ثبت شرکت در فرانسه

ثبت شرکت در فرانسه یکی از راه‌های مطمئن و نسبتا آسان برای اخذ اقامت و مهاجرت به این کشور است. با سرمایه‌گذاری در فرانسه از طریق ثبت شرکت، اقامت این کشور را می‌توانید برای خود و خانواده‌تان دریافت کنید.

مشاوره تلفنی 021-43859
2024/6/c1da0e4f-5b04-476e-a349-3979398a9458.jpg

مشاوره ثبت شرکت در فرانسه

متخصصان ما در موسسه مهاجرتی بالدانو با سال‌ها تجربه درزمینه مشاوره ثبت شرکت در فرانسه، اطلاعات جامع و دقیقی از شرایط آن دارند و در راه سرمایه‌گذاری در فرانسه از راه ثبت شرکت می‌توانند به شما کمک کنند.

در این مطلب، تمامی اطلاعات لازم برای ثبت شرکت در فرانسه را گردآوری کرده‌ایم که با خواندن آن می‌توانید پاسخ تمام پرسش‌هایتان را دریافت کنید. در‌صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانید فرم مشاوره رایگان را تکمیل کنید تا کارشناسان موسسه مهاجرتی بالدانو در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

شما می‌توانید در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۷ و در روز پنجشنبه از ساعت ۹ الی ۱۴ برای مشاوره تلفنی رایگان با شماره ۰۲۱۴۳۸۵۹ تماس بگیرید.

اطلاعات خود را برای مشاوره وارد کنید. مشاوران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.
{{service.error}}
{{fullName.error}}
{{phone.error}}
{{error}}
فهرست مطالب

  انواع شرکت در کشور فرانسه کدام اند؟

  انواع شرکت در کشور فرانسه عبارت‌اند از:

  • شرکت تجارت فردی (EI)
  • شرکت کارآفرینی با مسئولیت محدود (EIRL)
  • شرکت مسئولیت محدود (SARL)
  • شرکت مسئولیت محدود تک نفره (EURL)
  • شرکت مسئولیت محدود خصوصی (SELARL)
  • شرکت سهامی عام (SA)
  • شرکت سهامی ساده شده (SAS)
  • شرکت سهامی تک نفره ساده شده (SASU)
  • شرکت مشارکت عمومی(SNC)
  • جامعه مدنی حرفه ای (SCP)

  درادامه، با ویژگی‌ها و شرایط ثبت هریک از این شرکت‌ها آشنا می‌شویم.

  شرکت تجارت فردی (EI)

  شرکت تجارت فردی (Entrepreneur Individuel) که به آن Micro Enterprise هم می‌گویند، یکی از انواع شرکت‌های فرانسه است که مالکیت آن فقط برای ۱ فرد می‌تواند باشد و شرکت اجازه ندارد بیشتر از ۱ نفر مدیر معرفی کند. ثبت چنین شرکتی در فرانسه به سرمایه اولیه نیاز ندارد؛ از‌این‌رو، شرکت‌های تجارت فردی برای کارآفرین‌های جوان و فریلنسرهایی مناسب است که تنها هدفشان از ثبت شرکت در فرانسه، اخذ اقامت این کشور است.

  شرکت کارآفرینی با مسئولیت محدود (EIRL)

  شرکت کارآفرینی با مسئولیت محدود (Entrepreneur Individuel à Responsabilité Limitée) در فرانسه نوعی شرکت کارآفرینی است که برای مالکان و مدیران خود مسئولیت‌های مالی محدود به‌همراه دارد؛ اما همچنان از مزایای تجاری برخوردار است. از دیگر مزایای ثبت چنین شرکتی در فرانسه این است که فرد می‌تواند شرکت را به نام خود ثبت و راه‌اندازی و دارایی‌های فردی‌اش را مستقل از دارایی‌های شرکت ثبت کند.

  شرکت مسئولیت محدود (SARL)

  شرکت SARL (Société à Responsabilité Limitée) نوعی از شرکت مسئولیت محدود در فرانسه است که می‌تواند یک یا چندین موسس مختلف داشته باشد. برای ثبت شرکت مسئولیت محدود (SARL) در فرانسه، باید اساس‌نامه داشته باشید و فیش حقوقی برای صاحب و مالک شرکت ثبت کنید. سرمایه مورد‌نیاز برای ثبت چنین شرکتی در فرانسه از ۱۵۰ تا ۲۵۰ یورو متغیر است.

  شرکت مسئولیت محدود تک نفره (EURL)

  شرکت EURL (Entreprise Unipersonnelle à Responsabilité Limitée) نوع دیگری از شرکت مسئولیت محدود در کشور فرانسه است که فقط می‌تواند ۱ نفر موسس داشته باشد. شرایط و ویژگی‌های شرکت‌های EURL فرانسه تا حد زیادی مشابه شرکت‌های SARL است و تنها تفاوت آن‌ها در محدودیت تعداد موسسان و مالکان شرکت است.

  شرکت مسئولیت محدود خصوصی (SELARL)

  شرکت‌های SELARL (Société d'Exercice Libéral à Responsabilité Limitée) شرایطی مشابه شرکت‌های SARL دارند و می‌توانند یک یا چندین موسس داشته باشند. در این شرکت‌ها، قوانین و مقررات تجاری کشور فرانسه حاکم است؛ اما شرکت می‌تواند مقررات منحصربه‌فرد خود را وضع کند و کارکنان باید اصول اخلاقی تعیین‌شده شرکت را نیز رعایت کنند.

  شرکت سهامی عام (SA)

  شرکت‌های SA (Société Anonyme) رایج‌ترین نوع شرکت سهامی عام در فرانسه هستند. برای ثبت چنین شرکتی باید حداقل ۲ نفر شریک حقیقی و ۷ نفر شریک حقیقی یا حقوقی و ۳۷هزار یورو سرمایه اولیه داشته باشید. سرمایه این شرکت‌ها براساس میزان سهم هر سهام‌دار تقسیم می‌شود و تمامی سهام‌داران در ازای میزان سهمشان در امور شرکت مسئول هستند.

  شرکت سهامی ساده شده (SAS)

  شرکت SAS (Societé Par Actions Simplifieé) نوع دیگری از شرکت‌های سهامی در فرانسه به‌حساب می‌آید که معادل شرکت‌های Join-Stock در سایر کشورها است. برای ثبت شرکت SAS به سرمایه اولیه نیاز ندارید؛ اما باید حداقل ۱ نفر مالک اصلی داشته باشید. برای این نوع شرکت به تعداد دلخواه می‌توانید سهام‌دار و ۱ نفر مدیر اصلی معرفی کنید. شخص مدیر را سهام‌داران انتخاب و معرفی می‌کنند.

  شرکت سهامی تک نفره ساده شده (SASU)

  شرکت SASU (Société par Actions Simplifiée Unipersonnelle) نوع ساده‌شده شرکت‌های SAS در فرانسه و بسیاری از شرایط آن‌ها مشابه است. به‌عبارت‌دیگر، آن دسته از شرکت‌های SAS که فقط ۱ نفر سهام‌دار دارند، شرکت SASU به‌حساب می‌آیند.

  شرکت مشارکت عمومی (SNC)

  شرکت SNC (Société en Nom Collectif) همان شرکت تضامنی است و برای ثبت آن در فرانسه باید حداقل ۲ نفر سرمایه‌گذار حقیقی یا حقوقی و ۱ نفر مدیر حقیقی یا حقوقی معرفی کنید. در چنین شرکت‌هایی میزان مسئولیت و سودوزیان همه شرکا باهم برابر است؛ اما سهام‌د‌‌اران باتوجه‌به دارایی‌های شخصی‌شان در‌برابر بدهی‌های مالی شرکت مسئول هستند. برای ثبت شرکت تضامنی در فرانسه، به سرمایه اولیه نیاز ندارید. همچنین، راه‌اندازی چنین شرکتی در زمینه‌های پزشکی و حقوقی و قضایی امکان‌پذیر نیست.

  جامعه مدنی حرفه ای (SCP)

  شرکت‌های SCP (Société coopérative et participative) با عنوان جامعه مدنی حرفه‌ای نیز در فرانسه شناخته می‌شوند. در این شرکت‌ها، همه اعضا و شرکا حق دارند درباره امور شرکت تصمیم‌گیری و در آن مشارکت کنند و در سود شرکت به‌طور برابر سهیم هستند.

  شرایط ثبت شرکت در فرانسه چیست؟

  شرایط ثبت شرکت در فرانسه به‌صورت عمومی بدین‌شرح‌اند:

  • سابقه کار مرتبط: فردی که قصد دارد در فرانسه شرکت ثبت کند، باید حداقل ۴ سال سابقه کار مرتبط و سابقه مدیریت در کشور مبدا خود داشته باشد.
  • مدرک تحصیلی موردنیاز: داشتن حداقل مدرک کارشناسی برای ثبت شرکت در کشور فرانسه الزامی است.
  • ویزای تجاری فرانسه: برای ثبت شرکت در فرانسه، باید ویزای تجاری این کشور را دریافت کنید.
  • تمکن مالی کافی: برای ثبت هر نوع شرکتی در فرانسه، باید حداقل ۴هزار یورو تمکن مالی در حساب بانکی‌تان داشته باشید که این مبلغ در ۱ سال اول مسدود می‌شود. همچنین، باید حداقل ۱۸هزار یورو تمکن مالی برای پرداخت هزینه‌های شرکت ارائه کنید.
  • عدم سوءپیشینه: افرادی که در کشور یا کشورهای محل زندگی خود سوءپیشینه دارند، ویزای تجاری فرانسه را نمی‌توانند دریافت و در این کشور شرکت ثبت کنند.
  • سرمایه اولیه موردنیاز: سرمایه اولیه لازم به‌منظور ثبت شرکت در کشور فرانسه از ۵۰۰ تا ۳۰هزار یورو متغیر است.
  • طرح تجاری (بیزنس پلن): یکی از الزامات ثبت شرکت در فرانسه داشتن طرح تجاری اصولی و منحصربه‌فرد است که برای این کشور سودآور و در جهت منافع آن باشد.
  • اساس‌نامه: ارائه اساس‌نامه ثبتی به زبان فرانسوی که شامل فهرست نام مدیران باشد، از ملزومات ثبت شرکت در کشور فرانسه است.
  • حسابدار فرانسوی: برای ثبت شرکت در فرانسه، باید ۱ نفر حسابدار فرانسوی استخدام و ماهانه حداقل ۲هزار یورو به او حقوق پرداخت کنید.

  ثبت شرکت در فرانسه توسط ایرانیان چگونه است؟

  شرایط ثبت شرکت در فرانسه توسط ایرانیان با سایر ملیت‌ها تفاوت زیادی ندارد. تقریبا همه متقاضیان به‌غیر از شهروندان اروپایی، برای ثبت شرکت در فرانسه شرایط و مقررات یکسان را رعایت می‌کنند. از پیچیدگی‌های مهمی که مشمول ایرانیان می‌شود، به مشکلات انتقال پول به فرانسه و مشکلات احتمالی موجود در مرحله اخذ ویزای تجاری می‌توان اشاره کرد. اگر در این مسیر از وکیل قانونی و مجرب کمک بگیرید، مشکلات ذکرشده را می‌توانید پشت‌سر بگذارید.

  قوانین ثبت شرکت در فرانسه

  قوانین ثبت شرکت در فرانسه به‌صورت عمومی ازاین‌قرارند:

  • آن دسته از اتباع خارجی که قصد دارند در فرانسه شرکت ثبت کنند، باید ۱ نفر حسابدار فرانسوی استخدام و ماهانه حداقل ۲هزار یورو حقوق به او پرداخت کنند.
  • نامی که برای شرکتتان انتخاب می‌کنید، باید جدید و کسب‌و‌کار دیگری از آن استفاده نکرده باشد. شما باید نام مدنظرتان را در سامانه INPI ثبت و رزرو کنید.
  • بانک‌های فرانسه به افرادی که قصد دارند در این کشور کسب‌و‌کار راه‌اندازی کنند، وام‌های تجاری PCE یا PBE تا سقف ۷هزار یورو اعطا می‌کنند.
  • برای ثبت شرکت در فرانسه، به اجاره یا خرید دفتر حقیقی نیازی نیست و نشانی مجازی را نیز به‌عنوان محل دفتر خود می‌توانید اعلام کنید.
  • حضور فیزیکی موسس شرکت هنگام ثبت شرکت در فرانسه الزامی نیست؛ اما برای جلوگیری از خطرهای احتمالی و آشنایی بیشتر با قوانین تجاری این کشور، توصیه می‌‌کنیم که در مراحل اولیه ثبت شرکت، در این کشور حضور داشته باشید.
  • طرحی تجاری یا بیزنس پلن شما باید کاملا خلاقانه و جدید و در جهت منافع فرانسه باشد و برای این کشور سودآور و نمونه مشابه آن در آنجا وجود نداشته باشد.
  • اگر می‌خواهید در ۳ سال ابتدایی راه‌اندازی شرکت مالیات کمتری پرداخت کنید، باید خود را به‌عنوان کارآفرین معرفی کنید و شرکتتان نیز یکی از انواع شرکت‌های کارآفرینی باشد.
  • برای ثبت هر نوع شرکتی در فرانسه، باید حساب بانکی با حداقل ۴هزار یورو موجودی داشته باشید.

  مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در فرانسه

  • گذرنامه با حداقل ۱ سال اعتبار
  • گواهی عدم سوءپیشینه
  • حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی
  • حداقل ۴ سال سوابق کار مدیریتی مرتبط
  • حداقل ۴هزار یورو موجودی بانکی
  • حداقل ۱۸هزار یورو تمکن مالی
  • طرح تجاری منحصربه‌فرد
  • مجوز ثبت اسم برای شرکت
  • کد مالیاتی
  • کد بیمه
  • نشانی دفتر کار
  • مدارک شناسایی شرکا و مدیران
  • اساس‌نامه رسمی

  مراحل ثبت شرکت در فرانسه

  مراحل ثبت شرکت در فرانسه به‌ترتیب عبارت‌اند از:

  1. تهیه طرح تجاری (بیزنس پلن) پس از بررسی و مطالعه بازار تجاری فرانسه
  2. انتخاب نام شرکت، شرکا، سهام‌داران، مدیران و تهیه و ثبت اساس‌نامه رسمی
  3. اخذ ویزای تجاری فرانسه و افتتاح حساب بانکی در این کشور
  4. ارائه اساس‌نامه و طرح تجاری به اداره ثبت شرکت‌ها در فرانسه
  5. ثبت آگهی در روزنامه‌های دولتی فرانسه
  6. اخذ کد بیمه و کد مالیاتی
  7. استخدام ۱ نفر حسابدار فرانسوی و اعلام اطلاعات او به اداره ثبت شرکت‌ها

  هزینه ثبت شرکت در فرانسه

  هزینه کلی ثبت شرکت در فرانسه طبق جدول زیر است:

  هزینه ثبت شرکت در فرانسه
  سرمایه اولیهمتغیر از ۵۰۰ تا ۳۰هزار یورو
  تمکن مالی اولیه۴هزار یورو
  تمکن مالی راه‌اندازی شرکت۱۸هزار یورو
  دستمزد وکیل حقوقی۲۵۰۰ یورو و بیشتر
  دستمزد حسابدار فرانسویماهانه حداقل ۲هزار یورو

   

  مالیات

  مالیات ثبت و راه‌اندازی شرکت در فرانسه از ۲۵ تا ۳۳درصد متغیر است. شرکت‌های تازه‌تاسیس که به سودآوری نرسیده‌اند، حداقل میزان مالیات این کشور، یعنی ۲۵درصد را پرداخت می‌کنند. هرچه درآمد و سود شرکت بیشتر باشد، باید مالیات بر درآمد بیشتری پرداخت کنید؛ اما حداکثر مبلغ آن در‌حال‌حاضر و تا پایان سال ۲۰۲۴، همان ۳۳درصد است.

  بهترین شهرهای فرانسه برای ثبت شرکت کدام اند؟

  قوانین تجاری و مالیاتی راه‌اندازی شرکت در تمامی شهرهای فرانسه یکسان است. بهترین شهرهای فرانسه برای ثبت شرکت شهرهایی هستند که نرخ مهاجرپذیری بیشتری دارند، مهاجران شرکت‌های کمتری در آن‌ها تاسیس کرده‌اند‌، نیروی کار جوان و متخصص دارند و میزان دستمزد در آن‌ها خیلی زیاد نیست. شهرهایی که برای ثبت و راه‌اندازی شرکت در فرانسه مناسب هستند، ازاین‌قرارند:

  • پاریس (Paris)
  • مارسی (Marseille)
  • بوردو (Bordeaux)

  درادامه مقاله، با ویژگی‌ها و شرایط تجاری هریک از این شهرها بیشتر آشنا می‌شوید.

  پاریس

  پاریس، بزرگ‌ترین شهر و پایتخت فرانسه، بهترین امکانات رفاهی شهری و بیشترین نرخ مهاجرپذیری را بین شهرهای مختلف این کشور دارد. پارس گران‌ترین شهر فرانسه شناخته می‌شود و بیشترین نرخ دستمزد کارگر را میان تمامی شهرهای فرانسه دارد؛ ازاین‌رو، بهترین شرایط اقتصادی و بیشترین تعداد نیروی کار جوان و متخصص را نیز دارد.

  پاریس برای راه‌اندازی و ثبت شرکت در زمینه‌های گردشگری و صنعت غذا و خوراک و صنعت مد و پوشاک بسیار مناسب است. شهر پاریس بیشترین نرخ مهاجر را در فرانسه دارد؛ اما اغلب مهاجران این شهر دانشجویان و کارجویان خارجی هستند. بنابراین، با راه‌اندازی شرکت در پاریس می‌توانید نیروهای کار خارجی و جوان این شهر را با دستمزد کمتر از نرخ دستمزد در فرانسه استخدام کنید و از این طریق در هزینه‌های جاری‌‌تان صرفه‌جویی کنید.

  مارسی (Marseille)

  مارسی شهری ساحلی در جنوب فرانسه است که همیشه به‌عنوان بندر تجاری مهم شناخته شده است. این شهر به‌دلیل وجود دانشگاه‌های معتبر مهاجران جوان زیادی دارد؛ اما از شهرهای نسبتا کم‌جمعیت فرانسه است. نرخ دستمزد در مارسی کمتر از شهرهای پاریس و بوردو است و به‌دلیل موقعیت جغرافیایی خاصش، برای راه‌اندازی شرکت‌های صادرات و واردات، شرکت‌های گمرکی، تجارت آزاد، شرکت‌های فناوری، شرکت‌های حقوقی و شرکت‌های فعال در حوزه گردشگری بسیار مناسب است.

  بوردو (Bordeaux)

  بوردو نام شهری خلیجی در غرب فرانسه است که نرخ مهاجرپذیری فراوانی دارد و میزان دستمزد کارگران نیز در آنجا نسبتا زیاد است. این شهر به رواج فرهنگ و هنرهای نمایشی و موسیقی شهرت دارد و منطقه مناسبی برای ثبت و راه‌اندازی شرکت‌های استارتاپی است. جمعیت بوردو بسیار کمتر از شهرهای پاریس و مارسی است؛ اما دانشجویان خارجی زیادی دارد که اجازه دارند به‌طور پاره‌وقت کار کنند. آنان درمقایسه‌با نیروهای کار تمام‌وقت دستمزد کمتری دریافت می‌کنند.

  بوردو نرخ گردشگر خارجی بسیار زیادی دارد و شهر مناسبی برای راه‌اندازی شرکت در زمینه‌های گردشگری، هتلداری، بازرگانی، صنایع غذایی و صنایع دستی است.

  اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در فرانسه

  با ثبت و راه‌اندازی شرکت در فرانسه، می‌توانید ویزا و اقامت ‌۱ساله این کشور را دریافت کنید. تا زمانی‌که شرکتتان به فعالیتش ادامه دهد و مالیات پرداخت کنید، اقامت موقت خود را می‌توانید هرساله تمدید کنید. پس از ۵ سال تمدید ویزای تجاری و اقامت در فرانسه نیز، می‌توانید برای دریافت اقامت دائم این کشور درخواست دهید.

  شرایط اخذ ویزای همراه

  تمامی افرادی که در فرانسه شرکت ثبت و اقامت موقت آنجا را دریافت می‌کنند، اقامت این کشور را می‌توانند برای همسر و فرزندان کوچک‌تر از ۱۸ سال خود نیز اخذ کنند. اعضای خانواده شما پس از ورود به فرانسه و دریافت اقامت این کشور، اجازه ندارند مشغول کار شوند و برای کسب درآمد در این کشور، باید ویزای کار فرانسه را دریافت کنند. ناگفته نماند که فرزندان شما می‌توانند پس از ورود به فرانسه بدون نیاز به اخذ ویزای تحصیلی، در مدرسه‌ها و دانشگاه‌های این کشور تحصیل کنند.

  مزایای ثبت شرکت در فرانسه

  • نیازنداشتن به مدرک زبان فرانسوی یا انگلیسی
  • سرمایه اولیه موردنیاز اندک
  • امکان اخذ ویزای همراه
  • امکان اخذ اقامت دائم فرانسه
  • امکان سفر به سایر کشورهای اروپایی حوزه شنگن
  • نرخ دستمزد اندک
  • نرخ مالیات بر درآمد اندک
  • هزینه زندگی مقرون‌به‌صرفه
  • امکان رشد سرمایه اولیه
  • بهره‌مندی از وام‌ها و تسهیلات بانکی فرانسه
  • ضروری‌نبودن حضور در فرانسه برای ثبت شرکت

  معایب ثبت شرکت در فرانسه

  • نیازداشتن به حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی
  • نیازداشتن به سابقه کار مدیریتی مرتبط
  • ضرورت استخدام حسابدار فرانسوی
  • سخت‌گیری در تایید طرح تجاری (بیزنس پلن)
  • پیچیدگی و طولانی‌بودن مراحل اداری و ثبت مجوزها

  جمع‌بندی

  ثبت و راه‌اندازی شرکت در فرانسه از روش‌های امن و نسبتا کم‌هزینه برای اخذ اقامت و مهاجرت به این کشور است. سرمایه‌ موردنیاز برای ثبت شرکت در فرانسه به نوع شرکت انتخابی شما بستگی دارد و از ۵۰۰ تا ۳۰هزار یورو متغیر است.

  همچنین، درمجموع باید حدود ۲۵هزار یورو تمکن مالی داشته باشید تا بتوانید مجوز ثبت شرکت در فرانسه را دریافت کنید. نرخ مالیات بر درآمد در فرانسه از ۲۵ تا ۳۳درصد متغیر است. برای راه‌اندازی شرکت در فرانسه، به ارائه مدرک زبان انگلیسی یا فرانسوی احتیاجی نیست.

  سوالات کاربران درباره ثبت شرکت در فرانسه

  آیا بدون داشتن سرمایه می‌توان در فرانسه شرکت ثبت کرد؟
  بله، بدون داشتن سرمایه می‌توان در فرانسه شرکت ثبت کرد. به این نکته توجه کنید که کمترین سرمایه لازم برای ثبت شرکت در کشور فرانسه ۵۰۰ یورو است و راه‌اندازی شرکت در فرانسه بدون هیچ مبلغی ممکن نیست.
  برای ثبت شرکت فرانسه حتما به اجاره یا خرید دفتر در فرانسه نیاز داریم؟
  خیر، برای ثبت شرکت فرانسه حتما به اجاره یا خرید دفتر در این کشور نیاز ندارید.
  حداقل سرمایه لازم برای ثبت شرکت در فرانسه چقدر است؟
  حداقل سرمایه لازم برای ثبت شرکت در فرانسه از ۵۰۰ تا ۳۰هزار یورو متغیر است.
  هزینه ثبت شرکت در فرانسه چقدر است؟
  هزینه ثبت شرکت در فرانسه حداقل ۲۴هزار یورو است. سرمایه اولیه موردنیاز برای ثبت شرکت در این کشور نیز متغیر است و به نوع شرکت بستگی دارد.
  بهترین نوع ثبت شرکت در فرانسه برای ایرانیان چه نوع شرکتی است؟
  بهترین نوع ثبت شرکت در فرانسه برای ایرانیان شرکت تجارت فردی (EI) و شرکت سهامی ساده‌شده (SAS) است. این نوع شرکت‌ها کمترین سرمایه لازم و راحت‌ترین شرایط راه‌اندازی را دارند.
  آیا با ثبت شرکت در فرانسه می‌توان اقامت گرفت؟
  بله، با ثبت شرکت در فرانسه می‌توان اقامت گرفت.
  انواع شرکت های کشور فرانسه کدام اند؟
  انواع شرکت در کشور فرانسه عبارت‌اند از: شرکت تجارت فردی، شرکت کارآفرینی با مسئولیت محدود، شرکت مسئولیت محدود، شرکت مسئولیت محدود تک‌نفره، شرکت مسئولیت محدود خصوصی، شرکت سهامی عام، شرکت سهامی ساده‌شده، شرکت سهامی تک‌نفره ساده‌شده، شرکت مشارکت عمومی و جامعه مدنی حرفه‌ای.
  کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شماهستند
  021-43859