اقامت مجارستان

اقامت در مجارستان به دو دسته اصلی اقامت موقت و دائم تقسیم می‌شود که در ابتدا باید اجازه اقامت خود را از اداره مهاجرت این کشور دریافت کنید. در ادامه به جزئیات دریافت اقامت و همچنین راه‌های دریافت اقامت خواهیم پرداخت.

مشاوره تلفنی 021-43859
2023/11/786dcacc-401c-480d-b3c8-3d2b659bfedd.jpg

مشاوره اخذ اقامت مجارستان

اخذ اقامت مجارستان دارای مراحل متفاوتی است که متقاضیان برای دریافت اقامت این کشور باید پشت سر بگذارند. برای این منظور علاوه بر مطالعه و تحقیق درباره چگونگی انجام فرآیند دریافت اقامت باید به متخصصین این حوزه مراجعه کنید.

مشاورین ما در مؤسسه مهاجرتی بالدانو، به شما کمک می‌کنند تا بتوانید با توجه به شرایط خود، بهترین روش برای دریافت اقامت مجارستان را انتخاب کنید.

فرم مشاوره رایگان را پر کنید تا مشاوران ما در بالدانو برای راهنمایی بیشتر درباره گرفتن اقامت مجارستان با شما تماس بگیرند.

اطلاعات خود را برای مشاوره وارد کنید. مشاوران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.
{{service.error}}
{{fullName.error}}
{{phone.error}}
{{error}}
فهرست مطالب

  انواع اقامت مجارستان

  اقامت مجارستان به دو نوع اقامت موقت و اقامت دائم تقسیم می‌شود. اگر قصد دریافت اقامت دائم مجارستان را دارید، لازم است در ابتدا اقامت موقت این کشور را دریافت کنید. دریافت اقامت مجارستان راه‌های متفاوتی دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به اقامت از طریق کار، تحصیل، خرید ملک، سرمایه‌گذاری و ازدواج اشاره کرد.

  فرد متقاضی دریافت اقامت مجارستان باید با ارائه مدارک و تعیین نوع اقامت درخواستی خود اقدام کند.

  اقامت دائم مجارستان

  افرادی که سال‌های زیادی در مجارستان کار یا زندگی کرده‌اند می‌توانند اقامت موقت خود را به اقامت دائم تبدیل کنند. افراد می‌توانند با انتخاب یکی از روش‌های دریافت اقامت و بعد از گذراندن مراحلی مشخص، اقامت دائم مجارستان را دریافت کنند؛ برای مثال، فرد متقاضی باید حداقل پنج سال در این کشور با اجازه اقامت موقت زندگی کرده باشد.

  متقاضیان باید برای دریافت اقامت دائم مجارستان ثابت کنند که تمکن مالی لازم برای تامین نیازهای مالی خود و اعضای خانواده را دارند. فرد نباید سوءسابقه‌ای داشته باشد. افرادی که موفق به دریافت اقامت دائم مجارستان شوند بدون نیاز به تمدید مجدد اقامت می‌توانند به مدت نامحدود در این کشور زندگی کنند و کار خود را ادامه دهند. افرادی که اقامت دائم را دریافت کرده‌اند از حقوق شهروندی و خدمات بهداشتی و درمانی کشور مجارستان بهره‌مند خواهند بود.

  توجه داشته باشید تحت شرایطی خاص ممکن است که اعتبار این اقامت نامحدود که نیازی به تمدید ندارد به خطر بیفتد. به عنوان مثال اگر فرد دو سال مداوم را خارج از مجارستان زندگی کند یا فردی که قوانین شهروندی این کشور را نقض کند ممکن است اقامت دائم او به خطر بیفتد و باعث اخراج او از کشور شود.

  اقامت موقت مجارستان

  دریافت اقامت موقت مجارستان چند مرحله دارد. فرد متقاضی باید در ابتدا تعیین کند که از چه طریقی می‌خواهد اقامت موقت مجارستان را دریافت کند. به عنوان مثال افراد می‌توانند از طریق کار، تحصیل، سرمایه‌گذاری و یا پیوستن به خانواده اجازه اقامت این کشور را دریافت کنند. بعد از تعیین نوع اقامت باید فرم درخواست اقامت خود را پر کنید و تمام مدارک لازم را برای ارائه جمع‌آوری کنید.

  بعد از جمع‌آوری مدارک باید درخواست اقامت خود را به کنسولگری و یا سفارت مجارستان در کشور خود ارسال کنید و منتظر بمانید تا درخواست شما مورد بررسی قرار بگیرد. درصورت تایید لازم است که برای مصاحبه به سفارت بروید که اگر این مرحله را هم با موفقیت پشت سر بگذارید، اقامت مجارستان برای زمان مشخصی به شما اعطا می‌شود.

  راه های گرفتن اقامت مجارستان

  راه های متفاوتی برای گرفتن اقامت مجارستان  وجود دارد که قبلا به آن‌ها اشاره کردیم. فردی که بتواند تعیین کند که از چه طریقی قرار است برای دریافت اقامت مجارستان اقدام کند، راحت‌تر می‌تواند مدارک و شرایط مناسب دریافت اقامت را مهیا کند. راه های گرفتن اقامت مجارستان عبارت است از:

  • دریافت اقامت از طریق تحصیل
  • دریافت اقامت از طریق کار
  • دریافت اقامت از طریق سرمایه‌گذاری
  • دریافت اقامت از طریق خرید ملک
  • دریافت اقامت از طریق ازدواج

  در ادامه تمامی راه های دریافت اقامت مجارستان را با هم بررسی می‌کنیم.

  اخذ اقامت مجارستان از طریق تحصیل

  افرادی که قصد دریافت اقامت مجارستان از طریق تحصیل را دارند باید در ابتدا دوره و رشته مورد نظر خود را در وب‌سایت دانشگاه انتخاب کنند. در مرحله بعد فرم درخواست خود را به‌صورت آنلاین تکمیل کنند. بعد از این مرحله درخواست متقاضی برای دانشگاه مقصد ارسال می‌شود. پس از بررسی مدارک، برای متقاضی دعوت‌نامه ارسال می‌شود که این فرآیند چهار تا شش هفته طول می‌کشد. در صورت موفق بودن فرآیند بررسی مدارک و درخواست دانشجو، فرد متقاضی دعوت به مصاحبه می‌شود. بعد از مصاحبه چهار هفته زمان لازم است تا نتیجه مصاحبه را نیز اعلام کنند.

  هزینه صدور اقامت تحصیلی ۸۸ یورو است. به طور کلی تحصیل در کشور مجارستان نسبت به دیگر کشورهای اروپایی هزینه کمتری دارد؛ همچنین هزینه اقامت، حمل و نقل و غذا هم نسبتا پایین است.

  مدت زمان اقامت تحصیلی مجارستان معمولا یک ساله است اما هر سال به صورت خودکار اقامت دانشجو تمدید می‌شود.

  یکی از مزیت‌های مهم تحصیل در مجارستان این است که دانشجو بعد از پشت‌سرگذاشتن دوران تحصیل به مدت یک سال وقت دارد که برای خودش کار پیدا کند و اقامت دائم این کشور را به خود اختصاص دهد.

  دریافت اقامت مجارستان از طریق کار

  یکی دیگر از روش های دریافت اقامت مجارستان اقدام از طریق کار است. طی این فرآیند متقاضی باید یک پیشنهاد کار از سمت کارفرمای مجارستانی دریافت کند. کارفرما باید از طرف متقاضی درخواست اجازه اقامت بدهد و اگر درخواست قبول شد، فرد متقاضی برای دریافت اقامت به کنسولگری یا سفارت مجارستان در کشور مراجعه کند.

   در صورتی که درخواست او بررسی و مورد قبول واقع شود، به اندازه مدت زمان قرارداد می‌تواند اقامت مجارستان را دریافت کند. درصورت پایان قرارداد با تمدید قرارداد کاری، اقامت هم تمدید می‌شود.

  دریافت اقامت مجارستان از طریق خرید ملک

  دریافت اقامت مجارستان از طریق خرید ملک یکی از ساده‌ترین و سریع‌ترین روش‌های دریافت اقامت در این کشور است. خرید ملک در مجارستان به دلیل ارزان بودن املاک در این کشور نسبت سایر کشورهای اروپایی انتخاب خوبی است. شرایط سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در مجارستان شامل موارد زیر است:

  • میزان سرمایه لازم برای خرید ملک در این کشور ۲۲۰ هزار یورو است.
  • متقاضی می‌تواند ملک خریداری شده خود را به فرد دیگری اجاره دهد. این کار باعث نمی‌شود که اقامت او به خطر بیفتد.
  • مدت زمان اعتبار اقامت سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در مجارستان دو سال است و قابل تمدید است.
  • مهم‌ترین مزیت خرید ملک در مجارستان و سرمایه‌گذاری از این طریق، توانایی اخذ ویزای همراه برای همسر و فرزندان و هم‌چنین برخورداری از خدمات درمانی و شهروندی در کشور مجارستان است.

  اخذ اقامت مجارستان از طریق سرمایه گذاری

  سرمایه گذاری در مجارستان یکی از بهترین روش‌های دریافت اقامت در این کشور است. مبلغی که برای مالیات در این کشور در نظر گرفته شده است مبلغ زیادی نیست. مالیات برای درآمد شرکت‌ها حدود ۹ درصد و برای درآمد شخصی حدود ۱۵ درصد است.

  کشور مجارستان به نسبت کشورهای جنوب اروپا وضعیت اقتصادی مناسب‌تری دارد. یکی دیگر از مزیت‌های سرمایه گذاری در کشور مجارستان وجود امنیت و ثبات مالی و شغلی این کشور است.

  اخذ اقامت مجارستان از طریق ثبت شرکت

  کشور مجارستان یکی از با ثبات‌ترین کشور‌های اروپا از نظر اقتصادی به شمار می‌رود. ثبت شرکت در مجارستان نیاز به سه الی چهار ماه زمان دارد و بعد از آن یک مجوز اقامت یک ساله برای فرد سرمایه‌گذار صادر می‌شود.  فرد متقاضی اگر قصد دریافت اقامت دائم مجارستان را داشته باشد، پس از گذشت ۵ سال می‌تواند اقامت دائم مجارستان را دریافت کند.

  مبلغ ۸۳ هزار یورو سرمایه اولیه‌ای است که برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در مجارستان لازم است. مبلغ ثبت شرکت به صورت سهامی ۵۸۸ هزار یورو است.

  ثبت شرکت در مجارستان چند مرحله دارد و متقاضی در ابتدا باید مدارکی را تهیه کند و ارائه دهد. در این‎‌جا لیست مدارک مورد نیاز را مشاهده می‌کنید:

  • پاسپورت معتبر تمامی اعضای شرکت
  • آدرس محل اقامت تمامی اعضای شرکت
  • برنامه راهبردی شرکت و طرح کسب و کار
  • گواهی عدم سوء پیشینه کیفری
  • شناسه مالیاتی
  • آدرس دقیق محل شرکت
  • افتتاح حساب برای شرکت

  دریافت اقامت مجارستان با خرید اوراق قرضه

  دریافت اقامت مجارستان با خرید اوراق قرضه یکی از انواع سرمایه‌گذاری در مجارستان است. این نوع سرمایه‌گذاری به این شکل است که فرد متقاضی در ابتدا باید اوراق قرضه بانکی به ارزش ۳۰۰ هزار یورو را خریداری کند. بعد از گذشت ۵ سال این مبلغ بدون هیچ بهره بانکی به فرد باز می‌گردد.

  اوراق قرضه بانکی مجارستان قابل خرید و فروش نیست؛ بلکه این اوراق تنها برای دریافت اقامت مجارستان طراحی شده است.

  دریافت اقامت مجارستان با خرید اوراق قرضه یک ماه طول می‌کشد و بعد از آن برای سرمایه‌گذار یک مجوز اقامت ۶ ماهه در نظر گرفته می‌شود. همزمان با شخص سرمایه‌گذار به خانواده شخص هم اقامت ۶ ماهه واگذار می‌شود. اقامت موقت فرد بعد از گذشت ۶ ماه تبدیل به اقامت دائم می‌شود.

  دریافت اقامت مجارستان از طریق کارآفرینی

  دریافت اقامت مجارستان از طریق کارآفرینی هم یکی از انواع راه‌های سرمایه‌گذاری در مجارستان است. در این روش برای دولت مجارستان توسعه اقتصاد و هم‌چنین کارآفرینی حرف اول را می‌زند.

  شما در این فرآیند یک ایده اقتصادی و میزان سرمایه‌ای که می‌خواهید صرف کنید را ارائه می‌دهید. درصورتی که ایده پیشنهادی شما توجیه اقتصادی مناسبی داشته باشد، اجازه سرمایه‌گذاری از روش کارآفرینی را به شما می‌دهد.

  در عین حال از طرح شما این انتظار را دارند که پتانسیل کاری بالایی داشته باشد و شما برنامه‌های ارائه شده خود را پیاده‌سازی کنید. اگر قصد کارآفرینی در کشور مجارستان را داشته باشید، باید بتوانید حداقل ۱۵ هزار یورو را به‌عنوان سرمایه اولیه فراهم آورید.

  دریافت اقامت مجارستان به روش تمکن مالی

   دریافت اقامت مجارستان به روش تمکن مالی فرصتی برای افرادی است که توانایی اثبات تمکن مالی خود به دولت مجارستان را دارند و همچنین می‌توانند از پس هزینه‌های خود در این کشور بر آیند.

  اگر قصد دریافت اقامت مجارستان از طریق تمکن مالی را دارید، لازم است مدارک و شرایطی را فراهم آورید. در ادامه شرایط لازم برای دریافت اقامت از طریق تمکن مالی را می‌بینید:

  • سرمایه‌ای در حدود ۳۰۰ هزار یورو در حساب بانکی
  • داشتن بیمه سلامت بین‌الملل
  • پرداخت هزینه‌های مربوط به اقامت و ویزای مجارستان
  • اثبات تمکن مالی برای ادامه زندگی در مجارستان
  • نداشتن سابقه کیفری و عدم بدهی در کشور خود
  • ارائه مدارک اثبات هویت و رزومه شغلی

   اخذ اقامت مجارستان از طریق ازدواج

  اگر فردی متقاضی دریافت اقامت مجارستان از طریق ازدواج است باید برای مصاحبه با همسر خود که تبعه آن کشور است در سفارت مجارستان در کشور مبدا حاضر شوند. این مصاحبه ارزش بسیار زیادی دارد و باید به سوالات مطرح شده با دقت و صداقت کامل پاسخ دهید. در این مصاحبه به مسائلی پیرامون زندگی متقاضی پرداخته می‌شود.

  فرد متقاضی باید نامه تمکن مالی خود را برای بررسی ارائه دهد. بودجه فرد در این نامه تمکن مالی باید به گونه‌ای باشد که ثابت کند که زوجین توانایی مالی اجاره یک خانه را دارند؛ اگر یکی از زوجین قبلا ازدواج کرده باشد باید مدارکی دال بر طلاق خود را ارائه بدهد.

  زوج تبعه مجارستان لازم است مدارک کاری و مالی خود را برای بررسی‌های لازم به سفارت ارائه دهد. بعد از بررسی مدارک یک اقامت موقت برای فرد متقاضی صادر می‌شود و این اقامت موقت بعد از سه سال به اقامت دائم تبدیل می‌شود.

  زوجینی که ده سال از ازدواج آن‌ها می‌گذرد، می‌توانند برای شهروندی مجارستان درخواست بدهند و رسما این اجازه را دریافت کنند. دریافت حق شهروندی مجارستان منوط بر نداشتن سابقه کیفری است.

  شرایط کلی اخذ اقامت مجارستان

  اگر بخواهیم شرایط کلی اخذ اقامت مجارستان را نام ببریم، داشتن پاسپورت معتبر در اولویت اول قرار می‌گیرد. بعد از آن مدارکی که مربوط به بیمه سلامت و اثبات تمکن مالی و همچنین مدارک اقامت است باید آماده شوند.

  باید بدانید که فرد متقاضی بسته به نوع اقامت ممکن است لازم باشد شرایط دیگری را هم فراهم آورد؛ برای مثال برخی افراد باید برای مصاحبه حضوری در سفارت حاضر شوند و برخی دیگر لازم است برای ثبت شرکت خود به فراهم آوردن سرمایه اولیه مشغول شوند.

  مدارک لازم برای اخذ اقامت مجارستان

  مدارک لازم برای اخذ اقامت مجارستان به طور کلی شامل پاسپورت، مدرک اثبات تمکن مالی،‌ فرم درخواست تکمیل شده برای دریافت اقامت، نداشتن سوءپیشینه کیفری، بیمه درمانی معتبر و رسید پرداخت هزینه‌های اخذ اقامت است. شما با توجه به شرایط و نوع اقامت خود لازم است برخی مدارک را به صورت اختصاصی ارائه دهید، در ادامه مدارک لازم برای دریافت اقامت از هر طریق را مشاهده می‌کنید:

  مدارک موردنیاز اقامت مجارستان از طریق تمکن مالی

  مدارکی که لازم است ارائه دهید تا بتوانید از طریق تمکن مالی اقامت دریافت کنید عبارت‌اند از:

  • مدارکی مبنی بر اثبات شغل
  • کپی فیش حقوقی که متعلق به سه ماه گذشته است
  • کپی اظهارنامه مالیات بر درآمد
  • اصل صورت‌حساب بانکی با مهر و امضای شعبه که متعلق به سه ماه گذشته باشد

  مدارک موردنیاز اقامت مجارستان از طریق تحصیل

  اگر قصد دریافت اقامت از طریق تحصیل را دارید باید مدارک زیر را برای ارائه جمع آوری کنید:

  • مدرکی که تایید می‌کند ثبت‌نام دانشگاه انجام شده
  • نامه تاییدیه از سوی دانشگاه محل تحصیل
  • گواهی و تعهد پرداخت هزینه‌های دانشگاه
  • موافقت خروج از سوی والدینی که فرزند زیر ۱۸ سال دارند
  • چند قطعه عکس که ظرف ۶ ماه گذشته گرفته شده باشد
  • گواهی تمکن مالی برای پرداخت شهریه
  • مدرک زبان آیلتس با نمره حداقل ۶
  • فرم ثبت درخواست دانشجو
  • فرم تکمیل شده سفارت به همراه تاییدیه دانشجو

  مدارک موردنیاز برای اقامت مجارستان از طریق کار

  افرادی که قصد دریافت اقامت مجارستان از طریق کار را دارند، باید مدارکی که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم را فراهم آورند:

  • چند قطعه عکس که ظرف ۶ ماه گذشته گرفته شده
  • درخواست از سوی کارفرمای مجارستانی
  • پاسپورت معتبر
  • نامه‌ای که تمکن مالی فرد را تایید می‌کند
  • قرارداد اولیه کاری

  مدارک برای اقامت مجارستان با خرید ملک و سرمایه گذاری

  مدارکی که متقاضیان دریافت اقامت از طریق خرید ملک و سرمایه گذاری باید برای ارائه تهیه کنند در فهرست زیر جای می‌گیرند:

  • پاسپورتی که حداقل ۶ ماه اعتبار داشته باشد
  • مجوز خرید ملک
  • چند قطعه عکس هویتی که حداکثر ۶ ماه از آن می‌گذرد
  • مدارک مربوط به خرید ملک و همچنین انتقال سند

  مدارک دریافت اقامت مجارستان از طریق ازدواج

  افرادی که قصد دریافت اقامت مجارستان از طریق ازدواج را دارند باید مدارکی که در ادامه به آن اشاره می‌شود را تهیه کنند:

  • سند ازدواج
  • چند قطعه عکس و دیگر مدارک هویتی
  • مدارکی که ثابت کند یکی از زوجین شهروند مجارستان است
  • مدارک اثبات محل سکونت
  • داشتن بیمه درمانی
  • مدارکی که تمکن مالی متقاضی را اثبات کند

  هزینه اخذ اقامت مجارستان

  هزینه‌ای که باید برای اخذ اقامت مجارستان پرداخت کنید، باتوجه به نوع اقامتی که دریافت می‌کنید متفاوت است؛ البته شرایط فردی شما هم بر میزان هزینه‌هایی که باید پرداخت کنید تاثیرگذار خواهد بود.

  به طور نمونه فردی که از طریق کار برای دریافت اقامت مجارستان  اقدام می‌کند، علاوه بر تمامی هزینه‌های مرسوم، باید هزینه معاینات پزشکی را هم پرداخت کند. با همه مسائل گفته شده خوب است بدانید که دریافت اقامت مجارستان به نسبت دیگر کشورهای اروپایی بسیار مقرون به صرفه‌تر است.

  مزایای دریافت اقامت مجارستان

  از مهم‌ترین مزایایی دریافت اقامت مجارستان این است که متقاضی می‌تواند برای مدت نامحدود در مجارستان بماند و کار کند و به تمدید اقامت خود احتیاجی ندارد. شخصی که اقامت مجارستان را دریافت می کند از تمامی مزایای شهروندی برخوردار است و به آن‌ها دسترسی دارد.

  دیگر مزیتی که برای دریافت اقامت مجارستان قابل تعریف است، این است که مجارستان یک کشور اروپایی عضو پیمان شنگن است. افرادی که اقامت این کشور را داشته باشند می‌توانند آزادانه به دیگر کشورهای حوزه شنگن سفر کنند.

  معایب دریافت اقامت مجارستان

  دریافت اقامت مجارستان معایبی هم دارد؛ برای مثال دریافت اقامت مجارستان بسیار پیچیده است و فرآیندی طولانی دارد. پیچیدگی فرآیند دریافت اقامت باعث می‌شود که گاهی افراد ملزم به ارائه بیش از حد مدارک شوند.

  از دیگر معایب دریافت اقامت این کشور می‌توان به مدرک زبان اشاره کرد؛ برای کار در این کشور در بسیاری موارد لازم است مدرک زبان مجارستانی داشته باشید.

  افرادی که اقامت این کشور را دارند باید بتوانند تمکن مالی و بیمه خود را حفظ کنند؛ اگر توانایی حفظ این دو مورد را نداشته باشند، اقامت آن‌ها به خطر می‌افتد.

  جمع‌بندی

  دریافت اقامت مجارستان روش‌های متفاوتی دارد و هرفرد می‌تواند باتوجه به شرایط خود برای درخواست اقدام کند. راحت‌ترین راه دریافت اقامت مجارستان، اقدام از طریق تمکن مالی و یا ثبت شرکت است. خرید ملک سریع‌ترین راه دریافت اقامت کشور مجارستان محسوب می‌شود.

  افرادی که تمکن مالی لازم برای دریافت اقامت از طریق سرمایه‌گذاری را ندارند، می‌توانند روش‌های دیگری مانند اقدام از طریق کار، تحصیل و یا ازدواج با یک شهروند مجارستانی را انتخاب کنند.

  فردی که در مجارستان تحصیل کرده باشد، بعد از فارغ‌التحصیلی اجازه دارد مدتی را در این کشور بماند و به دنبال کار برود. اقدام از طریق تحصیل، ارزان‌ترین راه دریافت اقامت این کشور است.

  افرادی که موفق به دریافت اقامت موقت کشور مجارستان شده‌اند بعد از حدود 5 سال می‌توانند اقامت موقت خود را به اقامت دائم و نامحدود این کشور تبدیل کنند.

  سوالات متداول

  کم هزینه ترین روش برای اخذ اقامت مجارستان چیست؟
  کم هزینه‌ترین روش برای اخذ اقامت مجارستان اقدام از طریق کار و تحصیل است.
  بهترین راه برای اقامت دائم مجارستان چیست؟
  بهترین راه دریافت اقامت مجارستان به شرایط فرد متقاضی بستگی دارد اما سرمایه‌گذاری از راه خرید ملک یکی از بهترین روش‌های سرمایه‌گذاری و دریافت اقامت مجارستان است.
  روش های دریافت اقامت مجارستان چیست؟
  روش‌های دریافت اقامت مجارستان متفاوت است. فرد متقاضی اگر تمکن مالی بالایی داشته باشد می‌تواند با سرمایه‌گذاری اقامت مجارستان را دریافت کند اما روش‌های دیگری از قبیل کار، تحصیل و ازدواج هم از روش‌های دریافت اقامت مجارستان به‌شمار می‌رود.
  گرفتن اقامت مجارستان چقدر طول می‌کشد؟
  باتوجه به نوع اقامت و شرایط متقاضی دریافت اقامت مجارستان ممکن است 30 تا 70 روز زمان لازم داشته باشد.
  چگونه اقامت مجارستان بگیریم؟
  برای دریافت اقامت مجارستان در ابتدا باید نوع اقامت خود را انتخاب کنید و بعد از آن با توجه به شرایط تعیین شده، نسبت به دریافت اقامت مناسب با شرایط خود اقدام کنید. در ابتدا شما می‌توانید اقامت موقت مجارستان را دریافت کنید و بعد از گذشت ۵ سال اقامت دائم این کشور را از آن خود کنید.
  کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شماهستند
  021-43859