وکیل مهاجرت به استرالیا

وکیل مهاجرت به استرالیا فردی باتجربه و برخوردار از دانش کافی در‌زمینه مهاجرت و دارنده مجوز رسمی از سازمان مهاجرت و شهروندی استرالیا است. این فرد با مشاوره دقیق و حرفه‌ای، نقش مهمی در انتخاب مسیر مناسب مهاجرت به استرالیا ایفا می‌کند.

مشاوره تلفنی
2024/4/0061b95f-b81b-43d7-8791-279f33868438.jpg

مشاوره با وکیل مهاجرت به استرالیا

استرالیا به‌دلیل بهره‌مندی از اقتصاد پویا و کیفیت مطلوب زندگی و فرصت‌‌های شغلی بسیار، از مقاصد مهاجرتی محبوب در جهان است؛ اما درمقایسه‌با دیگر کشورهای مهاجرپذیر، قوانین سخت‌تری دارد. به‌همین‌دلیل، وکیل مهاجرت به استرالیا باید بر قوانین جدید مهاجرت به این کشور مسلط باشد.

انتخاب وکیل حرفه‌ای و باسابقه در‌زمینه مهاجرت به استرالیا بهترین کاری است که متقاضیان می‌توانند برای رسیدن به اهدافشان انجام دهند. مشاوره با وکیل مهاجرت به استرالیا از خدمات تخصصی موسسه مهاجرتی بالدانو است.

در‌صورتی‌که درزمینه مهاجرت به استرالیا به راهنمایی حقوقی نیاز دارید، کافی است فرم مشاوره رایگان را تکمیل کنید تا کارشناسان ما در بالدانو در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و راهنمایی‌تان کنند.

اطلاعات خود را برای مشاوره وارد کنید. مشاوران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.
{{service.error}}
{{fullName.error}}
{{phone.error}}
{{error}}
فهرست مطالب

  چرا به وکیل مهاجرت به استرالیا نیاز دارید؟

  کشور استرالیا بنا به دلایلی مانند شرایط اقتصادی و اجتماعی مناسب، فرصت‌های شغلی متعدد و منعطف، امکانات درمانی و پزشکی عالی، امکانات آموزشی برتر، فرهنگ غنی، جامعه چند‌فرهنگی، آب‌وهوای مطبوع و مناظر طبیعی زیبا به یکی از مقاصد مهاجرتی محبوب در سرتاسر دنیا تبدیل شده است. استرالیا ویزاهای متنوعی را در حوزه‌هایی اعم از کاری و تحصیلی و سرمایه‌گذاری صادر می‌کند.

  مهاجرت به استرالیا فرایندی سخت و پیچیده‌ است؛ اما کمک‌گرفتن از وکیل باتجربه و متخصص در‌زمینه مهاجرت به این کشور قبل از هر اقدامی می‌تواند احتمال موفقیت متقاضی را افزایش چشمگیری دهد و مسیر را برای اخذ ویزای استرالیا تسهیل کند.

  به‌بیان بهتر، از‌آنجا‌که وکیل مهاجرت به استرالیا افزون‌بر قوانین بین‌الملل درزمینه قوانین به‌روز مهاجرت به کشور مذکور تخصص دارد و عمدتا مشاوره‌های دقیقی برای طی‌کردن فرایند‌‌های مهاجرتی ارائه می‌دهد، بهره‌مندی از کمک او علاقلانه‌ترین تصمیم است.

  وکیل مهاجرت به استرالیا در همه مراحل درکنار متقاضی است و در جمع‌آوری مدارک لازم و تکمیل فرم‌ها و درخواست‌ها و تحویل به‌موقع مستندات به او کمک می‌کند.

  دلایل نیاز به وکیل مهاجرت به استرالیا عبارت‌اند از:

  • آگاهی وکیل مهاجرتی به استرالیا از جدیدترین مقررات مهاجرتی و تغییرات قوانین این کشور
  • بررسی شرایط و درخواست هر متقاضی به‌وسیله وکیل مهاجرت به استرالیا
  • دراختیار قراردادن شرایط کلی مهاجرت به استرالیا و پیشنهاد‌ بهترین و مناسب‌ترین مسیر مهاجرت و دریافت ویزای این کشور
  • مشاوره با وکیل مهاجرت به استرالیا درباره موضوعاتی مانند فرایند مهاجرت و روش‌های آسان و سریع برای درخواست ویزای این کشور
  • جلوگیری از اقدامات اشتباه متقاضی
  • آگاهی متقاضی از موانع و مشکلات موجود در مهاجرت و درنتیجه اخذ تصمیمات واقع‌بینانه و انجام اقدامات عاقلانه‌

  ویژگی های وکیل مهاجرت به استرالیا

  وقتی می‌خواهید برای مهاجرت به استرالیا از وکیل مشاوره بگیرید، باید بدانید که بهترین وکیل مهاجرت به استرالیا چه ویژگی‌هایی دارد. ویژگی های وکیل مهاجرت به استرالیا باید قانع‌کننده باشند؛ به‌طوری‌که به‌عنوان موکل بتوان به او اعتماد کرد و از او راهنمایی حقوقی مناسبی گرفت.

  در‌واقع، وکیل مهاجرت به استرالیا برای موفقیت و ارائه خدمات حرفه‌ای وکالتی، باید ویژگی‌ها زیر را داشته باشد:

  • عضویت رسمی در کانون وکلای کشور استرالیا
  • داشتن دفتر ثبت قانونی در ایران به‌منظور نظارت دقیق بر روند کاری موکلان خود
  • بهره‌مندی از تخصص در قانون‌ها و سیاست‌های مهاجرتی کشور استرالیا
  • داشتن سابقه و تجربه در راهنمایی مهاجران کشور استرالیا
  • برخوردار از پرونده‌های مهاجرتی مشابه و موفق
  • تبحر در برقراری ارتباط موثر و ارائه راهکارهای حقوقی مناسب
  • برخوردار از صداقت و قدرت پاسخ‌گویی مفید و موثر
  • در عین درنظر‌گرفتن اهمیت حق‌الوکاله، کمک به موفقیت پرونده متقاضی و حل مشکلات او بدون توجه به منافع شخصی
  • بهره‌مندی از توانایی حل مسائل حقوقی و مشکلات پیش‌بینی‌نشده‌
  • ارائه‌ندادن نتیجه و تضمین خاص به متقاضی

  معیارهای انتخاب وکیل مهاجرت به استرالیا

  انتخاب وکیل مهاجرت به استرالیا می‌تواند در موفقیت متقاضی در این فرایند نقش تعیین‌کننده‌ای ایفا کند و با تخصص و تجربه خود در قوانین مهاجرتی استرالیا، به او در انتخاب مسیر مناسب مهاجرت به این کشور و جمع‌آوری مدارک مورد‌نیاز و در‌نهایت پیگیری صحیح روند پرونده کمک کند.

  معیارهای انتخاب وکیل مهاجرت به استرالیا بدین‌شرح‌اند:

  • تخصص و دانش در حوزه قوانین مهاجرتی
  • داشتن تجربه و پرونده‌های مشابه و موفق
  • مسئولیت‌پذیری و پاسخ‌گویی
  • مهارت‌های ارتباطی موثر
  • حق‌الوکاله معقول و منصفانه

  در‌ادامه، هریک از این معیارها توضیح می‌دهیم.

  تخصص و دانش در حوزه قوانین مهاجرتی

  در میان وکلای مهاجرت به استرالیا، باید وکیلی را انتخاب کرد که تخصص و دانش کافی در حوزه قوانین مهاجرتی را داشته باشد. وکیل مهاجرتی بهره‌مند از این معیار با قوانین و مقررات به‌روز مهاجرت به کشور استرالیا آشنا و به سیاست‌های مهاجرتی دولت آن مسلط است.

  وکیلی که زمینه تخصصی‌اش رسیدگی به پرونده‌‌های تجدید‌نظرخواهی یا اخراج مهاجران است، در حوزه قوانین و مقررات مهاجرتی، اداری، شهروندی و حقوق بشر نیز تخصص کافی دارد و به متقاضی کمک می‌کند تا از این تخصص مطمئن شود.

  بنابراین، متقاضی قبل از انتخاب وکیل مهاجرت به استرالیا، باید به‌دقت تحقیق کند و از چندین وکیل مختلف در این زمینه مشاوره حقوقی بگیرد تا بتواند آگاهانه‌تر تصمیم بگیرد. همچنین، باید مطمئن شود وکیلی که انتخاب می‌کند، با نیازها و مهارت‌هایش سازگار است و در رسیدن به هدفش از مهاجرت به کشور استرالیا، قوانین و مقررات مربوط به آن شیوه خاص را مبنا قرار می‌دهد.

  داشتن تجربه و پرونده‌های مشابه و موفق

  داشتن تجربه و پرونده‌های مشابه و موفق درزمینه مهاجرت به استرالیا می‌تواند معیار مهمی برای انتخاب وکیل مهاجرتی باشد. درواقع، این معیار تخصص حقوقی و تجربه و تبحر وکیل مهاجرتی به استرالیا در استفاده‌ از قوانین مهاجرتی به‌نفع موکلانش را نشان می‌دهد و می‌تواند کمک بسزایی برای متقاضیان و خانواده‌های آنان در این فرایند پیچیده و اغلب دشوار باشد.

  متقاضی باید وکیل مهاجرت به استرالیا را با درنظرگرفتن شرایط و اهداف مهاجرتی‌اش انتخاب کند. اگر وی قصد دارد به کشور استرالیا مهاجرت کند و برای انجام این کار می‌خواهد از یکی از شیوه‌های مهاجرتی مانند سرمایه‌گذاری یا تحصیلی یا کاری بهره‌مند شود، باید وکیلی را انتخاب کند که تجربه پرونده‌های مشابه و موفق در آن شیوه مهاجرتی را دارد.

  با اینکه هر پرونده مهاجرتی مجزا و منحصربه‌فرد است، تجربه و موفقیت قبلی به‌همراه سایر عوامل مهم، می‌تواند به متقاضی در انتخاب صحیح وکیل مهاجرت برای استرالیا کمک کند.

  مسئولیت‌پذیری و پاسخ‌گویی

  اگر به‌عنوان متقاضی ایرانی برای مهاجرت به استرالیا به راهنمایی حقوقی وکیل مهاجرتی نیاز دارید، در نحوه‌ انتخاب او باید معیار مسئولیت‌پذیری و پاسخ‌گویی را در نظر بگیرید؛ چراکه این انتخاب به دلایلی مانند ایرانی‌نبودن وکیل مهاجرت در اکثر مواقع و دور‌بودن او از متقاضی، اهمیت فراوانی دارد.

  در‌واقع، وکیل مهاجرت به استرالیا باید مسئولیت کامل پرونده مهاجرتی متقاضی را بپذیرد و دردسترس و پاسخ‌گوی تماس‌ها و ایمیل‌های او در زمان مناسب باشد. در‌ضمن، به‌صورت موثر و در اسرع وقت ازطریق جلسه‌های آنلاین به سوال‌ها و نگرانی‌های متقاضی جواب دهد.

  تمدید یا تبدیل ویزا و دریافت اقامت دائم یا تابعیت یا بروز مشکلاتی مانند ریجکتی درخواست ازجمله موانعی هستند که متقاضیان ممکن است با آن‌ها مواجه شوند. رفع این مشکلات از خدمات وکیل مهاجرت به استرالیا به‌‌شمار می‌آید و به هموار‌شدن این مسیر می‌تواند کمک بسزایی کند. فراموش نکنید که کار و زندگی وکیل انتخابی در شهر یا‌ استان مدنظر متقاضی امتیاز محسوب می‌شود.

  مهارت‌های ارتباطی موثر

  رفتار حرفه‌ای و مهارت‌های ارتباطی موثر از معیارهای اصلی انتخاب وکیل مهاجرت به استرالیا است و با این روش می‌تواند بهترین خدمات حقوقی را به متقاضی ارائه دهد. زمانی‌که وکیل بتواند ارتباط موثری با مهاجران و مقام‌های مهاجرتی در زمینه‌های مختلف و فرهنگ‌های متنوع برقرار کند، موجب تسهیل در فرایند پیچیده مهاجرت به استرالیا می‌شود.

  وکیل مهاجرت به کشور استرالیا باتوجه‌به ‌نیازها و هدف‌های متقاضی به‌دنبال ارائه بهترین و مناسب‌ترین راه‌‌ها برای رفع مشکلات متقاضی و دوری از روش‌های غیرقانونی و دردسرساز یا پیشنهادندادن تضمین خاص است تا آرامش خاطر متقاضی را برای مهاجرت به این کشور فراهم کند.

  حق‌الوکاله معقول و منصفانه

  از معیارهای مهمی است که باید در انتخاب وکیل مهاجرت به استرالیا مدنظر قرار داد، حق‌الوکاله معقول و منصفانه است. چنین وکیلی باید هزینه‌های خدمات حقوقی خود را به‌صورت عادلانه و منصفانه تعیین کند. این یعنی بسته‌ به نوع و پیچیدگی پرونده و زمان و تلاش موردنیاز و سطح تجربه و مهارتش، قیمتی معقول و منصفانه مشخص ‌کند و به متقاضی ارائه دهد.

  بنابراین، اعتبار و تجربه وکیل مهاجرت به استرالیا، سختی و پیچیدگی پرونده متقاضی، زمان صرف‌شده وکیل برای آن، خدمات ارائه‌شده وی و سایر عوامل در تعیین حق‌الوکاله و هزینه‌ها تاثیرگذارند. پس، ازآنجاکه در حرفه وکالت در امور مهاجرتی تقریبا نمی‌توان نرخ ثابتی برای همه پرونده‌ها در نظر گرفت، متقاضی می‌تواند با مقایسه انواع وکلای مهاجرت به استرالیا درزمینه هزینه‌ها و امکانات مختلف، وکیلی را انتخاب کند که با معیارهای او سازگار است.

  انواع خدمات وکیل مهاجرت به استرالیا

  وکیل مهاجرت به استرالیا می‌تواند در ارائه انواع خدمات حقوقی مرتبط با مهاجرت به این کشور به متقاضیان کمک کند.

  انواع خدمات وکیل مهاجرت به استرالیا عبارت‌اند از:

  • مشاوره اولیه و بررسی شرایط متقاضی مهاجرت
  • مشاوره اخذ ویزا
  • مشاوره اخذ اجازه اقامت، اقامت دائم و تابعیت استرالیا
  • حضور در مراجع اداری و قضایی به‌نمایندگی از متقاضی

  مشاوره اولیه و بررسی شرایط متقاضی مهاجرت

  مشاوره اولیه و بررسی شرایط متقاضی مهاجرت یکی از خدمات مهمی است که وکیل مهاجرت به استرالیا به او ارائه می‌دهد. در طول مشاوره اولیه، وکیل مهاجرت به استرالیا به حرف‌ها و خواسته‌های متقاضی با دقت گوش می‌دهد و اطلاعات لازم درباره وضعیت فعلی، هدف‌های مهاجرت، تخصص‌ها، تحصیلات، سابقه کاری و سایر جنبه‌های مرتبط با شرایط او را جمع‌آوری می‌کند. این اطلاعات به وکیل کمک می‌کند تا شرایط متقاضی را دقیق بررسی و بهترین راهکار مهاجرتی به کشور استرالیا را تعیین کند.

  متقاضیان مهاجرت به استرالیا در ۳ گروه زیر خلاصه می‌شوند:

  • متقاضیانی که با هدف ملحق‌شدن به یکی از اعضای خانواده‌شان به استرالیا مهاجرت می‌کنند.
  • متقاضیانی که در تصمیم خود، شیوه خاصی از مهاجرت را مدنظر گرفته‌اند.
  • متقاضیانی که نمی‌دانند چه روشی برای هدفشان مناسب‌تر و سریع‌تر و مقرون‌به‌صرفه‌تر است.

  یکی از خدمات وکیل مهاجرت به استرالیا بررسی شرایط هرکدام از این گروه‌ها است. در گروه اول و دوم، تمامی اقدامات و مراحل لازم برای پیوستن به خانواده و مهاجرت ازطریق روشی خاص مدنظر است و در گروه سوم، شرایط کلی مهاجرت به کشور استرالیا و دریافت بهترین نوع ویزا بررسی می‌شود.

  مشاوره اخذ ویزا

  از دیگر خدمات وکیل مهاجرت به استرالیا مشاوره اخذ ویزا است. در این خدمت، مشخصات و شرایط متقاضی و انواع ویزاهای مهاجرتی مختلف بررسی و باتوجه‌به تخصص‌ها و تجربه‌ها و هدف‌های او، سریع‌ترین گزینه و بهترین نوع ویزا پیشنهاد می‌شود.

  درحقیقت وکیل مهاجرت به استرالیا با بررسی شرایط هر متقاضی، در این مرحله مشخص می‌کند که آیا او بخت زیادی برای دریافت آن نوع ویزا دارد یا خیر. در‌صورت مناسب‌بودن، در گام‌های بعدی نوبت به تکمیل فرم درخواست ویزا و طی مراحل و جمع‌آوری مدارک موردنیاز برای اخذ آن نوع ویزا مدنظر می‌رسد که با راهنمایی وکیل مهاجرت به استرالیا انجام می‌گیرد. درضمن، وکیل متقاضی برای شرکت در مصاحبه حضوری در سفارت کشور استرالیا آماده می‌شود.

  مشاوره اخذ اجازه اقامت،‌ اقامت دائم و تابعیت استرالیا

  در‌صورتی‌که متقاضی به‌دنبال اخذ اجازه اقامت،‌ اقامت دائم و تابعیت استرالیا باشد، می‌تواند به‌واسطه فعالیت وکیل مهاجرت به استرالیا از این نوع مشاوره بهره‌مند شود و درباره نوع ویزای متناسب با شرایط خود اطلاعات دریافت کند. در‌ادامه، وکیل به او در جمع‌آوری مدارک موردنیاز و ثبت درخواست در مهلت مقرر کمک می‌کند.

  اگر متقاضی با رد‌شدن درخواست مواجه شود، وکیل متقاضی را برای تجدید‌نظرخواهی و انجام اقدامات مرتبط راهنمایی‌ می‌کند. حتی این امکان وجود دارد که وکیل به‌نمایندگی از متقاضی برای حل مشکلات پرونده با مقام‌های اداره مهاجرت کشور استرالیا مذاکره کند.

  بنابراین، مشاوره و راهنمایی وکیل مهاجرت به استرالیا در اخذ اجازه اقامت، اقامت دائم و تابعیت این کشور بسیار ارزشمند است و می‌تواند به متقاضی در دستیابی به اهداف مهاجرتی‌اش کمک شایانی کند.

  حضور در مراجع اداری و قضایی به‌ نمایندگی از متقاضی

  مشاوره و راهنمایی در انواع خدمات مانند درخواست ویزا، اجازه اقامت، اقامت دائم، تمدید ویزا، تبدیل ویزا یا درخواست تابعیت کشور استرالیا ازجمله خدماتی است که می‌توان از وکیل مهاجرت به استرالیا انتظار داشت. اگر درخواست متقاضی در هر‌کدام از موارد گفته‌شده به هر دلیلی رد شود یا او در طی مراحل و جمع‌آوری مدارک لازم برای تجدید‌نظرخواهی به راهنمایی نیاز داشت، وکیل مهاجرتی می‌تواند به‌نمایندگی از موکل خود در دادگاه‌ حضور پیدا و از حقوق او در‌مقابل دولت و اداره مهاجرت کشور استرالیا دفاع کند.

  گروه دیگری از مهاجران استرالیا پناهندگان هستند که پرونده‌های حساس‌تر و پیچیده‌تری دارند و در‌عین‌حال بیشتر به کمک وکلای مهاجرتی به استرالیا محتاج‌اند. برخی از وکلای مهاجرتی به استرالیا به بعضی از پناهندگان که توانایی پرداخت هزینه‌ها و حق‌الوکاله را ندارند، خدمات رایگان یا ارزان ارائه می‌دهند تا در مراجع قانونی و قضایی کشور استرالیا از حقوقشان دفاع کنند.

  نحوه تنظیم قرارداد با وکیل مهاجرت به استرالیا

  تنظیم قرارداد با وکیل مهاجرت به استرالیا مرحله‌ای مهم از مراحل همکاری متقاضی با وکیل است که برای حفظ حقوق و منافع هر دو طرف بسیار اهمیت دارد.

  نکات مهم مرتبط با نحوه تنظیم قرارداد با وکیل مهاجرت به استرالیا ازاین‌قرارند:

  • تفاوت در نحوه تنظیم قرارداد با وکیل مهاجرت به استرالیا باتوجه‌به شرایط و پرونده هر متقاضی
  • مشخص‌شدن هدف و ماهیت همکاری وکیل مهاجرت به استرالیا با موکل در متن قرارداد وکالت
  • مطالعه و بررسی دقیق متن قرارداد تنظیم‌شده با وکیل مهاجرت به استرالیا و سوال‌کردن در‌صورت داشتن هرگونه ابهام درباره مفاد و بندها و تبصره‌ها
  • امضای متن قرارداد تنظیم‌شده با وکیل مهاجرت به استرالیا به‌وسیله متقاضی یا موکل
  • ذکر خدمات وکیل مهاجرت به استرالیا و بازه زمانی انجام آن‌ها به‌صورت واضح و دقیق در قرارداد تنظیم‌شده
  • مشخص‌شدن مدت‌زمان دقیق اعتبار قرارداد وکالت در متن قرارداد
  • ذکر حق‌الوکاله توافق‌شده و تمام هزینه‌ها به‌صورت جداگانه در متن قرارداد وکالت
  • مشخص‌کردن نحوه و زمان پرداخت حق‌الوکاله و سایر هزینه‌ها
  • تعهد وکیل مهاجرت به استرالیا برای حفظ اطلاعات و مدارک موکل و نشان‌دادن آن‌ها فقط به مراجع قانونی با اجازه‌ متقاضی
  • برخورداری موکل از حق فسخ یک‌طرفه قرارداد وکالت درصورت عمل‌نکردن وکیل مهاجرت به استرالیا به تعهدهایش در زمان تعیین‌شده

  هزینه ‌وکیل مهاجرت به استرالیا

  از عوامل تاثیرگذار بر هزینه‌ مهاجرت به استرالیا می‌توان به نوع خدمات، شرایط خاص، پیچیدگی و هدف پرونده و تجربه و اعتبار وکیل اشاره کرد. به‌طور کلی، هزینه ‌وکیل مهاجرت به استرالیا شامل هزینه‌های مشاوره اولیه و بررسی شرایط متقاضی برای مهاجرت، مشاوره ویزا و بررسی مدارک متقاضی، هزینه‌های مربوط به اهداف پرونده مانند تکمیل پرونده برای اخذ ویزا‌، هزینه‌های قضایی درصورت مراجعه به مراجع اداری و قضایی به‌نمایندگی از متقاضی، تجدیدنظرخواهی و سایر هزینه‌ها است. ازآنجاکه هزینه‌ها در هر پرونده ممکن است متفاوت باشد، توصیه می‌کنیم که برای اطلاع دقیق از هزینه‌ ‌وکیل مهاجرت به استرالیا قبل از هر اقدامی با او صحبت کنید.

  پرداخت هزینه‌ای در قالب پیش‌پرداخت در سیستم همکاری برخی از وکلای مهاجرتی رایج و به‌معنای دریافت مبلغی از موکل یا متقاضی قبل از انجام خدمات وکالتی است. این روش از‌نظر اقتصادی برای همه متقاضیان مناسب نیست؛ حتی ممکن است درمجموع به افزایش هزینه‌های وکیل مهاجرتی به استرالیا منجر شود.

  مزایای حضور داشتن وکیل مهاجرتی به استرالیا

  مزایای حضور داشتن وکیل مهاجرتی به استرالیا عبارت‌اند از:

  • در‌صورتی‌که فرایند مهاجرت به استرالیا با حضور مشاوره وکیل انجام شود، تمام مراحل کامل و قانونی و بدون اشتباه پیش می‌رود.
  • حضور مشاوره وکیل مهاجرت به استرالیا باعث صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌‌های مهاجرت متقاضی می‌شود.
  • احتمال موفقیت در اخذ ویزا و اقامت یا تابعیت کشور استرالیا افزایش می‌یابد.
  • با حضور وکیل مهاجرتی به استرالیا، در فرایند مهاجرت پیشنهاد‌ها و راه‌حل‌های قانونی ارائه می‌شود.
  • آرامش و آسودگی خاطر متقاضی در تمام مراحل مهاجرت به استرالیا حفظ می‌شود.

  جمع‌بندی

  قانون‌ها و سیاست‌های مهاجرتی هر کشوری‌ وکیل متخصص و خبره خود را نیاز دارد که وکیل مهاجرتی به استرالیا نیز از این قاعده مستثنی نیست. حضور وکیل مهاجرتی به استرالیا در این فرایند، متقاضی را با سیستم مهاجرتی این کشور استرالیا و درمجموع جدید‌ترین قانون‌ها و رویه‌های مهاجرتی آنجا آشنا می‌کند.

  همچنین، متقاضی در مشاوره با ‌وکیل مهاجرت به استرالیا به متنوع‌ترین شیوه‌ها و قانونی‌ترین پیشنهاد‌ها و راه‌حل‌ها دسترسی خواهد داشت. به‌همین‌دلیل، درصورت ردشدن درخوا‌ست‌های متقاضی، با بهره‌مندی از خدمات مهم وکیل نگرانی معنایی نخواهد داشت.

  متقاضی برای انتخاب آگاهانه و اطلاع از هزینه‌های‌ وکلای مهاجرتی به استرالیا‌، می‌‌تواند از کارشناسان ما در موسسه مهاجرتی بالدانو کمک بگیرد. مشاوران ما اطلاعات کاملی در این زمینه ارائه می‌دهند و متعهدترین و مسئولیت‌پذیر‌ترین وکلا را پیشنهاد می‌کنند.

  سوالات کاربران درباره وکیل مهاجرت به استرالیا

  مزایای حضور داشتن وکیل مهاجرتی به استرالیا چیست؟
  مزایای حضور داشتن وکیل مهاجرتی به استرالیا ازاین‌قرارند: قانونی پیش‌رفتن مراحل مهاجرت، صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌‌های متقاضی، افزایش بخت موفقیت در اخذ ویزا و اقامت یا تابعیت کشور استرالیا و حفظ آرامش و امنیت متقاضی در تمام مراحل مهاجرت به این کشور.
  هزینه ‌وکیل مهاجرت به استرالیا چقدر است؟
  هزینه ‌وکیل مهاجرت به استرالیا در هر پرونده باتوجه‌به عوامل مختلفی مانند نوع خدمات، شرایط خاص، پیچیدگی و هدف پرونده و تجربه و اعتبار وکیل متفاوت است.
  برای انتخاب وکیل مهاجرت به استرالیا چه معیارهایی مهم‌اند‌؟
  در انتخاب وکیل مهاجرت به استرالیا معیارهایی مانند تخصص و دانش در حوزه قوانین مهاجرتی، داشتن تجربه و پرونده‌های مشابه و موفق، مسئولیت‌پذیری و پاسخ‌گویی، مهارت‌های ارتباطی موثر و حق‌الوکاله معقول و منصفانه از اهمیت بسیاری برخوردارند.
  انواع خدمات وکیل مهاجرت به استرالیا کدام‌اند؟
  وکیل مهاجرت به استرالیا می‌تواند در ارائه انواع خدمات حقوقی مرتبط مانند مشاوره اولیه و بررسی شرایط متقاضی مهاجرت، مشاوره اخذ ویزا، مشاوره اخذ اجازه اقامت،‌ اقامت دائم و تابعیت استرالیا و حضور در مراجع اداری و قضایی به‌‌نمایندگی از متقاضی به او کمک کند.
  کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شماهستند
  021-43859