سرمایه گذاری در آمریکا

سالانه افراد زیادی به انتقال سرمایه خود به قدرتمندترین اقتصاد جهان، یعنی آمریکا، فکر می‌کنند. سرمایه گذاری در آمریکا روش‌ها و شرایط و مراحل مختلفی دارد که پیش از تصمیم‌گیری، باید با آن‌ها به‌طور دقیق آشنا شد. 

مشاوره تلفنی 021-43859
2024/1/74b50ad1-429e-4b64-9c98-362f06cb3ada.jpg

مشاوره سرمایه گذاری در آمریکا

ایالات متحده آمریکا ازجمله کشورهایی است که بهترین شرایط سرمایه گذاری در جهان را دارد.

این کشور توسعه‌یافته با مدیریت پایدار خود، شرایط مناسبی را برای سرمایه‌گذاران خارجی فراهم می‌کند.

محیط عادلانه کسب‌وکار و بازارهای بزرگ و برنامه‌های متنوع برای سرمایه‌گذاری باعث می‌شوند تا بسیاری از افراد به سرمایه گذاری در آمریکا ترغیب شوند.

متقاضیان می‌توانند در املاک و مستغلات و بازار سهام و راه‌اندازی کسب‌وکار در آمریکا سرمایه‌گذاری کنند.

بزرگ‌ترین مزیت سرمایه گذاری در ایالات متحده آمریکا این است که در‌صورت رعایت تمامی الزامات، می‌توانید گرین کارت این کشور را نیز دریافت کنید.

برای اطلاعات بیشتر درباره سرمایه گذاری در آمریکا فرم مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما در بالدانو با شما تماس بگیرند.

اطلاعات خود را برای مشاوره وارد کنید. مشاوران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.
{{service.error}}
{{fullName.error}}
{{phone.error}}
{{error}}
فهرست مطالب

  روش های سرمایه گذاری در آمریکا

  آمریکا مقصد اول سرمایه‌گذاران در جهان است. روش های سرمایه گذاری در آمریکا متنوع هستند. برخی از روش‌های سرمایه گذاری در آمریکا عبارت‌اند از: سرمایه گذاری در آمریکا از طریق بازار سهام و سرمایه گذاری در آمریکا از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری در آمریکا از طریق املاک. در روش ثبت شرکت، سرمایه گذاری از طریق ویزای EB-5 بهترین شیوه سرمایه گذاری برای دریافت اقامت آمریکا به‌حساب می‌آید. درادامه، روش های سرمایه گذاری در آمریکا بیشتر توضیح می‌دهیم.

  سرمایه گذاری در آمریکا از طریق ثبت شرکت

  سرمایه گذاری در آمریکا از طریق ثبت شرکت و راه‌اندازی کسب‌وکار یکی از شیوه‌های رایج است. برای این منظور، پیش از هرچیز باید بدانید شرایط این روش چیست و چه مراحلی را در پیش خواهید داشت. برای ثبت شرکت در آمریکا، می‌توانید از دو روش اقدام کنید. این دو روش به دو نوع ویزای سرمایه گذاری آمریکا ارتباط دارند.

  ویزای E-2

  ویزای E-2 به شهروندان کشورهایی اختصاص دارد که با آمریکا معاهده تجارت و ناوبری را امضا کرده‌اند. ازآنجاکه ایران چنین قراردادی با آمریکا ندارد، ایرانیان مشمول این نوع ویزا نمی‌شوند.

  ویزای EB-5

  برخلاف ویزای E-2، ویزای EB-5 به سرمایه‌گذاران خارجی اجازه می‌دهد تا اقامت آمریکا را دریافت کنند. بااین‌حال، این امر در‌حال‌حاضر مستلزم سرمایه‌گذاری مستقیم حداقل ۸۰۰هزار دلار در کسب‌وکاری جدید یا یکی از شرکت‌های موجود در آمریکا است. علاوه‌بر‌این، فرد باید برای دو سال بتواند ۱۰ شغل تمام‌وقت دائمی برای کارکنان آمریکایی را ایجاد یا حفظ کند. اگر متقاضی نتواند این کار را انجام دهد، باید ثابت کند سرمایه لازم برای ایجاد ۱۰ شغل را دارد. درصورتی‌که درخواست ویزای EB-5 موفقیت‌آمیز باشد، اقامت دائم مشروط برای دوره اولیه دوساله به متقاضی اعطا می‌شود.

  ساختار تجارت

  شروع کسب‌وکار جدید مستلزم برنامه‌ریزی زیاد و تصمیم‌گیری‌های مهم مالی و استراتژیک است. شما باید ساختار تجاری مناسب را برای کسب‌وکارتان مشخص کنید. نوع ساختار کسب‌وکاری که انتخاب می‌کنید، بر همه‌چیز تاثیر می‌گذارد. برخی از این موارد شامل فعالیت‌های روزمره، مسئولیت شخصی در‌قبال هرگونه ضرر، میزان مالیات و اسناد و مدارک لازم برای تشکیل پرونده می‌شوند. این یعنی باید با دقت ساختار تجاری را انتخاب کنید؛ ساختاری که تعادل مناسبی از حمایت‌ها و مزیت‌های قانونی به شما بدهد.

  راه‌اندازی شرکتی با مسئولیت محدود (LLC) هنگام بروز مشکلاتی مانند ورشکستگی یا شکایت قضایی، از شما دربرابر هرگونه مسئولیت شخصی محافظت می‌کند. مشارکت ساده‌ترین راه برای دو یا چند نفر به‌منظور داشتن تجارت مشترک است.

  برای تاسیس شرکت مشارکتی می‌توانید یکی از دو نوع مشارکت محدود (LP) یا مشارکت با مسئولیت محدود (LLP) را انتخاب کنید. بااین‌حال، اگر به‌تنهایی کسب‌وکاری را راه‌اندازی می‌کنید، مالکیت انفرادی ساده‌ترین گزینه است. این نوع مالکیت امکان کنترل کامل نحوه اداره آن تجارت را به شما می‌دهد و کمترین تعداد الزامات نظارتی را به شما تحمیل می‌کند. بااین‌حال درصورت بروز مشکل، شخصا مسئول بدهی‌ها و تعهدات کسب‌وکار خواهید بود. ناگفته نماند گزینه‌های پیچیده‌تری مانند C-corporation نیز وجود دارد.

  ثبت شرکت خود در آمریکا

  هنگامی‌که درباره ساختار قانونی شرکت و نام آن تصمیم گرفتید، باید در دولت فدرال و گاهی اوقات در دولت ایالتی نیز ثبت‌نام کنید. اکثر مشاغل برای تبدیل‌شدن به نهاد قانونی به‌غیر از دریافت شماره شناسه مالیاتی فدرال، به ثبت‌نام در دولت فدرال نیازی ندارند. اگر می‌خواهید کسب‌وکار و نام تجاری یا نام محصول خود را علامت تجاری قرار دهید، باید پس از ثبت شرکت، آن را به اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده ارسال کنید.

  اگر کسب‌وکار شما شراکتی (LLC) است، احتمالا باید در هر ایالتی که در آن فعالیت‌های تجاری انجام می‌دهید، ثبت‌نام کنید. برخی از ایالت‌ها به شما اجازه می‌دهند تا به‌صورت آنلاین ثبت‌نام کنید و برخی از آن‌ها می‌خواهند اسناد و مدارک کاغذی را شخصا یا ازطریق پست ارسال کنید. اکثر ایالت‌ها از شما می‌خواهند در دفتر وزیر امورخارجه یا دفتر تجاری یا آژانس تجاری ثبت‌نام کنید.

  در‌صورتی‌که به‌دنبال کسب‌وکار شراکتی (LLC) هستید، قبل از تشکیل پرونده به نماینده رسمی در ایالت خود نیاز دارید. نماینده رسمی اسناد رسمی و اسناد قانونی را به‌نمایندگی شما از شرکت دریافت می‌کند.

  پیامدهای حسابداری و مالیاتی

  پس از ثبت شرکت در آمریکا و هنگام شروع تجارت جدید، باید به فکر پیامدهای مالیاتی آن نیز باشید. این یعنی باید مالیات شخصی و شرکتی و همچنین مالیات فروش و دارایی را در نظر بگیرید. برای این کار باید شناسه مالیات ایالتی و شماره شناسه مالیاتی فدرال دریافت کنید. این شماره‌ها که معمولا به‌عنوان شماره شناسایی کارفرما (EIN) شناخته می‌شوند، مانند شماره تامین اجتماعی شخصی برای شرکت شما هستند.

  هنگامی‌که آماده شروع پذیرش یا صرف هزینه برای تجارت خود شدید، باید حساب بانکی تجاری باز کنید. این کار به شما کمک می‌کند تا مسائل مختلف حقوقی و مالیاتی و عملیاتی روزمره را مدیریت کنید. برای بازکردن حساب، معمولا به EIN یا شماره تامین اجتماعی، اسناد تشکیل شرکت، قرارداد مالکیت و هرگونه مجوز تجاری نیاز دارید. اگر فرایند ثبت‌نام را به‌درستی طی کرده و مدارک لازم را داشته باشید، ایجاد حساب بانکی تجاری در ایالات متحده نسبتا آسان است.

  انتخاب مکان شرکت

  یکی از تصمیمات مهم، انتخاب محل شرکت است. برای اینکه واجدشرایط سرمایه گذاری ۸۰۰هزار‌دلاری شوید، باید شرکتتان را در منطقه شغلی هدفمندی در آمریکا تاسیس کنید. این مناطق را دولت به شما پیشنهاد می‌کند.  

  محل شرکت شما مالیات‌ها و قوانین منطقه‌بندی و مقرراتی را تعیین می‌کند؛ پس برای شروع تجارت خود، باید تصمیمی استراتژیک درباره انتخاب ایالت و شهر و محله بگیرید. انتخاب محل در میزان هزینه‌های راه‌اندازی شرکت بسیار تاثیرگذار است. برخی از آن‌ها شامل نرخ اجاره، ارزش املاک، نرخ بیمه کسب‌وکار، آب و برق، حقوق استاندارد، قوانین مربوط به دستمزد، مجوزها و هزینه‌های دولتی است.

  سرمایه گذاری در آمریکا از طریق بازار سهام

  سرمایه‌گذاری در آمریکا از طریق بازار سهام یکی دیگر از شیوه‌های متداول است. بازار سهام به مجموعه‌ای از بازارها و مبادله‌هایی اطلاق می‌شود که فعالیت‌های منظم خریدوفروش و انتشار سهام شرکت‌های سهامی عام در آن‌ها اتفاق می‌افتد. ایالات متحده برخی از بورس‌های بزرگ جهان را در خود جای داده است که ارزش کل شرکت‌های بورسی آن نزدیک به ۳۶تریلیون دلار است.

  برای خرید سهام و اوراق قرضه ایالات متحده، لازم نیست شهروند این کشور باشید؛ چراکه افراد خارجی نیز می‌توانند در این حوزه سرمایه‌گذاری کنند. هیچ قانون خاصی وجود ندارد که شهروندان غیر‌آمریکایی را از سرمایه‌گذاری در بازار سهام ایالات متحده منع کند. نکته مهم این است که برای سرمایه گذاری در بازار سهام باید از تخصص کافی برخوردار باشید.

  سرمایه گذاری در آمریکا از طریق خرید املاک

  دلایل زیادی برای سرمایه گذاری در آمریکا از طریق املاک و مستغلات وجود دارد. ایالات متحده محیط سیاسی و اقتصادی با‌ثباتی دارد که آن را به مقصد سرمایه‌گذاری مطمئنی تبدیل می‌کند. علاوه‌بر‌این، بازار املاک و مستغلات آمریکا نقدینگی فراوانی دارد و امکان دسترسی آسان به سرمایه را برای سرمایه‌گذاران فراهم می‌کند. این کشور طیف گسترده‌ای از فرصت‌های سرمایه گذاری، از خانه‌های تک‌خانواده تا املاک چند‌واحدی را ارائه می‌دهد. از دلایل مهم سرمایه گذاری در آمریکا از طریق خرید املاک و مستغلات می‌توان به این‌ها اشاره کرد:

  نبود محدودیت‌های دولتی برای سرمایه گذاری خارجی در ملک

  دولت آمریکا سرمایه گذاری خارجی در املاک و مستغلات را برای خارجی‌ها محدود و غیرقانونی نکرده است؛ درنتیجه، خریداران خارجی مشمول مالیات یا مقررات اضافی نمی‌شوند و حقوق آنان مانند شهروندان آمریکا در نظر گرفته می‌شود.

  بازده درخورتوجه اجاره املاک در آمریکا

  آمریکا تقاضای زیادی برای املاک و خانه‌های اجاره‌ای دارد و کشوری است که اجاره‌نشینان زیادی در آن زندگی می‌کنند؛ پس، خرید ملک به‌منظور کسب درآمد از‌ طریق اجاره در آمریکا تصمیمی معقول به‌نظر می‌رسد.

  گرفتن گرین کارت آمریکا از طریق سرمایه گذاری در املاک

  مسیر سرمایه‌گذار خارجی دو برنامه عمده دارد: یکی برنامه پایه و دیگری برنامه منطقه‌ای. برنامه اصلی بدین‌معنی است که نقش فعالی در عملیات روزانه سرمایه‌گذاری خود ایفا خواهید کرد. مراکز منطقه‌ای سازمان‌های تاییدشده USCIS (خدمات مهاجرتی و شهروندی آمریکا) هستند که در آن‌ها می‌توانید سرمایه خود را به‌عنوان شریک و مالک جزئی سرمایه‌گذاری کنید. برای این کار به مبلغ ۱میلیون و ۵۰هزار دلار در شرکت تجاری یا ۸۰۰هزار دلار در منطقه تعیین‌شده هدف (TEA) نیاز دارید. سرمایه‌گذاری شما باید حداقل ۱۰ شغل در ایالات متحده ایجاد کند.

  در مرکز منطقه‌ای EB-5 متمرکز بر املاک سرمایه گذاری کنید

  بسیاری از مراکز منطقه‌ای تاییدشده EB-5 با املاک و مستغلات سروکار دارند و همیشه مشتاق حضور سرمایه‌گذاران خارجی هستند. مجریان برنامه‌ها تمام کارهای اساسی مانند بررسی زمین پیشنهادی برای ساخت‌وساز، استحقاق زمین، اسناد توسعه و نظارت بر روند ساخت‌وساز را انجام خواهند داد.

  برخی از املاک پرسودی که این مراکز روی آن‌ها سرمایه‌گذاری می‌کنند، عبارت‌اند از: توسعه هتل‌های تفریحی، مسکن دانشجویی، رستوران‌ها، مراکز اداری، امکانات خانه زندگی سالمندان و مراکز خرید. به‌عنوان سرمایه‌گذار خارجی، اگر مسیر EB-5 را انتخاب کنید، مالکیت جزئی پروژه به شما اعطا می‌شود و فرصت مشارکت در جریان نقدی و تقسیم سود کسب‌وکار را خواهید داشت.

  برای راه‌اندازی شرکت خود، ملکی در ایالات متحده بخرید

  راه دیگری که می‌توانید از طریق سرمایه گذاری در املاک و مستغلات گرین کارت دریافت کنید، مالکیت املاکی است که کسب‌وکار شما در آن فعالیت می‌کند.

  ازآنجاکه شرط ایجاد ۱۰ شغل تمام‌وقت برای کارکنان آمریکایی باید برآورده شود، بهترین حالت خرید ساختمانی برای راه‌اندازی شرکت جدید یا سرمایه‌گذاری در یکی از کسب‌وکارهای موجود است. این کار می‌تواند به شما کمک کند تا دو الزام را هم‌زمان برآورده کنید. بدین‌ترتیب، می‌توانید از مقدار عمده سرمایه‌گذاری برای خرید ساختمان و از باقی‌مانده پول برای سایر الزامات تجاری برنامه EB-5 مانند استخدام کارمندان استفاده کنید.

  سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در ایالات متحده چقدر سودآور است؟

  املاک و مستغلات در ایالات متحده یکی از راه‌های باثبات ایجاد ثروت است؛ زیرا راه‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانید از طریق آن‌ها درآمد کسب کنید. با سرمایه گذاری در املاک در آمریکا می‌توانید به‌مرور دارایی‌هایتان را افزایش دهید. هر ملک در ایالات متحده حداکثر قابلیت افزایش ۲۰درصد را دارد؛ به‌خصوص زمانی‌که رونق در بازار وجود دارد.

  شرایط سرمایه گذاری در آمریکا

  قوانین و مقررات سرمایه گذاری در آمریکا با برنامه اگر متقاضی کمتر از ۱۸ سال داشته باشد، نمی‌تواند قرارداد قانونی امضا کند. ممکن است فردی کوچک‌تر از ۱۸ سال از قیم قانونی خود بخواهد مدارک را امضا کند. دیگر شرایط سرمایه گذاری در کشور آمریکا عبارت‌اند از:

  • ۱میلیون و ۵۰هزار دلار در شرکت تجاری واجد‌شرایط سرمایه گذاری کنید.
  • حداقل ۸۰۰هزار دلار در منطقه شغلی هدفمند (TEA) با وعده ایجاد حداقل ۱۰ شغل تمام‌وقت برای شهروندان ایالات متحده در مدت دو سال سرمایه‌گذاری کنید.
  • این سرمایه‌گذاری باید با ارائه کالاها یا خدمات به بازارهای داخلی به‌نفع اقتصاد ایالات متحده باشد.
  • به داشتن پیشنهاد شغلی یا گواهی کار نیازی ندارید.
  • لزومی ندارد که دارایی خالص خود را فاش کنید.
  • بودجه سرمایه‌گذاری باید از راه‌های قانونی تامین و نباید وام گرفته شود.
  • به‌صورت نقد یا معادل‌های نقدی مانند گواهی سپرده و اوراق خزانه می‌توانید سرمایه‌گذاری کنید.
  • برای سرمایه گذاری در آمریکا به ارائه مدرک زبان نیازی نیست.

  مدارک مورد نیاز برای سرمایه گذاری در آمریکا

  برخی از مدارک مورد نیاز برای سرمایه گذاری در آمریکا عبارت‌اند از:

  • پاسپورت با ۶ ماه اعتبار
  • اثبات قانونی‌بودن وجوه سرمایه‌گذاری
  • شواهدی مبنی‌بر مدیریت یا نظارت شما بر کسب‌وکار
  • عکس در اندازه پاسپورتی
  • کپی پاسپورت (اعم از شخصی و اعضای خانواده)
  • صورت‌های بانکی و اظهارنامه مالیاتی (۵ سال گذشته)
  • اسنادی مانند گواهی تولد و ازدواج
  • فرم‌های تکمیل‌شده معاینه پزشکی
  • گواهی عدم‌سوءپیشینه
  • طرح تجاری تفصیلی

  حداقل مبلغ برای سرمایه گذاری در آمریکا

  در سال ۲۰۲۳، حداقل مبلغ برای سرمایه گذاری در کشور آمریکا از طریق ویزای EB-5 درحدود ۸۰۰هزار دلار است. این مبلغ مخصوص سرمایه گذاری در مناطق هدفمند (TEA) است. منطقه هدفمند منطقه‌ای روستایی یا منطقه‌ای است که نرخ بیکاری بیشتری از میانگین کشوری دارد.

  مراحل سرمایه گذاری در آمریکا

  درادامه مطلب، مراحل سرمایه گذاری در کشور آمریکا از طریق ویزا EB-5 را باهم مرور می‌کنیم:

  ۱. مکان‌یابی پروژه

  متقاضیان برای سرمایه گذاری در ابتدا باید پروژه تجاری مناسبی پیدا کنند. پروژه‌های تجاری عموما به‌شکل شرکت‌های تجاری جدید یا پروژه‌های منطقه‌ای هستند. برای آشنایی با بهترین گزینه‌های سرمایه گذاری، بهتر است از کارشناسان مهاجرتی باتجربه مشاوره دریافت کنید.

  ۲. سرمایه گذاری سرمایه و دادخواست I-526

  پس از انتخاب پروژه برای سرمایه گذاری در آمریکا، متقاضیان باید میزان سرمایه‌گذاری مورد‌نیاز را در پروژه‌ منتخبشان انجام دهند. میزان سرمایه گذاری باید ۱میلیون و ۵۰هزار یا ۸۰۰هزار دلار در منطقه شغلی هدفمند (TEA) باشد.

  این سرمایه‌گذاری‌ها اغلب در حساب امانی انجام می‌شوند. سپس، وکیل مهاجرتی با ارائه دادخواست  I-526 ٱن را اثبات می‌کند. USCIS معمولا به متقاضیان اطلاع می‌دهد که آیا درخواست آن‌ها پس از ۳۱ تا ۵۲ ماه پذیرفته شده است یا خیر.

  ۳. اقامت دائم مشروط دوساله

  متقاضیان درخواست اقامت مشروط دوساله ارائه می‌دهد تا بتواند پروژه‌ای را اجرا کند که در آن سرمایه‌گذاری کرده است. سرمایه‌گذاران پس از تایید درخواستش به‌واسطه USCIS واجدشرایط اقامت در ایالات متحده خواهند بود. اخذ اقامت به یکی از دو روش زیر امکان‌پذیر است:

  • اگر سرمایه‌گذار از قبل مقیم آمریکا باشد، باید فرم I-485 را برای تنظیم وضعیت خود با اقامت دائم مشروط ارائه کند.
  • اگر سرمایه‌گذار مقیم آمریکا نباشد، با ارسال فرم DS-260 به مرکز ملی ویزای مهاجرتی باید به وضعیت خود رسیدگی کند.

  این مراحل به‌ کمک وکیل مهاجرت نیاز دارند. در طول دوره اقامت مشروط دوساله، سرمایه‌گذار به رعایت شرایط حضور فیزیکی ملزم است و نمی‌تواند بیش از یک سال بدون دریافت مجوز ورود مجدد در خارج از ایالات متحده بماند.

  ۴. اقامت دائم و ارائه درخواست I-829

  در آخرین مرحله، وضعیت اقامت متقاضیان با حذف وضعیت مشروط دوساله به اقامت دائم بی‌قید‌وشرط تبدیل می‌شود. ۹۰ روز قبل از پایان دو سال اول اقامت باید دادخواست I-829 را به USCIS ارسال کرد. این کار ثابت می‌کند که سرمایه‌گذار تمام الزامات برنامه ویزای EB-5 را برآورده کرده است. اغلب ۲۲ تا ۴۵ ماه پس از ارسال این دادخواست، برای متقاضی گرین کارت دائمی صادر می‌شود. از‌آن‌پس، سرمایه‌گذار و همسر و فرزندان مجرد کوچک‌تر از ۲۱ سال وی نیز می‌توانند به‌طور دائم در ایالات متحده زندگی و کار کنند.

  مزایای سرمایه گذاری در آمریکا

  سرمایه گذاری در ایالات متحده می‌تواند مزایای زیادی برای سرمایه‌گذاران به‌همراه داشته باشد. برخی از مزایای سرمایه گذاری در آمریکا عبارت‌اند از:

  • سود مالی سرشاری می‌تواند در پی داشته باشد.
  • همسران و فرزندان کوچک‌تر از ۲۱ سال درکنار متقاضی، گرین کارت دریافت خواهند کرد.
  • برخلاف سایر دسته‌های مهاجرتی، زمان انتظار طولانی و قوانین سهمیه‌بندی وجود ندارد.
  • اقامت دائم ایالات متحده را می‌توان پس از پنج سال به‌عنوان دارنده گرین کارت دریافت کرد.
  • متقاضیان به داشتن کارفرمای آمریکایی به‌عنوان حامی نیازی ندارند.
  • برای سرمایه‌گذاری در آمریکا مدرک تحصیلات عالی یا مهارت‌ ویژه‌ای موردنیاز نیست.
  • برای سرمایه‌گذاری در آمریکا گواهی کار لازم نیست.

  سوالات کاربران درباره سرمایه گذاری در آمریکا

  آیا برای سرمایه گذاری در آمریکا نیاز به مدرک زبان است؟
  خیر، برای سرمایه گذاری در کشور آمریکا به ارائه مدرک زبان نیازی نیست.
  آیا با خرید ملک می‌توان اقامت آمریکا را دریافت کرد؟
  خیر، تنها با خرید ملک نمی‌توان اقامت آمریکا را دریافت کرد.
  حداقل مبلغ برای سرمایه گذاری در آمریکا چقدر است؟
  حداقل مبلغ برای سرمایه گذاری در آمریکا ۸۰۰هزار دلار است.
  بهترین روش برای سرمایه گذاری در آمریکا کدام است؟
  نمی‌توان از یک روش به‌عنوان بهترین روش سرمایه گذاری در ایالات متحده نام برد. هر فرد با‌توجه‌به شرایط و توانایی‌های خود باید یک راه را انتخاب کند. برای تصمیم‌گیری بهتر می‌توانید با کارشناسان مهاجرتی بالدانو مشورت کرد.
  کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شماهستند
  021-43859