وکیل مهاجرت به اسپانیا

داشتن وکیل مهاجرت به اسپانیا فرایند مهاجرت به این کشور را آسان‌تر و سریع‌تر می‌کند. برای انتخاب وکیل مهاجرت به اسپانیا، باید آگاهانه تصمیم گرفت و وکیلی را برگزید که معیارهای لازم را دارد و واقعا می‌تواند به متقاضی در طی‌کردن مسیر پیچیده مهاجرت کمک کند.

مشاوره تلفنی 021-43859
2024/3/e7755b09-1c56-4f7e-87e0-90dd9f25463f.jpg

مشاوره با وکیل مهاجرت به اسپانیا

مشاوره وکیل مهاجرت به اسپانیا برای انتخاب آگاهانه وکیل مهاجرت ضروری است. وکلای مهاجرت به اسپانیا ایرانی نیستند؛ به‌همین‌دلیل، انتخاب وکیل اسپانیایی برای ایرانیان از داخل ایران و اطمینان به او برای عقد قرارداد، سخت است و خطرهای زیادی هم دارد.

مشاوران ما در بالدانو اطلاعات لازم درباره انتخاب وکیل مهاجرتی اسپانیا را دارند و می‌توانند به شما در این مسیر کمک بسیاری کنند.

برای مشاوره درباره وکیل مهاجرت به اسپانیا و کسب اطلاعات بیشتر، فرم مشاوره رایگان را تکمیل کنید تا کارشناسان بالدانو در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

اطلاعات خود را برای مشاوره وارد کنید. مشاوران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.
{{service.error}}
{{fullName.error}}
{{phone.error}}
{{error}}
فهرست مطالب

  خدمات وکیل مهاجرت به اسپانیا

  وکلای مهاجرت به اسپانیا تمامی خدمات لازم برای مهاجرت به اسپانیا و اخذ ویزا، اقامت، شهروندی یا تابعیت این کشور را به متقاضیان ارائه می‌دهند. هر متقاضی براساس شرایط ویژه خود از خدمات وکلای مهاجرت استفاده می‌کند. در‌ادامه، انواع خدمات وکیل مهاجرت به اسپانیا را بررسی می‌کنیم.

  مشاوره اخذ ویزا

  مهم‌ترین مرحله مهاجرت به اسپانیا انتخاب مناسب‌ترین نوع ویزا برای متقاضی است. شرایط هر متقاضی با دیگری فرق می‌کند. ممکن است برای شخصی اخذ ویزای کاری اسپانیا آسان‌تر از ویزای تحصیلی یا بهترین راه برای مهاجرت خانوادگی به اسپانیا، دریافت ویزای سرمایه‌گذاری اسپانیا باشد.

  روی‌هم‌رفته، مهم‌ترین خدمت وکیل مهاجرتی اسپانیا به متقاضی این است که پرونده و شرایط او را بررسی می‌کند و به او می‌گوید که بیشترین بخت را برای دریافت کدام نوع ویزا دارد. همچنین، درباره مدارک و شرایط و مراحل اخذ آن نوع ویزا به متقاضی مشاوره می‌دهد تا همه مدارک کامل باشند و درخواست اخذ ویزا به‌موقع به سفارت تحویل داده شود.

  مشاوره اخذ اجازه اقامت و تابعیت اسپانیا

  بعد از دریافت ویزا و ورود به خاک اسپانیا، متقاضیانی که قصد دارند طولانی‌مدت در اسپانیا اقامت کنند، باید برای دریافت اجازه اقامت درخواست دهند. وکیل مهاجرتی به اسپانیا درباره فرایند اخذ انواع اجازه اقامت و مدارک و هزینه آن به متقاضیان مشاوره می‌دهد تا آنان در این زمینه به مشکلی برنخورند و به‌موقع درخواست خود را ثبت کنند. علاوه‌براین، مهاجران اسپانیا از راه‌های مختلف می‌توانند برای اخذ اقامت دائم یا تابعیت اسپانیا درخواست دهند. در این زمینه نیز، وکلای مهاجرتی به متقاضیان مشاوره می‌دهند.

  حضور در مراجع اداری و قضایی به‌جای متقاضی

  مهاجرت به اسپانیا برای همه متقاضیان آسان نیست. بعضی از متقاضیان شرایط ویژه‌ای دارند که مهاجرت را برای آنان سخت می‌کند؛ به‌همین‌دلیل، ممکن است درخواست ویزا و اجازه اقامت یا تمدید ویزای بعضی از آنان رد شود. در این صورت، وکیل مهاجرتی به اسپانیا می‌تواند به متقاضی مشاوره دهد و بگوید از چه راهی می‌توان مشکل را حل کرد و به چه مدارک دیگری نیاز است یا به‌جای او در اداره مهاجرت اسپانیا یا مراجع اداری و قضایی دیگر حاضر شود و پرونده را پیگیری و مشکل را حل کند.

  همچنین، ممکن است بعضی از مهاجران به دلایلی از اسپانیا اخراج شوند یا با درخواست اخذ تابعیتشان مخالفت شود. در این صورت نیز، وکیل مهاجرت برای پیگیری وضعیت و درخواست تجدیدنظر به‌جای مهاجر اقدام می‌کند.

  مشاوره مالیاتی

  وکیل مهاجرتی اسپانیا به کسانی که قصد دارند طولانی‌مدت اقامت کنند یا اقامتشان را از‌طریق سرمایه‌گذاری در اسپانیا گرفته‌اند، درباره تکالیف مالیاتی آنان مشاوره می‌دهد.

  مشاوره برای اخذ شماره شناسایی اتباع خارجی

  دریافت شماره شناسایی اتباع خارجی (Número de Identificación de Extranjeros, NIE) برای متقاضیانی ضروری است که می‌خواهند طولانی‌مدت در اسپانیا اقامت کنند. بدون آن شماره، مهاجران نمی‌توانند حساب بانکی باز یا قرارداد اجاره امضا کنند. یکی از خدمات وکلای مهاجرتی به اسپانیا مشاوره و کمک برای دریافت شماره شناسایی اتباع خارجی به آنان است.

  چرا برای مهاجرت به اسپانیا به وکیل مهاجرت نیاز داریم؟

  دلایل نیاز به وکیل مهاجرت به اسپانیا عبارت‌اند از:

  • وکیل مهاجرت به اسپانیا از به‌روزترین قوانین مهاجرتی اسپانیا آگاه است؛ به‌همین‌دلیل، می‌تواند به متقاضی کمک کند تا از سریع‌ترین و آسان‌ترین راه ممکن فرایند مهاجرت را طی کند و به مانعی برنخورد.
  • وکیل مهاجرت به اسپانیا با انواع ویزای این کشور و مدارک و شرایط لازم برای دریافت هر‌کدام به‌خوبی آشنایی دارد. ازاین‌رو، می‌تواند به متقاضی مناسب‌ترین نوع ویزا را پیشنهاد دهد که با شرایطش هم‌خوانی دارد.
  • وکیل مهاجرت به اسپانیا از تمامی مراحل مهاجرت به اسپانیا و اقداماتی آگاه است که باید در هر مرحله انجام شود. پس، با همراهی او در وقت و هزینه متقاضی برای مهاجرت صرفه‌جویی می‌شود.

  قوانین مهاجرت به هر کشور با کشور دیگر فرق می‌کند. قوانین مهاجرتی یک ویژگی مهم دارند: مدام تغییر می‌کنند و به‌روز می‌شوند. قوانین مهاجرت به اسپانیا نیز خاص این کشور و پیچیده‌ هستند و مدام تغییر می‌کنند. به‌همین‌دلیل، متقاضیان خارجی نمی‌توانند همه قوانین را بدانند و از تغییراتش آگاه شوند.

  وکلای مهاجرت به اسپانیا وکلای رسمی و تاییدشده دولت اسپانیا هستند که از همه قوانین، مراحل، مدارک، شرایط و هزینه‌های لازم برای مهاجرت متقاضیان مختلف از ملیت‌های متفاوت به اسپانیا به‌خوبی آگاه‌اند و از تازه‌ترین تغییرات قوانین و فرایندها به‌سرعت باخبر می‌شوند. بنابراین،‌ اگر متقاضی مهاجرت به اسپانیا می‌خواهد در کمترین زمان ممکن و از مناسب‌ترین و بهترین و اقتصادی‌ترین راه به اسپانیا مهاجرت کند و با رد‌شدن تقاضایش مواجه نشود، باید از خدمات وکلای مهاجرتی به اسپانیا استفاده کند.

  ویژگی های وکیل مهاجرت به اسپانیا

  ویژگی‌ های وکیل مهاجرت به اسپانیا ازاین‌قرارند:

  • وکیل مهاجرتی به اسپانیا باید عضو رسمی کانون وکلای اسپانیا (Colegio de Abogados) باشد.
  • وکیل مهاجرتی باید در قوانین مهاجرتی کشور اسپانیا متخصص باشد.
  • وکیل مهاجرت به اسپانیا باید خوش‌نام و در سابقه ‌کاری‌اش پرونده‌های موفق داشته باشد.
  • وکیل مهاجرتی باید شنونده خوبی باشد و برای موکل (متقاضی) وقت بگذارد و سوال‌ها و دغدغه‌های او را بشنود و به آن‌ها جواب دهد.
  • وکیل مهاجرت به اسپانیا باید حرفه‌ای باشد و از ابتدا همه هزینه‌ها و فرایند‌ها و موانع را به‌صراحت با متقاضی در میان بگذارد.
  • وکیل مهاجرتی باید مسئولیت‌پذیر و پاسخ‌گو باشد و متقاضی را تا پایان راه و به‌نتیجه‌رسیدن پرونده همراهی کند.
  • وکیل مهاجرتی بهتر است به زبان انگلیسی هم مسلط باشد.

  وکیل مهاجرتی به اسپانیا باید مجموعه‌ای از ویژگی‌های حرفه‌ای و فردی را داشته باشد. مهم‌ترین ویژگی حرفه‌ای وکیل مهاجرتی به اسپانیا تخصص و سابقه کار او در حوزه مهاجرت به اسپانیا است. بنابراین، وکیل مالیاتی یا وکیل جزایی برای مشاوره‌دادن به متقاضی مهاجرت به اسپانیا تخصص و سواد و تجربه لازم را ندارد. مهم‌ترین ویژگی فردی وکیل مهاجرتی نیز صداقت و مسئولیت‌پذیری او است. وی باید با موکل خود صادق باشد و از ابتدا به متقاضی امید بیهوده ندهد و درباره احتمال شکست پرونده نیز با او سخن بگوید.

  معیارهای انتخاب وکیل مهاجرت به اسپانیا

  وکیل مهاجرت به اسپانیا باید معیارهایی داشته باشد. تعداد وکلای مهاجرت به اسپانیا کم نیستند. علاوه‌براین،‌ وکلای مهاجرت در همه‌جای دنیا وکلای گرانی به‌حساب می‌آیند. بنابراین، متقاضی در انتخاب وکیل باید بسیار بااحتیاط و بادقت عمل کند تا پول و وقت و بخت مهاجرت خود یا خانواده‌اش را از دست ندهد. معیارهایی که در‌ادامه می‌آید، به متقاضیان مهاجرت به اسپانیا کمک می‌کند تا بهترین و مناسب‌ترین وکیل مهاجرتی به اسپانیا را برای پرونده‌شان انتخاب کنند.

  معیارهای انتخاب وکیل مهاجرت به اسپانیا عبارت‌اند از:

  تخصص

  اولین و مهم‌ترین معیار برای انتخاب وکیل مهاجرتی تخصص و دانش او در حوزه قوانین مهاجرت به اسپانیا است. بهتر است وکیل مهاجرت به اسپانیا در کانون وکلای مهاجرتی اسپانیا (Asociación Española de Abogados de Extranjería) هم عضو باشد. این عضویت نشانه‌ای از تخصص وکیل و به‌روزبودن او در حوزه قوانین مهاجرتی است.

  پرونده‌های موفق

  دومین معیار برای انتخاب وکیل مهاجرتی تجربه و تعداد پرونده‌های موفق او است. برای وکیل مهاجرتی برخورداری از آگاهی از جدیدترین قوانین مهاجرتی کافی نیست. او باید بداند که در واقعیت و در اداره مهاجرت اسپانیا و سفارت‌های اسپانیا در بررسی پرونده‌ها چه اتفاقاتی می‌افتند که بر موفقیت و شکست پرونده‌ها اثر می‌گذارند. به‌همین‌دلیل، تعداد پرونده‌‌های موفق وکیل مهاجرتی نشانه‌ای برای تجربه و تبحر کافی او در این حوزه است.

  دردسترس‌بودن و پاسخ‌گویی

  وکلای مهاجرت هم‌زمان به چندین پرونده رسیدگی می‌کنند. باوجوداین، وکیل مهاجرتی باید برای همه موکلان خود وقت بگذارد و دردسترس آنان باشد و پاسخ پرسش‌ها و دغدغه‌هایشان را بدهد. ازاین‌رو، معیار دیگری که وکیل مهاجرتی باید داشته باشد، پاسخ‌گویی و دردسترس‌‌بودن است.

  حق‌الوکاله مناسب

  بعضی از وکلای مهاجرتی بسیار معروف‌اند؛ به‌همین‌دلیل، حق‌الوکاله‌ آنان بسیار زیاد است. حق‌الوکاله زیاد تخصص و تجربه وکیل را تضمین نمی‌کند. وکیل مهاجرتی باید متناسب با شرایط و سختی هر پرونده و زمان صرف‌شده برای پیگیری آن دستمزد بگیرد.

  نحوه تنظیم قرارداد با وکیل مهاجرت به اسپانیا

  در نحوه تنظیم قرارداد با وکیل مهاجرت به اسپانیا، باید به نکات زیر توجه کرد:

  • خدمت یا خدماتی که وکیل مهاجرتی باید برای موکل انجام دهد، در متن قرارداد واضح و کامل نوشته شده باشد.
  • هزینه توافق‌شده برای انجام خدمات و هر هزینه لازم دیگر در متن قرارداد ذکر شده باشد.
  • نحوه و زمان پرداخت حق‌الوکاله و هزینه‌های دیگر باید واضح و بدون هرگونه ابهام قید شود.
  • مدت‌زمان اعتبار قرارداد و انجام خدمات باید مشخص شده و در متن قرارداد آمده باشد.
  • در متن قرارداد، حق فسخ آن باید به موکل داده شود تا درصورتی‌که وکیل به تعهداتش در بازه زمانی تعیین‌شده عمل نکرد، او مجاز باشد قرارداد وکالت را یک‌طرفه فسخ کند.
  • محفوظ‌ماندن اطلاعات موکل نزد وکیل باید در متن قرارداد ذکر شود.

  متقاضیان مهاجرت باید در تنظیم قرارداد با وکیل مهاجرت به اسپانیا بسیار دقت کنند. معمولا متن قرارداد را وکیل تنظیم می‌کند و برای امضا به موکل می‌دهد. موکلان باید متن قرارداد را به‌دقت بخوانند و هر نکته مبهم در متن قرارداد را از وکیل بپرسند.

  هزینه ‌وکیل مهاجرت به اسپانیا

  هزینه وکیل مهاجرت به اسپانیا در هر پرونده براساس خدمات وکیل و شرایط و سختی آن پرونده مشخص می‌شود. ناگفته نماند که شهرت و اعتبار وکیل مهاجرتی نیز بر هزینه و حق‌الوکاله موثر است. هزینه مشاوره برای متقاضیانی که شرایط حساس یا خاص دارند یا مهاجرانی که اخراج شده‌اند، باتوجه‌به سختی پرونده مشخص می‌شود. بعضی از متقاضیان ممکن است در فرایند مهاجرتشان به خدمات دیگری هم نیاز داشته باشند که هزینه آن خدمات جداگانه محاسبه‌ می‌شود. متقاضیان به این نکته مهم نیز باید توجه کنند شهری که وکیل در آن کار می‌کند، در تعیین هزینه‌ها و حق‌الوکاله موثر است. وکلای مهاجرتی که در مادرید و بارسلونا دفترکار دارند، گران‌تر از وکلای مهاجرتی در شهرهای کوچک اسپانیا هستند.

  در جدول زیر، تعرفه حدودی بعضی از خدمات وکیل مهاجرت به اسپانیا آمده است.

  انواع خدمات وکیل مهاجرت به اسپانیاتعرفه خدمت
  مشاوره اولیه مهاجرت به اسپانیا و بررسی شرایط متقاضیاز ۵۰ تا ۲۰۰ یورو
  مشاوره ساعتیاز ۱۵۰ تا ۳۵۰ یورو
  مشاوره اخذ ویزااز ۲۰۰ تا ۲۰۰۰ یورو
  مشاوره ریجکتی ویزا یا درخواست اجازه اقامت یا تمدید ویزااز ۲۰۰۰ تا ۵۰۰۰ یورو

   تعرفه‌های ذکر شده در جدول بالا برای ژانویه ۲۰۲۴ است. برای کسب اطلاعات بیشتر و دقیق‌تر درباره هزینه های وکیل مهاجرت، فرم مشاوره رایگان را تکمیل کنید تا کارشناسان ما در بالدانو با شما تماس بگیرند.

  مزایای حضور داشتن وکیل مهاجرتی به اسپانیا

  مزایای حضور داشتن وکیل مهاجرتی به اسپانیا در فرایند مهاجرت عبارت‌اند از:

  • صرفه‌جویی در وقت و هزینه: مهم‌ترین مزیت حضور داشتن وکیل مهاجرتی به اسپانیا این است که در وقت و هزینه متقاضی صرفه‌جویی می‌شود و همه‌چیز درست و قانونی و به‌موقع پیش می‌رود.
  • داشتن بخت بیشتر برای موفقیت در فرایند مهاجرت: وقتی متقاضی فرایند مهاجرت را با وکیل مهاجرتی شروع می‌کند، براساس جدیدترین قوانین مهاجرتی به اسپانیا قدم برمی‌دارد. پس، اشتباه نمی‌کند و بخت زیادی برای دریافت ویزا و اجازه اقامت یا اقامت دائم خواهد داشت.
  • داشتن آرامش‌خاطر: حضور وکیل مهاجرتی به اسپانیا در فرایند مهاجرت به متقاضی آرامش می‌دهد؛ چون او می‌داند همه مراحل به‌موقع و قانونی انجام می‌شود و بخت زیادی برای موفقیت دارد.

  جمع‌بندی

  انتخاب وکیل مهاجرتی به اسپانیا لازم است؛ اما اصلا کار آسانی نیست. داشتن وکیل مهاجرتی به اسپانیا بخت دریافت ویزا و اجازه اقامت این کشور را افزایش می‌دهد. بنابراین، اگر قصد دارید با موفقیت به اسپانیا مهاجرت کنید، بهتر است از خدمات وکیل مهاجرتی معتبر و خبره استفاده کنید.

  چنین وکیلی را نمی‌شناسید؟ نگران نباشد! مشاوره وکیل مهاجرت به اسپانیا از تخصص‌ها و خدمات موسسه مهاجرتی بالدانو است. با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را برای انتخاب وکیل مهاجرتی به اسپانیا راهنمایی کنند.

  سوالات کاربران درباره وکیل مهاجرت به اسپانیا

  مزایای حضور داشتن وکیل مهاجرتی به اسپانیا چیست؟
  مزایای حضور داشتن وکیل مهاجرتی به اسپانیا ازاین‌قرارند: صرفه‌جویی در وقت و هزینه و داشتن بخت بیشتر برای موفقیت در پرونده و آرامش‌خاطر در طی‌کردن مسیر مهاجرت.
  هزینه ‌وکیل مهاجرت به اسپانیا چقدر است؟
  هزینه وکیل مهاجرت به اسپانیا در هر پرونده براساس خدمات وکیل و شرایط و سختی آن پرونده مشخص می‌شود. تعرفه حدودی بعضی از خدمات وکیل مهاجرت به اسپانیا از ۵۰ تا ۵۰۰۰ یورو متغیر است.
  در انتخاب وکیل مهاجرت به اسپانیا چه مواردی اهمیت بسیار دارند؟
  در انتخاب وکیل مهاجرت به اسپانیا دقت کنید که وکیل باید عضو کانون وکلای اسپانیا و در حوزه قوانین و مقررات مهاجرتی به اسپانیا متخصص و باتجربه باشد.
  انواع خدمات وکیل مهاجرت به اسپانیا کدام است؟
  انواع خدمات وکیل مهاجرت به اسپانیا عبارت‌اند از: مشاوره برای اخذ انواع ویزا، اجازه اقامت، اقامت دائم و تابعیت اسپانیا، مشاوره مالیاتی، مشاوره برای اخذ شماره شناسایی اتباع خارجی و حضور در مراجع اداری و قضایی به‌جای متقاضی برای انجام تمام امور مرتبط.
  کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شماهستند
  021-43859

  سایر خدمات مهاجرتی بالدانو در کشور اسپانیا