وقت سفارت ایتالیا

دریافت وقت سفارت ایتالیا از طریق کارگزاری ویزامتریک انجام می‌شود. مراحل گرفتن وقت سفارت ایتالیا ازطریق کارگزاری ویزامتریک به‌صورت آنلاین انجام می‌شود. 

مشاوره تلفنی
2024/3/c85564c3-8feb-47cf-b9ac-ea71a99310b3.jpg

مشاوره دریافت وقت سفارت ایتالیا

کارگزاری ویزامتریک وظیفه دادن وقت سفارت ایتالیا را به متقاضیان دریافت انواع ویزاهای ایتالیا برعهده دارد. متقاضیان به‌صورت آنلاین و ازطریق وبسایت ویزامتریک می‌توانند نسبت به رزرو وقت اقدام کنند. با وجود کارگزاری ویزامتریک، دریافت وقت سفارت ایتالیا ساده‌تر از قبل شده است. 

متخصصان ما در موسسه مهاجرتی بالدانو با روش‌های دریافت وقت سفارت ایتالیا کاملا آشنا هستند و می‌توانند شما را در این زمینه راهنمایی کنند. با دریافت مشاوره از متخصصان بالدانو، می‌توانید زودترین وقت ممکن برای حضور در سفارت ایتالیا را دریافت کنید.

برای مشاوره دریافت وقت سفارت ایتالیا، کافی است فرم مشاوره را تکمیل کنید تا متخصصان بالدانو در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و به سوال‌هایتان جواب دهند.

اطلاعات خود را برای مشاوره وارد کنید. مشاوران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.
{{service.error}}
{{fullName.error}}
{{phone.error}}
{{error}}
فهرست مطالب

  نحوه دریافت وقت سفارت ایتالیا

  هنگام دریافت وقت سفارت ایتالیا، بهتر است به روزهای تعطیل سفارت ایتالیا در ایران توجه کنید.

  دریافت وقت سفارت ایتالیا از ۲ طریق انجام می‌شود:

  ۱. مراجعه به وبسایت سفارت ایتالیا: این روش به‌دلیل حجم زیاد متقاضیان و باز‌شدن درگاه به‌مدت محدود سخت و ممکن است موفق نشوید وقت سفارت را دریافت کنید

   ۲. مراجعه به وبسایت کارگزاری ویزامتریک: از ۱۶جولای۲۰۲۳ دردسترس متقاضیان قرار گرفته و فرایند درخواست و پیگیری ویزا را ساده‌تر از قبل کرده است. 

  ویزامتریک کارگزاری سفارت ایتالیا در ایران است که متقاضیان ویزاهای توریستی و ملی می‌توانند از این طریق وقت سفارت ایتالیا را دریافت کنند.

  نحوه دریافت وقت ویزامتریک برای سفارت ایتالیا به‌صورت آنلاین است. یک روز پس از واریز هزینه رزرو وقت ویزامتریک برای سفارت ایتالیا، می‌توانید در وبسایت فرم مرتبط را تکمیل کنید و رزرو وقت را انجام دهید. امکان رزرو وقت ویزامتریک برای سفارت ایتالیا به‌صورت عادی و ویژه Premium‌ و PRIME وجود دارد. 

  وقت‌های عادی و ویژه ازلحاظ بررسی مدارک تفاوتی با یکدیگر ندارند و با رزرو وقت ویژه در صف انتظار نخواهید بود. متقاضیانی که می‌خواهند در زمان‌‌های غیراداری (۷ تا ۸ صبح و ۱۷ تا ۱۸ عصر) به کارهایشان رسیدگی شود، می‌توانند از رزرو وقت PRIME استفاده کنند. 

  مدارک لازم برای دریافت وقت سفارت ایتالیا

  برای دریافت وقت سفارت ایتالیا به عکس واضح و اسکن صفحات پاسپورت نیاز است.

  در زمان مراجعه به سفارت باید مدارک عمومی دریافت ویزا را همراه داشته باشید. مدارک موردنیاز هر ویزا ممکن است در جزئیات متفاوت باشند؛ اما معمولا مدارک لازم برای دریافت ویزای ایتالیا از‌این‌قرارند:

  • فرم تکمیل‌شده درخواست ویزا
  • ۲ قطعه عکس ۳ در ۴
  • گذرنامه با حداقل ۶ ماه اعتبار و ۲ صفحه خالی
  • پرینت نوبت دریافت‌شده از وبسایت کنسولگری یا کارگزاری
  • گردش حساب ۳ماهه اخیر برای نشان‌دادن تمکن مالی
  • ارائه مدارک تحصیلی برای دریافت ویزای تحصیلی
  • ارائه مدارک مربوط به هتل و اسکان برای ویزای توریستی
  • ارائه مدارک وضعیت شغلی برای ویزای کاری
  • بیمه‌نامه مسافرتی

  فراموش نکنید که تمامی مدارک باید به زبان‌های انگلیسی و ایتالیایی ترجمه شده باشند.

  مراحل دریافت وقت سفارت ایتالیا

  1. واریز هزینه رزرو وقت به حساب ویزامتریک (بازگردانده می‌شود)
  2. تعیین رزرو وقت ازطریق وبسایت یک روز پس از واریز هزینه
  3. واردکردن شماره کارت و تاریخ پرداخت در قسمت رزرو قرار ملاقات
  4. تکمیل‌کردن فرم مربوط به اطلاعات شخصی
  5. دریافت ایمیل تایید

  درصورتی‌که هزینه رزرو وقت را به‌صورت حواله بانکی پرداخت کرده‌اید، رسید آن را به آدرس ایمیل irancustomersupport@visametric.com ارسال کنید. 

  هزینه دریافت وقت سفارت ایتالیا

  هزینه دریافت وقت سفارت ایتالیا به نوع درخواست متقاضی نیز بستگی دارد. هزینه دریافت وقت سفارت ایتالیا برای اخذ ویزای توریستی مبلغ ۱میلیون و ۵۰۰هزار تومان و ویزای ملی ۱میلیون و ۴۰۰هزار تومان و تاییدیه مدارک ۱میلیون و ۱۰۰هزار تومان است.

  پس از حضور در کارگزاری و انجام کارها، هزینه‌های دریافت‌شده به متقاضی بازگردانده می‌شوند.

  درصورت رزرو وقت اختصاصی سفارت ایتالیا، باید هزینه بیشتری (حدود ۵۰ یورو) پرداخت کنید.

  هزینه های خدمات ویزامتریک سفارت ایتالیا

  کارگزاری ویزامتریک در ازای ارائه هریک از خدمات هزینه جداگانه‌ای دریافت می‌کند. هزینه‌ های خدمت ویزامتریک سفارت ایتالیا عبارت‌اند از:

  نوع خدمات ویزامتریک سفارت ایتالیاهزینه خدمات ویزامتریک سفارت ایتالیا
  خدمات اختصاصی۸۰ یورو
  تخصیص باجه به شخص۳۲ یورو
  تکمیل نقص مدارک پرونده‍‍۱۶ یورو
  سرویس PRIME۳۲٫۷۰ یورو
  خدمات کپی و پرینت و چاپ۰٫۲۷ یورو
  تماس تلفنی برای اطلاع از وضعیت پرونده۳ یورو
  پست تضمینی۱۶٫۳۵ یورو
  پست مدارک ۱۰ِ۹۰ یورو
  سرویس کمک‌رسانی۳۵ یورو

  اخذ وقت سفارت ایتالیا چقدر طول می‌کشد؟

  مدت‌زمان اخذ وقت سفارت ایتالیا به‌طور دقیق مشخص نیست. پس از ثبت‌نام در وبسایت ویزامتریک، در فهرست انتظار قرار می‌گیرید. معمولا مدت‌زمان دریافت وقت سفارت ایتالیا بین ۲ تا ۱۴ روز است. گاهی اوقات ممکن است این مدت تا ۵۰ روز طول بکشد.

  لغو وقت سفارت ایتالیا

  از اکتبر۲۰۲۲، دیگر امکان لغو وقت سفارت ایتالیا وجود ندارد و فقط می‌توانید زمان تعیین‌شده را تغییر دهید. این موضوع درباره انواع ویزاهای ملی و شینگن و تایید مدارک صدق می‌کند. برای تعیین زمان وقت سفارت ایتالیا در وبسایت ویزامتریک، باید اطلاعاتی مانند شماره پاسپورت و تاریخ تولد و نوع درخواست را وارد کنید. پس از درج این اطلاعات و طی‌کردن مراحل خواسته‌شده، می‌توانید وقت جدید را تعیین کنید. اطلاعات مربوط به وقت جدید تعیین‌شده ازطریق ایمیل دراختیارتان قرار می‌گیرد. درمجموع یک بار و ۷۲ ساعت پیش از قرار ملاقات، می‌توانید زمان قرار را تغییر دهید. 

  اگر در زمان تعیین‌شده در کارگزاری ویزامتریک حضور پیدا نکنید، به‌مدت ۶۰ روز امکان دریافت وقت سفارت برایتان وجود نخواهد داشت. در وبسایت ویزامتریک پس از انجام واریزی و پیش از تعیین وقت، می‌توانید وقت خود را لغو کنید؛ اما پس از اعلام زمان، امکان لغو وقت سفارت ایتالیا وجود ندراد.

   آدرس سفارت ایتالیا در تهران

  سفارت ایتالیا در تهران، خیابان جردن، خیابان نلسون ماندلا (بولوار آفریقای سابق)، بن‌بست فرزان شرقی، پلاک ۱۵ واقع شده است. شماره تماس سفارت ایتالیا در تهران ۰۲۱۸۸۱۹۰۱۶۰ و روزهای کاری آن یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت ۸ تا ۱۳ است.

  آدرس ویزامتریک

  آدرس ویزمتریک عبارت است از: تهران، خیابان بهشتی، خیابان خالد اسلامبولی (خیابان وزرا )، نبش خیابان بیست‌و‌یکم، ساختمان شیراز، شماره ۱۳۷، طبقه ۱.

  متقاضیان می‌توانند روزهای یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۶:۳۰ به ویزامتریک مراجعه کنند.

  متقاضیان دریافت وقت سفارت ایتالیا می‌توانند ازطریق شماره تلفن ۰۲۱۸۸۷۰۰۳۴۳ با کارگزاری ویزامتریک در ارتباط باشند و درخواست خود را پیگیری کنند.

  جمع‌بندی

  متقاضیان دریافت انواع ویزای ایتالیا ازطریق کارگزاری ویزامتریک می‌توانند وقت خود را به‌صورت آنلاین تعیین کنند. آنان باید توجه کنند که در قرار تعیین‌شده حتما حضور پیدا کنند؛ وگرنه به‌مدت ۶۰ روز امکان تعیین مجدد قرار برایشان وجود نخواهد داشت.

  متخصصان ما در موسسه مهاجرتی بالدانو به افراد زیادی در دریافت وقت سفارت ایتالیا کمک کرده‌اند. برای دریافت راهنمایی‌های بیشتر در این زمینه، با ما در تماس باشید.

  سوالات کاربران درباره وقت سفارت ایتالیا

  اخذ وقت سفارت ایتالیا چقدر طول می‌کشد؟
  اخذ وقت سفارت ایتالیا معمولا بین ۲ تا ۱۴ روز طول می‌کشد.
  هزینه دریافت وقت سفارت ایتالیا چقدر است؟
  هزینه دریافت وقت سفارت ایتالیا برای دریافت ویزای توریستی مبلغ ۱میلیون و ۵۰۰هزار تومان و ویزای ملی ۱میلیون و ۴۰۰هزار تومان و تاییدیه مدارک ۱میلیون و ۱۰۰هزار تومان است. هزینه‌های دریافت‌شده پس از حضور در کارگزاری و انجام کارها، به متقاضی بازگردانده می‌شوند.
  مدارک لازم برای دریافت وقت سفارت ایتالیا چیست؟
  برای دریافت وقت سفارت ایتالیا به عکس واضح و اسکن صفحات پاسپورت نیاز است.
  درصورت ارسال ناقص مدارک به ویزامتریک، آیا می‌توان نواقص پرونده را برطرف کرد؟
  درصورت ارسال ناقص مدارک به ویزامتریک، می‌توانید نواقص پرونده را برطرف کنید؛ اما مدت‌زمان پردازش درخواست شما بیشتر خواهد شد.
  آیا درصورت مراجعه‌نکردن در روز قرار ملاقات به سفارت، هزینه درخواست وقت سفارت عودت داده می‌شود؟
  خیر، در‌صورت مراجعه‌نکردن در روز قرار ملاقات به سفارت، هزینه درخواست وقت سفارت به شما عودت داده نمی‌شود.
  آیا وقت سفارت فوری برای ویزای ایتالیا در‌حال‌حاضر صادر می‌شود؟
  خیر، در‌حال‌حاضر وقت سفارت فوری برای ویزای ایتالیا صادر نمی‌شود.
  چگونه وقت سفارت ایتالیا بگیریم؟
  ازطریق وبسایت ویزامتریک می‌توانید به‌صورت آنلاین وقت سفارت ایتالیا را بگیرید.
  کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شماهستند
  021-43859