاری این کشور را دائم زیر نظر داشته باشید تا پیش از پرشدن درخواست‌ها، موفق به دریافت وقت سفارت آلمان شوید. 

  چگونگی دریافت وقت سفارت آلمان پیچیده نیست و باید به‌صورت آنلاین اقدام کرد. برای دریافت وقت سفارت آلمان برای ویزاهای توریستی، دانشجویی و کاری باید از سایت ویزامتریک استفاده کنید. وقت سفارت آلمان برای ثبت اطلاعات بیومتریک است و به مصاحبه با افسر سفارت نیاز نیست. برای دریافت وقت سفارت آلمان در راستای اهدافی به‌جز موارد ذکرشده، باید به‌طور مستقیم از سفارت آلمان وقت بگیرید. 

  نحوه دریافت وقت ویزامتریک برای سفارت آلمان

  نحوه دریافت وقت ویزامتریک برای سفارت آلمان به این شکل است که متقاضی باید به‌صورت آنلاین اقدام کند. سایت ویزامتریک سرویس‌های مختلفی را در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد و در زمان آن‌ها صرفه‌جویی می‌کند. برخی از سرویس‌های ویزامتریک عبارت‌اند از:‌ سرویس VIP، ارسال پاسپورت با پست و سرویس اطلاع‌رسانی با پیامک، ایمیل و تلفن. متقاضیان باید حداکثر سه ماه قبل از زمان سفر خود، وقت ویزامتریک برای سفارت آلمان دریافت کنند و زودتر از آن امکان‌‌پذیر نیست. 

  مدارک لازم برای دریافت وقت سفارت آلمان

  مدارک لازم برای دریافت وقت سفارت آلمان شامل پاسپورت و شماره کارت و تاریخ پرداخت هزینه رزرو نوبت سفارت است. بخش اصلی مدارک لازم برای دریافت وقت سفارت آلمان به مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای شنگن مربوط می‌شود که باید در روز تعیین‌شده همراه خود داشته باشید. 

  مدارک لازم برای مراجعه به سفارت آلمان در زمان مشخص شده به شرح زیر است:

  • فرم تکمیل شده درخواست ویزای شنگن
  • گذرنامه‌های قبلی و گذرنامه فعلی با حداقل ۶ ماه اعتبار
  • دو قطعه عکس ۳٫۵ در ۴٫۵ (پس‌زمینه سفید)
  • مدارک مربوط به تمکن مالی 
  • مدارک شغلی یا تحصیلی
  • بیمه مسافرتی (پوشش بیمه مسافرتی حداقل ۳۰هزار یورو)
  • تاییدیه رزرو هتل (در صورت نداشتن دعوت‌نامه)
  • گواهی ازدواج (در صورت تاهل)

  وجود هرگونه نقص در مدارک ممکن است به ردشدن درخواست شما منجر شود. به همین دلیل برای صرفه‌جویی در زمان، مدارک را به‌طور کامل ارائه دهید. برای انواع ویزای کوتاه‌مدت شنگن ممکن است مدارک دیگری نیاز باشد که با مراجعه به سایت رسمی سفارت آلمان و ویزامتریک می‌توانید از جزئیات آن‌ها مطلع شوید. 

  مراحل دریافت وقت سفارت آلمان

  1. پرداخت هزینه وقت سفارت به حساب ویزامتریک
  2. ثبت‌نام در سایت با واردکردن شماره کارت و تاریخ پرداخت پس از یک روز کاری
  3. واردکردن اطلاعات شخصی مانند نام، تاریخ تولد و شماره پاسپورت
  4. رزرو وقت سفارت آلمان از سایت ویزامتریک (ورود به بخش‌های روش‌های درخواست رویداد و رزرو وقت ملاقات)
  5. دریافت ایمیل تاییدیه رزرو وقت سفارت آلمان
  6. مشاهده یا تغییر وقت رزرو از بخش «تغییر تاریخ قرار ملاقات» سایت ویزامتریک

  هزینه دریافت وقت سفارت آلمان

  هزینه دریافت وقت سفارت آلمان به نوع درخواست متقاضی بستگی دارد. متقاضیان رزرو وقت سفارت آلمان برای ویزای توریستی و تحصیلی باید مبلغ یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و برای رزرو وقت تایید مدارک مبلغ یک میلیون تومان واریز کنند. این مبلغ پس از حضور در قرار ملاقات و ثبت اطلاعات بیومتریک به حساب متقاضی بازگردانده می‌شود.

  بخشی از هزینه دریافت وقت سفارت آلمان مربوط به هزینه های خدمات ویزامتریک سفارت آلمان است. می‌توانید برای حداکثر ۶ نفر به‌صورت گروهی وقت ویزامتریک رزرو کنید و هزینه‌ها را به‌صورت یک‌جا بپردازید. 

  هزینه های خدمات ویزامتریک سفارت آلمان

  هریک از خدمات ویزامتریک سفارت آلمان هزینه‌های جداگانه‌ای دارد. در جدول زیر به هزینه های خدمات ویزامتریک سفارت آلمان اشاره کرده‌ایم.

  انواع خدمات ویزامتریکهزینه خدمات ویزامتریک
  خدمات عادی۳۰ یورو
  خدمات VIP۷۵ یورو
  عکس بیومتریک۸ یورو به‌ازای هر نفر
  پرکردن فرم درخواست۱۰ یورو به‌ازای هر نفر
  خدمات فکس، فتوکپی و چاپصفحه‌ای ۳۰ سنت
  خدمات اطلاع‌رسانیایمیل رایگان

  پیامک (هر پیام ۱ یورو)

  تلفن (هر تماس ۳ یورو)

  تحویل پاسپورت توسط پیک۹ یورو به‌ازای هر نفر
  رزرو وقت تحصیلییک میلیون و ۳۰۰هزار تومان (بازگردانده می‌شود.)
  تایید اصل مدارک۳۰ یورو
  تایید کپی مدارک۲۵ یورو
  رزرو وقت تایید مدارکیک میلیون تومان (بازگردانده می‌شود.)

  اخذ وقت سفارت آلمان چقدر طول می‌کشد؟

  مدارک دریافت‌شده از دفتر ویزامتریک به سفارت آلمان ارسال می‌شوند. بررسی مدارک در سفارت آلمان حداکثر ۴۵ روز کاری زمان می‌برد. در صورت نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر از متقاضی، مدت‌زمان پردازش بیشتر می‌شود. برای ارسال مدارک خود به فصل تعطیلات آلمان توجه داشته باشید.

   مدت‌زمان اخذ وقت سفارت آلمان در حال حاضر به‌طور دقیق مشخص نیست، اما توصیه می‌شود که سایت ویزامتریک را به‌طور مداوم چک کنید تا بتوانید وقت سفارت آلمان را در زودترین زمان ممکن دریافت کنید.

  لغو وقت سفارت آلمان

  لغو وقت سفارت آلمان از طریق سایت ویزامتریک و ورود به بخش لغو و تغییر زمان و تاریخ قرار ملاقات امکان‌پذیر است. اگر تا سه روز قبل از قرار ملاقات اقدام به لغو وقت سفارت آلمان کنید، هزینه پرداخت‌شده به حساب شما بازگردانده می‌شود. 

  در صورت پرنکردن فرم عودت و حضورنیافتن در قرار ملاقات تعیین‌شده، مبلغ اولیه پرداختی به حساب شما بازگردانده نمی‌شود و باید مجدداً زمان دیگری را برای ملاقات تعیین کنید. 

   آدرس سفارت آلمان در تهران

  • آدرس سفارت آلمان در تهران:

   چهارراه استانبول، خیابان فردوسی، بین بهارستان و جمهوری، بالاتر از کوچه برلن 

  شماره تماس: ۳۹۹۹۰۰۰۰ 

  • بخش حقوقی و کنسولی جدید سفارت آلمان در تهران:

  خیابان بخارست، خیابان هشتم، پلاک ۷، ساختمان آرین 

  شماره تماس: ۸۸۷۵۷۵۶۱، ۸۸۷۵۷۵۶۲، ۸۸۷۵۷۵۶۳، ۸۸۷۵۷۵۵۱، ۸۸۷۵۷۵۵۲ 

  متقاضیان برای پیگیری و درخواست ویزای ملی شنگن و ارائه مدارک خود می‌توانند به دو آدرس ذکرشده مراجعه کنند. سفارت آلمان در روزهای کاری یک‌شنبه تا پنج‌شنبه از ساعت ۶:۴۵ تا ۱۴:۳۰ پاسخگوی مراجعان است. 

  آدرس و تلفن ویزامتریک

  دفتر رسمی شرکت ویزامتریک در تهران، خیابان بهشتی، خیابان خالد اسلامبولی وزرا، نبش خیابان ۲۱، پلاک ۱۳۷، ساختمان شیراز، طبقه اول قرار دارد.

  شماره تلفن ویزامتریک ۸۸۷۰۰۳۴۳ و کد پستی آن ۱۵۱۳۹۳۳۱۳۴ است.

  متقاضیان از طریق شماره تلفن ذکرشده می‌توانند برای پیگیری کارهای درخواست ویزا از روزهای یک‌شنبه تا پنج‌شنبه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۶:۳۰ و برای تحویل پاسپورت از ساعت ۸ تا ۱۷ با شرکت ویزامتریک ارتباط برقرار کنند. 

  جمع‌بندی

  شرکت کارگزاری ویزامتریک به‌صورت رسمی از طرف سفارت آلمان در ایران تشکیل شده است. متقاضیان دریافت ویزای آلمان می‌توانند وقت سفارت آلمان را به‌‌صورت آنلاین از طریق سایت ویزامتریک تعیین کنند. پردازش مدارک و اعلام نتیجه نهایی بر عهده سفارت آلمان است و شرکت ویزامتریک در این میان فقط مانند واسطه عمل می‌کند. ویزامتریک مدارک لازم را از شما دریافت کرده و آن را در اختیار سفارت آلمان قرار می‌دهد تا نتیجه نهایی را اعلام کنند.

  متخصصان ما در موسسه مهاجرتی بالدانو با چگونگی دریافت وقت سفارت آلمان آشنایی کامل دارند و می‌توانند به سوالات شما در این زمینه پاسخ دهند. برای دریافت راهنمایی‌های لازم با ما در تماس باشید.

  سوالات کاربران درباره وقت سفارت آلمان

  اخذ وقت سفارت آلمان چقدر طول می‌کشد؟
  زمان دقیق اخذ وقت سفارت آلمان مشخص نیست، اما توصیه می‌کنیم که سایت ویزامتریک را بررسی کنید تا در سریع‌ترین زمان ممکن وقت بگیرید.
  هزینه دریافت وقت سفارت آلمان چقدر است؟
  هزینه دریافت وقت سفارت آلمان یک میلیون و ۳۰۰هزار تومان است که پس از حضور در ملاقات و ارائه مدارک به شما بازگردانده می‌شود.
  مدارک لازم برای دریافت وقت سفارت آلمان چیست؟
  مدارک لازم برای دریافت وقت سفارت آلمان عبارت‌اند از: پاسپورت، شماره کارت و تاریخ پرداخت هزینه وقت سفارت.
  آیا می‌توان در صورت ارسال ناقص مدارک به ویزامتریک، نواقص پرونده را برطرف کرد؟
  بله. در صورت ارسال ناقص مدارک به ویزامتریک می‌توانید نواقص پرونده را برطرف کنید، اما مدت‌زمان پردازش مدارک ممکن است بیشتر طول بکشد.
  آیا در صورت مراجعه‌نکردن در روز قرار ملاقات به سفارت، هزینه درخواست وقت سفارت به شما عودت داده می‌شود؟
  اگر سه روز پیش از قرار ملاقات فرم عودت را پر کنید، در صورت مراجعه‌نکردن در روز قرار ملاقات به سفارت، هزینه درخواست وقت سفارت به شما عودت داده می‌شود.
  چگونه وقت سفارت آلمان بگیریم؟
  می‌توانید از طریق سایت ویزامتریک و به‌صورت آنلاین وقت سفارت آلمان بگیرید.
  کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شماهستند
  021-43859